Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska zdradziła płeć dziecka?!

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 25 listopada 2019 10:40
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Rodzina Lewandowskich wkrótce się powiększy. Trenerka jest już w czwartym miesiącu ciąży! Anna Lewandowska nie ukrywa swojej radości i dzieli się z obserwatorkami swoimi doświadczeniami, a także doradza, jak utrzymać aktywność fizyczną w ciąży. Oczywiście, nie zwalnia tempa. Jednak fanów gwiazdy nurtuje teraz pytanie - jakiej płci będzie drugie dziecka Anny i Roberta Lewandowskich. Chłopiec czy dziewczynka?

Płeć drugiego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich

Jak podaje magazyn Flesz podobno Ania i Robert Lewandowscy poznali już płeć swojej drugiej pociechy! Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo powita na świecie kolejną córeczkę!

,,Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki", wyjawiła sekret koleżanka trenerki.

Na razie szczęśliwi rodzice nie potwierdzili tych informacji. Czy faktycznie Anna Lewandowska spodziewa się dziewczynki? Z pewnością para wkrótce podzieli się z nami tą wiadomością!

Gratulujemy! 

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trening w ciąży cz. II🤰🏻💪 Trening w II trymestrze ciąży. Mam jeden, ale za to mocny argument, na to, dlaczego NIE warto rezygnować z aktywności fizycznej w ciąży🤰🏻. TO MÓJ ULUBIONY TEAMAT🙌 Odpowiednio dobrane i bezpieczne treningi niebywale korzystnie wpływają na prawidłowy przebieg ciąży i porodu. To już zostało udowodnione. Podkreślam, że dzięki aktywności fizycznej podczas ciąży powrót do formy po jej zakończeniu jest znacznie szybszy i przyjemniejszy. WARUNEK - brak przeciwwskazań lekarza. CO POLECAM w II TRYMESTRZE? ➡️Przede wszystkim codzienne ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy. W ich trakcie nie zapominajmy o miarowym oddechu. Każde ćwiczenie wykonujemy po 10–15 powtórzeń w 2–3 seriach. Co odradzam? 🔺▫głębokich skłonów z głową w dół 🔺▫ gwałtownych podskoków 🔺▫ głębokich przysiadów 🔺▫ leżenia przodem i tyłem 🔺▫unoszenia rąk powyżej linii barków (szczególnie z obciążeniem) 🔺▫angażowania brzucha, zwłaszcza mięśnia prostego 🔺▫jazdy na rolkach, łyżwach, nartach 🔺▫jazdy na rowerze po nierównym terenie 🔺▫nurkowania, wspinaczki wysokogórskiej i innych 🔺▫sportów, które mogą doprowadzić do niedotlenienia PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA w II trymestrze: ✔️▫sumo squat i sumo squat ze wspięciem na palce ✔️▫wykrok w tył i w przód Uginanie ramion w podporze tyłem ✔️▫unoszenie bioder do pozycji „krzesełko” w podporze tyłem. ✔️▫Wznos nogi ugiętej do góry w klęku podpartym na przedramionach. ✔️▫pompki na kolanach ✔️▫unoszenie bioder leżąc na plecach ✔️Ćwiczenia z lekkim obciążeniem (hantwlki/butelki) Dajcie mi koniecznie znać, jak to jest lub było (!) z Waszą aktywnością fizyczną w ciąży? #pregnantworkout #pregnant #annalewandowska #healthyplanbyann #fitmama #mom @diet_training_by_ann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.