O TYM SIĘ MÓWI

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli sekretny ślub?!

Ukochana muzyka komentuje doniesienia mediów!

Olga Figaszewska 15 września 2018 07:51

Justin Bieber nie przestaje zaskakiwać. Szybkie zaręczyny i jeszcze szybszy... ślub! Czy niepokorny gwiazdor w końcu został usidlony?  Jak donoszą zagraniczne media, wokalista i jego ukochana, Hailey Baldwin w czwartek powiedzieli sakramentalne tak. A może ta uroczystość jest dopiero przed nimi? Modelka postanowiła zdradzić prawdę! 

Szczegóły ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin

Dwa miesiące temu Hailey Baldwin przyjęła oświadczyny ukochanego. Swoim szczęściem para pochwaliła się za pomocą Instagrama. „Hailey, jestem w tobie tak bardzo zakochany! Chcę spędzić z tobą życie, poznać każdą część ciebie, kochać cię cierpliwą i dobrą miłością. Obiecuję prowadzić naszą rodzinę z honorem i uczciwością, pozwalając, aby Jezus, poprzez Ducha Świętego, prowadził nas we wszystkim, co robimy, i w każdej decyzji, którą podejmujemy. Moje serce jest całe twoje, i zawsze będę cię stawiał na pierwszym miejscu! Hailey Baldwin, jesteś miłością mojego życia, i nie chciałbym go spędzić z nikim innym. Sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem, uzupełniamy się wzajemnie tak dobrze! Nie mogę się doczekać najlepszego rozdziału w moim życiu!”, napisał Justin.

Para miała wstrzymać się z organizacją ślubu i wesela. Mieli porać się dopiero w przyszłym roku. Jednak teraz zależy im na czasie, nie chcą dłużej czekać. 

Tymczasem media, dotarły do osób z ich otoczenia, które twierdzą, że ten wielki dzień zakochani mają już za sobą. Podobno kameralna uroczystość odbyła się w czwartek w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku. „Poszli i zrobili to, nie słuchając nikogo”, czytamy na łamach People. Bieberowi i Hailey  nie udało się przejść niezauważonym. Z kolei inne źródło donosi, że Justin wychodząc z urzędu wzruszony mówił do ukochanej: „Nie mogę się doczekać, kiedy się z tobą ożenię, kochanie”. Jednak przyrzeczenie miłości złożone przed Bogiem i najbliższymi jest dopiero przed nimi. Jak podał serwis TMZ, wesele odbędzie się już za tydzień w Kanadzie. 

Dotychczas żadna ze stron nie komentowała medialnych doniesień. Hailey zrobiła tym razem wyjątek. Widocznie ma już dość rozprzestrzeniających się plotek. „Rozumiem skąd biorą się spekulacje, ale nie wzięłam jeszcze ślubu!”, obwieściła na Twitterze.

Czy planowany ślub ma związek ze spekulacjami dotyczącymi ciąży Hailey? Kiedy dokładnie odbędzie się ich wielki dzień? Jedno jest pewne, z pewnością sami poinformują o tym fanów i media.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?