Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata i Radosław Majdanowie wkrótce się przeprowadzą. Gdzie będzie ich wymarzony dom?

Weronika Kostyra 19 października 2017 12:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

 

Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan do to miejsce, w którym może zrelaksować się i wyciszyć po ciężkim dniu. Wiele razy pokazywała fanom wnętrza swojego urządzonego ze smakiem domu. Okazuje się jednak, że już niedługo opuści go i przeniesie się do innego. Ona i Radosław Majdan są właśnie w trakcie poszukiwania nowego lokum…

 

Przeprowadzka rodziny Majdanów

Obecnie całą rodzina mieszka na warszawskim Służewcu. Wcześniej jednak Małgorzata była mieszkanką Sadyby. Najpierw mieszkała tam z byłym mężem, potem po rozwodzie w samodzielnym mieszkaniu, jednak kiedy związała się z Radosławem postanowili zamieszkać razem w jego domu. Okazało się jednak, że położenie domu sprawia, że cała rodzina codziennie wiele czasu spędza na dojazdem samochodem. Radosław Majdan zawozi i odbiera synów żony ze szkoły, co przy dużym ruchu ulicznym w Warszawie bywa czasami kłopotliwe. Para razem podjęła decyzję, że w tej sytuacji lepiej będzie się przeprowadzić bliżej szkoły, szczególnie, że edukacja synów w prestiżowych prywatnych szkołach jest dla Małgorzaty Rozenek-Majdan bardzo ważna. Czy będzie to ich wymarzony dom, o którym mówiła w wywiadzie dla VIVY!: „Ale nasze najważniejsze plany nie mają nic wspólnego z pracą. Mamy marzenie o dużym domu z ogrodem. Już wiemy dokładnie jak będzie wyglądał”.

 

Dodatkowo niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości rodzina się powiększy. W niedawnym wywiadzie nie ukrywali faktu, że bardzo chcieliby mieć razem dziecko: „Bardzo chcielibyśmy mieć wspólne dziecko, ale zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to ot tak. Procedura in vitro jest skomplikowana, wymaga czasu. Nie chcę, żeby to było pooddawane ciągłej dyskusji publicznej”.

 

Wracając na Sadybę, zamieszkają też w sąsiedztwie Jacka Rozenka, byłego męża Małgorzaty oraz ojca jej synów. Chłopcy cieszą się, że będą bliżej taty, spotkania z nim będą dużo łatwiejsze.

 

Zobacz także: Państwo Majdanowie po raz pierwszy pokazali mieszkanie. Czy panuje w nim perfekcyjny porządek?

 

 

Szkoła😄 wszystkim uczniom życzę sił, wytrwałości i radości w tym roku szkolnym😜 będzie pięknie😄👍🏻💪🏻😄

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój dom. Zobacz jak przygotowała go na nadejście wiosny!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.