Joanna Moro
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Joanna Moro zostanie mamą po raz trzeci! Aktorka pokazała urocze ciążowe zdjęcie

Będzie syn czy córka?

Rafał Kowalski 6 sierpnia 2019 21:26
Joanna Moro
Fot. East News

Mówi się, że zmiana fryzury oznacza dla wielu pań otwarcie nowego rozdziału w życiu. Powiedzenie to sprawdziło się na pewno w kontekście Joanny Moro, która tydzień temu mocno skróciła włosy. Dwie godziny temu z kolei, aktorka potwierdziła, że jest w ciąży. To będzie trzecie dziecko gwiazdy. Jak się czuje?

Joanna Moro o trzeciej ciąży. Zdjęcia z wakacji z brzuszkiem

Najbardziej dociekliwi obserwatorzy poczynań internetowych Joanny Moro zauważyli niedawno, że jej buzia stała się okrąglejsza. W związku z tym zaczęli wysyłać pytania o to, czy aktorka nie jest oby w ciąży… Gwiazda w końcu odpowiedziała. Kochani, wiele osób zadaje mi pytanie, czy to prawda, ze spodziewam sie dziecka. Aby uniknąć wszelkich niedomówień, pragnę Was poinformować i jednocześnie potwierdzić, ze jestem w trzeciej ciąży”, napisała do swoich fanów popularna 34-latka.

Aktorka dodała też kilka zdań o swoim samopoczuciu oraz o tym, że będzie chroniła swoją prywatność. „Czuję się doskonale, jesteśmy zdrowi, cieszymy się, że rodzina wkrótce się powiększy. Na ten moment mogę tylko tyle zdradzić, bowiem chciałabym zachować dla siebie i moich najbliższych trochę prywatności w tak ważnym dla nas czasie. Pozdrawiam Was wakacyjnie... P.s. Zdjęcie zrobione miesiąc temu nad moim kochanym Bałtykiem”, skończyła krótkie oświadczenie Joanna Moro, mając na myśli fotografię, którą podzieliła się na Instagramie.

Na zdjęciu nie widać jeszcze zbyt wielu ciążowych krągłości. To dlatego, że poród został zaplanowany na 2020 rok. Joanna Moro jest już mamą dwójki synów – Mikołaja i Jeremiego. Aktorka jest w szczęśliwym związku z Mirosławem Szpilewskim. Przyszłej mamie, tacie oczekiwanego noworodka, a także jego braciom serdecznie gratulujemy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, wiele osob zadaje mi pytanie, czy to prawda, ze spodziewam sie dziecka. Aby uniknac wszelkich niedomowien, pragne Was poinformowac i jednoczesnie potwierdzic, ze jestem w trzeciej ciazy. Czuje sie doskonale, jestesmy zdrowi, cieszymy sie, ze rodzina wkrotce sie powiekszy. Na ten moment moge tylko tyle zdradzic, bowiem chcialabym zachowac dla siebie i moich najblizszch troche prywatnosci w tak waznym dla nas czasie. Pozdrawiam Was wakacyjnie... P.s. Zdjęcie zrobione miesiac temu nad moim kochanym Bałtykiem #trzeciewdrodze #bigfamilylife #pregnancystyle #pregnancylife #sexymama #pregnantbeauty #ciąża2020 #zdrowaciąża #fitciąża #sexypregnantmama

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Joanna Moro zrobiła sobie operację twarzy i usunęła pieprzyki
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.