ZE ŚWIATA FILMU

Bez tych „upiornych” filmów trudno wyobrazić sobie rodzinne Halloween 2021!

Znane i lubiane komedie na poprawę humoru

Redakcja VIVA! 30 października 2021 10:28

Koniec października większości osób kojarzy się z Halloween, i właśnie nadchodzi ten dzień. Dzięki minimalnej liczbie obostrzeń, w tym roku można wybrać się na przebieraną imprezę, która z pewnością przestraszy niejedną osobę! Nie ma przecież Halloween, bez horrorów, które podgrzewają atmosferę! Jeśli jednak zamierzacie zostać w domu i spędzić ten czas w mniej strasznych okolicznościach, wybierzcie na wieczór dreszczowce o mniejszej skali straszności! 

ZOBACZ TEŻ: Heidi Klum to prawdziwa królowa Halloween! Ponownie zaskoczyła fanów!

Halloweenowe filmy to nie tylko horrory. „Upiorne” komedie, jak Edward Nożycoręki czy Hokus Pokus, to doskonały wybór na chwile spędzone w rodzinnym gronie. Co obejrzeć w ten wyjątkowy wieczór? Zobacz, co proponujemy w naszym wideo. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.