Ola Jordan z mężem
Fot. Instagram @olajordan
Z OSTATNIEJ CHWILI

To już oficjalne. Ola Jordan, jurorka Tańca z Gwiazdami, spodziewa się dziecka!

Wraz z mężem długo starali się o dziecko...

Gabriela Czernecka 1 września 2019 19:20
Ola Jordan z mężem
Fot. Instagram @olajordan

Ola Jordan jest w ciąży! Od szesnastu lat jest z ukochanym mężem Jamesem Jordanem. Od lat tworzyli udany związek, a do pełnego szczęścia brakowało im tylko dziecka. Wygląda na to, że ich marzenie wreszcie się spełniło! Gwiazda potwierdziła właśnie krążące od kilku tygodni plotki. Wiadomością podzieliła się z zagraniczną prasą. Poznajcie szczegóły! 

Ola Jordan jest w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

„Nie muszę już tego ukrywać!”, mówi z radością Ola Jordan. Jurorka Tańca z Gwiazdami ogłosiła właśnie, że spodziewa się dziecka. Przypomnijmy, że wraz z mężem długo starali się o dziecko. „Od dawna z mężem opowiadaliśmy o powiększeniu rodziny i zawsze słyszeliśmy pytania, kiedy w końcu to się stanie. Nie chcę już mówić, że niedługo... Dlatego postanowiliśmy ujawnić fakt, że choć robimy wszystko, by być rodzicami, po prostu nie mogę zajść w ciążę”, powiedziała gwiazda w rozmowie z Faktem

Przypomnijmy, że tancerka przez dziesięć lat tańczyła w brytyjskiej edycji show i zdobyła kryształową kulę. W Wielkiej Brytanii jest prawdziwą gwiazdą. Ola i James Jordanowie zapowiedzieli, że jeżeli się nie uda, chcą spróbować metody in-vitro, do której w Wielkiej Brytanii mają swobodny dostęp. Bycie rodzicami to ich największe marzenie. „Wierzymy, że w końcu się uda spełnić nasze marzenie. Nie wykluczamy skorzystania z metody in-vitro. Teraz mam pracę w Tańcu z gwiazdami, ale po zakończeniu tej edycji liczę, że w końcu się nam powiedzie. Bardzo chcielibyśmy, żeby po naszym domu biegała nawet gromadka dzieci. Nasi rodzice też bardzo chcą być już dziadkami”, wyznała jurorka Tańca z gwiazdami.

Wygląda na to, że ich marzenie właśnie się spełniło. Przypomnijmy, że plotki o ciąży Oli Jordan pojawiły się już kilka dni temu, a to za sprawą informacji dotyczącej tego, że w najnowszej edycji programu nie zobaczymy jednej z uwielbianych przez widzów gwiazd. „Ola Jordan nie pojawi się w najnowszej edycji programu, a w jury zasiądzie tylko trzech jurorów”, powiedziała osoba z produkcji w rozmowie z Plotkiem.

Jak do tej pory tancerka nie komentowała tych doniesień, choć jak podawał serwis party.pl powołując się na słowa swojego informatora, Ola Jordan już za kilka miesięcy urodzi pierwsze dziecko! Jurorka właśnie ze względu ciążę zdecydowała, że zrobi sobie przerwę od Tańca z Gwiazdami: „Spełniło się marzenie Oli. Wraz z mężem oczekują na narodziny dziecka”, czytamy. Wygląda na to, że doniesienia o ciąży Oli Jordan okazały się prawdziwe. Radosną nowiną podzieliła się wraz z mężem w magazynie Hello

„Chcieliśmy podzielić się tą wiadomością już jakiś czas temu, ale ze względu na całą sprawę z in-vitro, woleliśmy trochę poczekać”, mówi mąż Oli Jordan. „Już nie musze się ukrywać!”, dodaje z radością tancerka. Jak na razie płeć dziecka Oli Jordan nie jest znana. Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan)

Ola Jordan z mężem
Fot. Hello

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.