ZE ŚWIATA FILMU

Bez tych „upiornych” filmów trudno wyobrazić sobie rodzinne Halloween 2021!

Znane i lubiane komedie na poprawę humoru

Redakcja VIVA! 30 października 2021 10:28

Koniec października większości osób kojarzy się z Halloween, i właśnie nadchodzi ten dzień. Dzięki minimalnej liczbie obostrzeń, w tym roku można wybrać się na przebieraną imprezę, która z pewnością przestraszy niejedną osobę! Nie ma przecież Halloween, bez horrorów, które podgrzewają atmosferę! Jeśli jednak zamierzacie zostać w domu i spędzić ten czas w mniej strasznych okolicznościach, wybierzcie na wieczór dreszczowce o mniejszej skali straszności! 

ZOBACZ TEŻ: Heidi Klum to prawdziwa królowa Halloween! Ponownie zaskoczyła fanów!

Halloweenowe filmy to nie tylko horrory. „Upiorne” komedie, jak Edward Nożycoręki czy Hokus Pokus, to doskonały wybór na chwile spędzone w rodzinnym gronie. Co obejrzeć w ten wyjątkowy wieczór? Zobacz, co proponujemy w naszym wideo. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…