ZE ŚWIATA FILMU

Bez tych „upiornych” filmów trudno wyobrazić sobie rodzinne Halloween!

Znane i lubiane komedie na poprawę humoru

Redakcja VIVA! 30 października 2020 20:28

Koniec października większości osób kojarzy się z Halloween, i właśnie nadchodzi ten dzień. Ze względu na pandemię koronawirusa, w tym roku musimy odpuścić sobie imprezy kostiumowe, ale przyjemny wieczór z zapasem „strasznych” filmów i popcornem na pewno będzie równie zabawny.

Halloweenowe filmy to nie tylko horrory. „Upiorne” komedie, jak Edward Nożycoręki czy Hokus Pokus, to doskonały wybór na chwile spędzone w rodzinnym gronie. Co obejrzeć w ten wyjątkowy wieczór? Zobacz, co proponujemy w naszym wideo. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!