Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM JEST GŁOŚNO

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan nie ochrzczą Henia. Znamy powód

Były piłkarz w mocnych słowach o Kościele i duchownych

Konrad Szczęsny 22 lipca 2020 17:03
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Te słowa wywołały burzę! Radosław Majdan w najnowszym wywiadzie wyznał, że wraz z żoną nie zamierzają ochrzcić Henia. Sportowiec przy okazji nie szczędził gorzkich słów Kościołowi i duchownym. Chodzi m.in. o problem pedofilii wśród księży oraz brak akceptacji dla metody in vitro.

Radosław Majdan: Nie będziemy chrzcić naszego syna

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zamierzają ochrzcić syna? Okazuje się, że... nie! To o tyle zaskakujące, że jeszcze niedawno ujawniono szczegóły uroczystości, która miała odbyć się pod koniec sierpnia. Mówiło się nawet, że para wybrała chrzestnych. Mieli nimi być rodzice gwiazdy TVN, u których zresztą miały odbyć się chrzciny.

Jednak w najnowszym wywiadzie mąż prezenterki stanowczo zdementował te rewelacje... 

„Nie myślimy o chrzcie. Za dużo rzeczy dzieje się w kościele, takich, które nam się nie podobają. Na razie nie chcemy i nie będziemy chrzcić naszego syna”, podkreślił wzburzony w rozmowie z dziennikarską Jastrząb Post.

Dlaczego Radosław i Małgorzata Majdanowie nie ochrzczą Henia?

Przy okazji szczegółowo wyjaśnił powody tej decyzji. W mocnych słowach wyznał, że przeszkadza mu hipokryzja władz kościelnych oraz fakt, że przedstawiciele instytucji negatywnie wypowiadają się o metodzie in vitro, za pomocą której został poczęty syn pary, Henio.

„Myślę, że kościół powinien zająć się wiarą, nie polityką. Myślę, że te całe sytuacje pedofilskie też nie wpływają dobrze na wizerunek kościoła. Pewnie też to, że nie akceptują metody in-vitro, więc nie będę wysyłał syna do środowiska, które nie akceptuje tej metody”, zaznaczył.

Ma rację? Z pewnością wypowiedź Radosława Majdana wywołała wielką medialną burzę...  

Radosław Majdan w najnowszym wywiadzie wyznał, że nie zamierzają wraz z żoną ochrzcić małego Henia:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Papa bear 🐻 baby bear 🐻💙

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Wszystko przez pedofilię wśród księży i potępianie metody in vitro:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.