Beata Tadla, Viva! luty 2018
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Wielkie zmiany w życiu Beaty Tadli. Dziennikarka dostała nową ofertę pracy! 

Gdzie niebawem będziemy mogli ją podziwiać?

Gabriela Czernecka 16 sierpnia 2018 12:58
Beata Tadla, Viva! luty 2018
Fot. Olga Majrowska

Jak podaje Na Żywo, Polsat rozważa przeniesienie programu Beaty Tadli z Nowa TV na główną antenę. Dziennikarka przeszła w swoim życiu niemałą rewolucję. Przed miesiącami rozstała się z partnerem i jeszcze niedawno nie wyobrażała sobie, że znów poczuje się szczęśliwa. Ostatnie tygodnie były dla niej jednak wyjątkowo udane. Gwiazda przebywała na wakacjach z ukochanym synem, Jankiem, a dziś jak podaje jeden z tabloidów, niebawem otrzyma upragnioną pracę!

Beata Tadla prowadzącą Wydarzenia w Polsacie

Wygląda na to, że najgorsze chwile Beata Tadla ma już za sobą. Jeszcze przed kilkoma miesiącami nie  przypuszczała, że znów poczuje się szczęśliwa. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że dziennikarka ma się lepiej - jej zdjęcia na Instagramie tylko temu dowodzą. Beata Tadla odżyła po rozstaniu z Jarosławem Kretem. Pewności siebie niewątpliwie dodało jej zwycięstwo w Tańcu z Gwiazdami. Udział w show zapewnił jej również upragnioną popularność. 

Od niedawna dziennikarka przebywa na wakacjach wraz z synem i przyjaciółmi, gdzie żyje pełnią życia. Jak podaje informator Na Żywo, Beata Tadla po powrocie z wypoczynku może liczyć na nową pracę! Podobno stacja Polsat zastanawia się nad przeniesieniem dziennikarki z Nowa TV na główną antenę. Mówi się, że stacja chce zaproponować prezenterce miejsce w Wydarzeniach

„Ona świetnie odnajduje się w dziennikarstwie informacyjnym i tęskni za adrenaliną, którą wywołują wydania wiadomości na żywo. Obecną pracę w Nowa TV traktuje poważnie, ale skoro Polsat jest właścicielem stacji, to jej przejście do głównej anteny stało się realne”, mówi osoba z otoczenia gwiazdy.

Jeśli te informacje się potwierdzą, nikt nie ma wątpliwości, że kariera Tadli nabierze tempa. Kto jak kto, ale dziennikarka z pewnością na to zasługuje! 

Beata Tadla, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Beata Tadla, VIVA!
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.