Ukochana muzyka komentuje doniesienia mediów!

Olga Figaszewska 15 września 2018 07:51

Justin Bieber nie przestaje zaskakiwać. Szybkie zaręczyny i jeszcze szybszy... ślub! Czy niepokorny gwiazdor w końcu został usidlony?  Jak donoszą zagraniczne media, wokalista i jego ukochana, Hailey Baldwin w czwartek powiedzieli sakramentalne tak. A może ta uroczystość jest dopiero przed nimi? Modelka postanowiła zdradzić prawdę! 

Szczegóły ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin

Dwa miesiące temu Hailey Baldwin przyjęła oświadczyny ukochanego. Swoim szczęściem para pochwaliła się za pomocą Instagrama. „Hailey, jestem w tobie tak bardzo zakochany! Chcę spędzić z tobą życie, poznać każdą część ciebie, kochać cię cierpliwą i dobrą miłością. Obiecuję prowadzić naszą rodzinę z honorem i uczciwością, pozwalając, aby Jezus, poprzez Ducha Świętego, prowadził nas we wszystkim, co robimy, i w każdej decyzji, którą podejmujemy. Moje serce jest całe twoje, i zawsze będę cię stawiał na pierwszym miejscu! Hailey Baldwin, jesteś miłością mojego życia, i nie chciałbym go spędzić z nikim innym. Sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem, uzupełniamy się wzajemnie tak dobrze! Nie mogę się doczekać najlepszego rozdziału w moim życiu!”, napisał Justin.

Para miała wstrzymać się z organizacją ślubu i wesela. Mieli porać się dopiero w przyszłym roku. Jednak teraz zależy im na czasie, nie chcą dłużej czekać. 

Tymczasem media, dotarły do osób z ich otoczenia, które twierdzą, że ten wielki dzień zakochani mają już za sobą. Podobno kameralna uroczystość odbyła się w czwartek w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku. „Poszli i zrobili to, nie słuchając nikogo”, czytamy na łamach People. Bieberowi i Hailey  nie udało się przejść niezauważonym. Z kolei inne źródło donosi, że Justin wychodząc z urzędu wzruszony mówił do ukochanej: „Nie mogę się doczekać, kiedy się z tobą ożenię, kochanie”. Jednak przyrzeczenie miłości złożone przed Bogiem i najbliższymi jest dopiero przed nimi. Jak podał serwis TMZ, wesele odbędzie się już za tydzień w Kanadzie. 

Dotychczas żadna ze stron nie komentowała medialnych doniesień. Hailey zrobiła tym razem wyjątek. Widocznie ma już dość rozprzestrzeniających się plotek. „Rozumiem skąd biorą się spekulacje, ale nie wzięłam jeszcze ślubu!”, obwieściła na Twitterze.

Czy planowany ślub ma związek ze spekulacjami dotyczącymi ciąży Hailey? Kiedy dokładnie odbędzie się ich wielki dzień? Jedno jest pewne, z pewnością sami poinformują o tym fanów i media.  

1/4
Copyright @East News
1/4

Hailey Baldwin i Justin Bieber są nierozłączni! 

2/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
Copyright @East News
2/4

Decyzję o zaręczynach i ślubie podjęli dość... spontanicznie! 

3/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
Copyright @East News
3/4

Gdzie i kiedy odbędzie się ich ślub? Tego jeszcze nie wiadomo. Niektórzy uważają, że para jest już po ślubie!

4/4
Hailey Baldwin i Justin Bieber
Copyright @EastNews
4/4

Te doniesienia skomentowała Hailey na Twitterze. „Rozumiem skąd biorą się spekulacje, ale nie wzięłam jeszcze ślubu!" napisała. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.