Bilguun
Fot. PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS
O NIM SIĘ MÓWI

Pobyt w szpitalu, bankructwo... Tak obecnie wygląda życie Bilguuna Ariunbaatara!

„Leżąc bez sił trudno być Wilkiem z Wall Street”

Monika Katarzyna Krupska 16 listopada 2018 15:00
Bilguun
Fot. PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS

Znany z wielkiego poczucia humoru Bilguun Ariunbaatar ma wielkie problemy zdrowotne. Dziennikarz w trudnej sytuacji nie może, jednak liczyć na matkę swojego dziecka. Bo para rozstała się i Izabela ma nowego partnera. Mało tego oliwy do ognia dolał ostatnio komornik, który zajął mieszkanie showmana... Czy to koniec złych wiadomości? Jak się okazuje nie do końca... 

Wielkie problemy Bilguuna

Bilguuna Ariunbaatara poznaliśmy w programie Szymona Majewskiego. Celebryta pochodzenia mongolskiego wcielał się w niezorientowanego dziennikarza, który słabo mówił po polsku. W rzeczywistości satyryk z naszym językiem nie ma żadnego problemu. Do kraju przeprowadził się w wieku 10 lat i płynnie posługuje się polskim językiem. Program Szymona Majewskiego otworzył przed prezenterem wiele drzwi. Później widzieliśmy go m.in. w Tańcu z Gwiazdami, czy programie Puk, puk, to my! 

W 2016 roku prezenter po raz pierwszy został ojcem. Dziennikarz wraz z partnerką Izabelą Liebert doczekali się córeczki, Antoniny. Jak się ostatnio okazało para nie jest już razem. A Izabela w tym roku stanęła na ślubnym kobiercu! O komentarz w tej sprawie do satryka zwrócił się Super Express. Okazało się, że rozstanie nie jest obecnie jedynym problemem dziennikarza.

„Prawdą jest, że matka mojego dziecka planowała jesienią tego roku ślub. Co więcej, ślub ten się odbył. Należy jednak zwrócić uwagę, że nie był to ślub ze mną. Młodej parze życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia”, powiedział dziennikowi. 

Dodał, że jego stan zdrowia nie jest ostatnio najlepszy. 

„Od wielu miesięcy zmagam się z problemami zdrowotnymi. Nie mają one żadnego związku z wizerunkiem imprezowicza, którego to media chcą we mnie widzieć. (...) Na dłuższy czas musiałem zaniechać treningów w Reprezentacji Artystów Polskich oraz zrezygnować z wielu zleceń i propozycji, które do tej pory były moim stałym źródłem dochodu. Moja aktywność fizyczna została ograniczona do minimum. To było także powodem nagłej rezygnacji z projektu, w którym miałem walczyć ze swoimi zbędnymi kilogramami”, wyznał celebryta. 

Jak informował kilka miesięcy temu tabloid lekarze u Billa zdiagnozowali zgorzelinową, chorobę, przez którą gwiazdor ma ogromną ranę w nodze. Dziennikarz ostatnio trafił do szpitala z powodu zapalenia płuc. Zmaga się też z depresją. Problemy zdrowotne wpędziły celebrytę w długi. Jak się okazuje, jego mieszkanie na warszawskim Wilanowie trafiło na licytację komorniczą. 

„Leżąc bez sił w szpitalu lub domu, trudno o bycie Wilkiem z Wall Street. Jak każdy mężczyzna, mam w sobie silny instynkt przetrwania i chęć poradzenia sobie z przeciwnościami losu. Na wszelki wypadek zostawiam jednak przy swoim ciele kartkę z napisem: Nie dobijać. I'll be back!”, zakończył.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moon cristal power! Make up! #tapeta #wazy #duzo #a #wygladam #na #chudszego #sailormoonquotes #lel

Post udostępniony przez Bilguun Ariunbaatar (@bilguunio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Minicure #minimanicure #manicure

Post udostępniony przez Bilguun Ariunbaatar (@bilguunio)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!