Trwa prawdziwe baby boom w polskim show-biznesie!

Gabriela Czernecka 16 listopada 2019 16:42

Anna Lewandowska jest drugiej ciąży! Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami! Weronika Marczuk jest w ciąży - oto, czym w ostatnich tygodniach żyły polskie media. W naszym show-biznesie zapanował baby boom. Gwiazdy coraz lepiej ukrywają ciążowe brzuszki i robią wszystko, by samemu ogłosić światu dobrą nowinę. Umiejętnie prowadzą swoje konta w social mediach i dbają o stylizacje, które ukrywają ich ciążowe krągłości, dzięki czemu udaje im się przekazać wspaniałą wiadomość swoim fanom bezpośrednio od nich samych. W ciągu ostatnich kilku tygodni sporo polskich gwiazd ogłosiło, że niebawem ich rodzina się powiększy. Wśród nich jest nie tylko wspomniana powyżej Anna Lewandowska, która spodziewa się drugiego dziecka czy Weronika Marczuk, dla której będzie to pierwszy potomek. Niebawem rodzicami zostaną także Borys Szyc i Justyna Nagłowska, Maria Konarowska, Joanna Moro czy Katarzyna Glinka. Kto jeszcze zobaczcie sami!  

1/9
Anna Lewandowska, stylizacje 2019
Copyright @East News
1/9

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Według doniesień mediów, żona Roberta Lewandowskiego jest w czwartym miesiącu ciąży.

2/9
Weronika Marczuk, Viva! 22/2010
Copyright @Piotr Porębski
2/9

Weronika Marczuk niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. „Czuję teraz ogromną wdzięczność w sercu”, napisała.

3/9
Borys Szyc i Justyna Nagłowska na Festiwalu filmowym w Gdyni 2019
Copyright @East News
3/9

Justyna Nagłowska jest w pierwszej ciąży z Borysem Szycem. Oboje mają jednak dzieci z poprzednich związków - aktor ma już córkę Sonię, a Justyna Nagłowska dwie córki: Franciszkę i Stefanię.

4/9
Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk
Copyright @Kurnikowski/Akpa
4/9

Martyna Gliwińska jest w pierwszej ciąży. Ojcem jej dziecka jest Jarosław Bieniuk, który ma trójkę dzieci z poprzedniego związku z Anią Przybylską: Jasia, Szymona i Oliwię.

5/9
Magdalena Różczka, 1800 gramów, 12 listopada 2019
Copyright @TRICOLORS/East News
5/9

Według najnowszych doniesień dziecka spodziewa się także Magdalena Różczka.

6/9
Ola Jordan
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
6/9

Niebawem po raz pierwszy mamą zostanie Ola Jordan. Ojcem jej dziecka jest jej wieloletni partner i mąż, James Jordan.

7/9
Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Copyright @Iza Grzybowska/MOVE
7/9

Jak donosi tygodnik Na żywo, Katarzyna Glinka wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Aktorka wychowuje już 7-letniego syna Filipa z poprzedniego związku. Jej obecnym partnerem jest Jarosław Bieniecki.

8/9
Maria Konarowska w ciąży
Copyright @instagram@mariakonarowska
8/9

Maria Konarowska po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka przyznała, że spodziewa się córeczki.

9/9
Joanna Moro
Copyright @East News
9/9

Joanna Moro spodziewa się trzeciego dziecka. Wiadomo, że wkrótce do jej rodziny dołączy córeczka!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?