Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
Z ŻYCIA GWIAZD

Halloween 2021: Małgorzata Rozenek z rodziną zachwycili przebraniami. Inni znani też się postarali!

Maffashion rozbawiła, Anna Wendzikowska rozczuliła...

Rafał Kowalski 31 października 2021 09:59
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Wiele gwiazd podchodzi do wieńczącego październik święta z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem. Celebryci pozwalają sobie na mroczne lub zabawne przebrania i prezentują je w sieci. Moda na obchodzenie Halloween z roku na rok przybiera na sile i nie przeszkadza to w pamiętaniu o zmarłych, których wspominamy dzień i dwa dni później. Swoje halloweenowe metamorfozy zaprezentowali między innymi Maffashion, Kasia Zielińska, Anna Wendzikowska z córkami czy rodzina Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Rodzina Małgosi Rozenek i Radka Majdana jako Rodzina Addamsów

Kilka dni temu media rozpisywały się o sekretnym projekcie, który szykowała Małgorzata Rozenek-Majdan. Wiele osób zauważyło przy okazji, że najstarszy syn prezenterki miał na jednym z filmów na Instagramie pomalowane oczy. Teraz wiadomo już, że wszystko było związane z Halloween  2021.

Wczoraj gwiazda opublikowała w sieci efekty rodzinnej sesji, na której ona, mąż Radosław i synowie: Staś, Tadzio i Henio pozowali jako członkowie znanego, mrocznego serialu. „Jeszcze Wam tego nie mówiliśmy, choć niektórzy to podejrzewai, ale jesteśmy dalekimi krewnymi Rodziny Addamsów. W tym roku Halloween obchodzimy rodzinnie, z kuzynami, w ciszy i spokoju, bo nikt tak się nie rozumie jak rodzice z niemowlakami. Adamsowie wpadli do nas z krótką wizytą, więc strzeliliśmy sobie pamiątkową fotę a oglądając je doszliśmy do wniosku, że bardzo jesteśmy do siebie podobni, szczególnie dzidziusie, napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie. „Niech będzie strasznie, niech będzie groźnie, bójcie się 🖤🎉🪓 bo każda okazja jest dobra do zabawy”, dodała.

Stroje całej piątki zachwyciły internautów.

Zobacz też: Dwóch Jokerów, Diabolina i... Tak polskie gwiazdy świętowały Halloween w poprzednich latach!

Przebrania gwiazda na Halloween 2021

Nie tylko rodzina Rozenków postanowiła obejść hucznie Halloween. Wiele komentarzy doczekali się też inni aktorzy, muzycy i celebryci, którzy przebrali się w ostatni weekend października. Julia Kuczyńska jako raper Mata rozbawiła wielu swoich fanów. Z kolei Anna Wendzikowska i jej córki rozczuliły komentujących.

Na przebranie halloweenowe zdecydowali się także między innymi: Katarzyna Zielińska, FitLovers, córki Katarzyny Skrzyneckiej i Weroniki Rosati, Maria Sadowska, Monika Miller i inni.

Przypomnijmy, że Halloween 2021 wypada dziś 31 października, jednak ze względu na długi weekend wiele osób wybrało się na przebierane imprezy już wczoraj.

Który ze strojów podoba się Wam najbardziej? 

Zobacz też: Anna Kalczyńska pokazała przebrania córek na Halloween. Internauci podzieleni

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.