Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM JEST GŁOŚNO

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan nie ochrzczą Henia. Znamy powód

Były piłkarz w mocnych słowach o Kościele i duchownych

Konrad Szczęsny 22 lipca 2020 17:03
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Te słowa wywołały burzę! Radosław Majdan w najnowszym wywiadzie wyznał, że wraz z żoną nie zamierzają ochrzcić Henia. Sportowiec przy okazji nie szczędził gorzkich słów Kościołowi i duchownym. Chodzi m.in. o problem pedofilii wśród księży oraz brak akceptacji dla metody in vitro.

Radosław Majdan: Nie będziemy chrzcić naszego syna

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zamierzają ochrzcić syna? Okazuje się, że... nie! To o tyle zaskakujące, że jeszcze niedawno ujawniono szczegóły uroczystości, która miała odbyć się pod koniec sierpnia. Mówiło się nawet, że para wybrała chrzestnych. Mieli nimi być rodzice gwiazdy TVN, u których zresztą miały odbyć się chrzciny.

Jednak w najnowszym wywiadzie mąż prezenterki stanowczo zdementował te rewelacje... 

„Nie myślimy o chrzcie. Za dużo rzeczy dzieje się w kościele, takich, które nam się nie podobają. Na razie nie chcemy i nie będziemy chrzcić naszego syna”, podkreślił wzburzony w rozmowie z dziennikarską Jastrząb Post.

Dlaczego Radosław i Małgorzata Majdanowie nie ochrzczą Henia?

Przy okazji szczegółowo wyjaśnił powody tej decyzji. W mocnych słowach wyznał, że przeszkadza mu hipokryzja władz kościelnych oraz fakt, że przedstawiciele instytucji negatywnie wypowiadają się o metodzie in vitro, za pomocą której został poczęty syn pary, Henio.

„Myślę, że kościół powinien zająć się wiarą, nie polityką. Myślę, że te całe sytuacje pedofilskie też nie wpływają dobrze na wizerunek kościoła. Pewnie też to, że nie akceptują metody in-vitro, więc nie będę wysyłał syna do środowiska, które nie akceptuje tej metody”, zaznaczył.

Ma rację? Z pewnością wypowiedź Radosława Majdana wywołała wielką medialną burzę...  

Radosław Majdan w najnowszym wywiadzie wyznał, że nie zamierzają wraz z żoną ochrzcić małego Henia:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Papa bear 🐻 baby bear 🐻💙

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Wszystko przez pedofilię wśród księży i potępianie metody in vitro:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.