Alec Baldwin aresztowany
Fot. VALERIE MACON/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Polak zaatakowany przez Baldwina zabrał głos w sprawie pobicia

„Jestem obolały, ale nic mi nie będzie"

Olga Figaszewska 4 listopada 2018 16:30
Alec Baldwin aresztowany
Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Alec Baldwin ma poważne kłopoty. W piątek gwiazdor został aresztowany przez policję zaraz po tym, jak rzekomo pobił innego mężczyznę.  Sytuacja odbiła się szerokim echem w mediach. W sprawie głos zabrał sam Donald Trump! Teraz sam poszkodowany postanowił wypowiedzieć się na temat zajścia. Co tak naprawdę wydarzyło się na nowojorskim parkingu? 

Polak zaatakowany przez Baldwina zabrał głos w sprawie pobicia

Ten wieczór z pewnością zapamięta na długo. Alec Baldwin szukał miejsca do zaparkowania niedaleko swojego domu. Ostatnie wolne miejsce zajmował w tym momencie inny samochód. Ze wstępnych informacji podanych przez media wynikało, iż aktor wysiadł z samochodu i zaczął się awanturować. W przypływie gniewu zaatakował właściciela drugiego pojazdu. Poszkodowany mężczyzna, Wojciech Cieszkowski, został przewieziony do szpitala. Z kolei aktor trafił na komendę. 

„Zazwyczaj nie komentuję sytuacji tak skandalicznie niewłaściwie przedstawionych jak dzisiejsza, ale twierdzenie, że uderzyłem kogoś z powodu zajętego miejsca parkingowego jest nieprawdziwe”, napisał w oświadczeniu.

W rozmowie z jednym z portali wypowiedział się również sam poszkodowany. „Wiesz, jestem obolały, ale nic mi nie będzie. Rozpoznałem Baldwina bo widziałem go kilka razy w Saturday Night Live”, powiedział.

Czy aktor jest niewinny? O tym przekonamy się podobno już 26 listopada. Sprawa trafiła do sądu. 

Alec Baldwin aresztowany
Fot. AP/Associated Press/East News

Alec Baldwin aresztowany
Fot. Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.