Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
Z ŻYCIA GWIAZD

Halloween 2021: Małgorzata Rozenek z rodziną zachwycili przebraniami. Inni znani też się postarali!

Maffashion rozbawiła, Anna Wendzikowska rozczuliła...

Rafał Kowalski 31 października 2021 09:59
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Wiele gwiazd podchodzi do wieńczącego październik święta z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem. Celebryci pozwalają sobie na mroczne lub zabawne przebrania i prezentują je w sieci. Moda na obchodzenie Halloween z roku na rok przybiera na sile i nie przeszkadza to w pamiętaniu o zmarłych, których wspominamy dzień i dwa dni później. Swoje halloweenowe metamorfozy zaprezentowali między innymi Maffashion, Kasia Zielińska, Anna Wendzikowska z córkami czy rodzina Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Rodzina Małgosi Rozenek i Radka Majdana jako Rodzina Addamsów

Kilka dni temu media rozpisywały się o sekretnym projekcie, który szykowała Małgorzata Rozenek-Majdan. Wiele osób zauważyło przy okazji, że najstarszy syn prezenterki miał na jednym z filmów na Instagramie pomalowane oczy. Teraz wiadomo już, że wszystko było związane z Halloween  2021.

Wczoraj gwiazda opublikowała w sieci efekty rodzinnej sesji, na której ona, mąż Radosław i synowie: Staś, Tadzio i Henio pozowali jako członkowie znanego, mrocznego serialu. „Jeszcze Wam tego nie mówiliśmy, choć niektórzy to podejrzewai, ale jesteśmy dalekimi krewnymi Rodziny Addamsów. W tym roku Halloween obchodzimy rodzinnie, z kuzynami, w ciszy i spokoju, bo nikt tak się nie rozumie jak rodzice z niemowlakami. Adamsowie wpadli do nas z krótką wizytą, więc strzeliliśmy sobie pamiątkową fotę a oglądając je doszliśmy do wniosku, że bardzo jesteśmy do siebie podobni, szczególnie dzidziusie, napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie. „Niech będzie strasznie, niech będzie groźnie, bójcie się 🖤🎉🪓 bo każda okazja jest dobra do zabawy”, dodała.

Stroje całej piątki zachwyciły internautów.

Zobacz też: Dwóch Jokerów, Diabolina i... Tak polskie gwiazdy świętowały Halloween w poprzednich latach!

Przebrania gwiazda na Halloween 2021

Nie tylko rodzina Rozenków postanowiła obejść hucznie Halloween. Wiele komentarzy doczekali się też inni aktorzy, muzycy i celebryci, którzy przebrali się w ostatni weekend października. Julia Kuczyńska jako raper Mata rozbawiła wielu swoich fanów. Z kolei Anna Wendzikowska i jej córki rozczuliły komentujących.

Na przebranie halloweenowe zdecydowali się także między innymi: Katarzyna Zielińska, FitLovers, córki Katarzyny Skrzyneckiej i Weroniki Rosati, Maria Sadowska, Monika Miller i inni.

Przypomnijmy, że Halloween 2021 wypada dziś 31 października, jednak ze względu na długi weekend wiele osób wybrało się na przebierane imprezy już wczoraj.

Który ze strojów podoba się Wam najbardziej? 

Zobacz też: Anna Kalczyńska pokazała przebrania córek na Halloween. Internauci podzieleni

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.