ZE ŚWIATA FILMU

Bez tych „upiornych” filmów trudno wyobrazić sobie rodzinne Halloween!

Znane i lubiane komedie na poprawę humoru

Redakcja VIVA! 30 października 2020 20:28

Koniec października większości osób kojarzy się z Halloween, i właśnie nadchodzi ten dzień. Ze względu na pandemię koronawirusa, w tym roku musimy odpuścić sobie imprezy kostiumowe, ale przyjemny wieczór z zapasem „strasznych” filmów i popcornem na pewno będzie równie zabawny.

Halloweenowe filmy to nie tylko horrory. „Upiorne” komedie, jak Edward Nożycoręki czy Hokus Pokus, to doskonały wybór na chwile spędzone w rodzinnym gronie. Co obejrzeć w ten wyjątkowy wieczór? Zobacz, co proponujemy w naszym wideo. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.