Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Kalczyńska pokazała przebrania córek na Halloween. Internauci podzieleni

Zdjęcie wywołało ogromne emocje...

Olga Figaszewska 30 października 2021 19:51
Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Gwiazdy od dłuższego czasu przygotowały się do świętowania Halloween. Niektóre z nich zaskakują swoimi kostiumami! W sieci pojawiają się już pierwsze zdjęcia udekorowanych domów i szalonych stylizacji. Anna Kalczyńska również podzieliła się z fanami fotografią, na której możemy zauważyć przebrania jej córeczek. Kadr wywołał ogromne emocje. Dlaczego?

Anna Kalczyńska pokazała przebrania córek na Halloween

Anna Kalczyńska już kilka tygodni temu zapowiadała, że w tym roku organizuje rodzinną imprezę halloweenową. Dla jej pociech: Jana, Hanny i Krystyny to fantastyczna zabawa i okazja do samodzielnego stworzenia przebrań. A to największa radość i satysfakcja. „Ot, taka gazetka DIY z pomysłami na Halloween – okazała się strzałem w dziesiątkę! Zrobimy w tym roku super imprezę bazując na opisanych podpowiedziach”, pisała dziennikarka.

W rozmowie z Dzień Dobry TVN, gwiazda wyjaśniała, że jej pociechy uczą się w trzyjęzycznej szkole, w której co roku obchodzi się Halloween. „To jest niejako też wpisane w obcą kulturę, a z drugiej strony dzieci się przy tym tak świetnie bawią... To jest dla nich jakiś sposób na odbicie się od tego przygnębienia i smutku, które towarzyszą nam w tych dniach”, mówiła Sabinie Ziębie. 

Zobacz też: Dwóch Jokerów, Diabolina i... Tak polskie gwiazdy świętowały Halloween w poprzednich latach!

Dzieci dziennikarki brały nawet udział w konkursie na najlepsze przebrania! Jedna z córeczek Anny Kalczyńskiej ma na swoim koncie wygraną. „Nie chciały takich klasycznych kostiumów, jakie zawsze organizowaliśmy, czyli jeździliśmy do wypożyczalni i wypożyczaliśmy je. Tym razem dziewczyny postanowiły, że zrobią coś same. Już się bałam, że zatrudnią mnie w charakterze szyjącej te kostiumy, ale na szczęście nie”, zwierzała się gwiazda.

Córki Anny Kalczyńskiej przebrały się za zombie i mumię. Bardzo kreatywnie podeszły do tematu. Wcześniej wszystko dokładnie przemyślały i opracowały plan działania. „Hania stworzyła sobie ten kostium samodzielnie od zera. Wymyśliła też make-up. Wiedziała dokładnie jaki chce, bo znalazła na YouTube konkretny wzór, jaki by jej odpowiadał. […] Krysia miała najtańszy strój ze wszystkich, bo założyła białe legginsy, biały t-shirt, a na to tata owinął ją bandażem, na tyle, na ile się dało. Głowę miała pięknie obandażowaną, a wcześniej wymalowałam ją na biało”, relacjonowała gwiazda w rozmowie z redaktorką dzieńdobry.tvn.pl.

Na Insagramie Anna Kalczyńska podzieliła się z fanami efektami przygotowań dziewczynek.  „Śniadaniówka albo psikus! Proza życia : trupy i zombie też muszą jeść drugie śniadanie. dobrze, że są apteki 24h, wczoraj po spektaklu udało się jeszcze zakupić bandaże, bo Krysia była w rozpaczy, że nie ma stroju na Halloween. Koncepcja : Hanna & Krystyna Kostiumy : Hanna, @macmaciejowski Makeup : ja Jak wyszło?”, pytała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Sprawdź też: Oto najlepsze halloweenowe kostiumy Heidi Klum z poprzednich lat

Anna Kalczyńska o Halloween

Fani byli zachwyceni kostiumami Hani i Krysi. Jednak znalazły się też głosy od przeciwników Halloween. Nie da się ukryć, że ten temat od dawna wzbudza ogromne kontrowersje. „No i serio te stroje są ok? Są straszne, symbolizują śmierć, trupy itd.”, „Ludzie gdzie Wasz rozum. To otwieranie dzieci na zło i okultyzm. Nie zrozumie nigdy ten, kto nie wierzy albo nie miał kontaktu... ze złem. Po drugie przebierając dziecko za trupy, można na niego ściągnąć właśnie to...”, czytamy. Jedna z internautek zwróciła uwagę, że sama wolałaby iść z dzieckiem na grób Nieznanego Żołnierza, jako rodzic i nauczyciel. „Ja tam też prowadzę swoje dzieci. I na cmentarz tez chodzimy, jak by co...”, skwitowała dziennikarka.

Wcześniej Anna Kalczyńska opowiedziała o swoim podejściu do Halloween w rozmowie z Sabiną Ziębą. Dawniej podchodziła do tego wydarzenia sceptycznie.

„To jest dla nich jakiś sposób na odbicie się od tego przygnębienia i smutku, które towarzyszą nam w tych dniach. Nasza rodzina traktuje to całościowo, tzn. kiedy jest wieczór Halloween, to jest wieczór Halloween, a kiedy jest Dzień Zaduszny, to idziemy na groby, a w niedzielę pomodlić się i nic nie odbywa się kosztem czegoś. Jedna tradycja nie cierpi kosztem drugiej. Myślę, że to jest fajny dzień, kiedy dzieci mogą się wykazać trochę kreatywnością i zabawą. Może to być coś, co naprawdę jednoczy nas wszystkich. Fajnie można się rodzinnie pobawić”, wyjaśniła dziennikarka w rozmowie z dziennikarką dzieńdobry.tvn.pl.

Jakie jest Twoje zdanie w tej kwestii? 

Źródło: Dzień dobry TVN  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.