Joanna Moro
Fot. Instagram @joannamoro.official
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Moro prezentuje ciążowe krągłości w bikini!

Zobaczcie, jak wygląda

Sabina Zięba 29 listopada 2019 18:00
Joanna Moro
Fot. Instagram @joannamoro.official

Dwa miesiące temu Joanna Moro ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Szczęśliwa mama Mikołaja i Jeremiego, tym razem powita na świecie córeczkę. Sama mówiła: „Czuję się doskonale, jesteśmy zdrowi, cieszymy się, że rodzina wkrótce się powiększy”. Widać, że ciąża jej sprzyja i sprawia wiele radości, gdyż gwiazda publikuje w mediach społecznościowych wiele zdjęć ukazujących jej zaokrąglone kształty. Najnowsza fotografia jest naprawdę odważna!

Joanna Moro w bikini w ciąży

Aktorka jest obecnie w siódmym miesiącu. Gdy już znała płeć, poinformowała swoich fanów: „Powoli w mojej chłopięcej na razie rodzinie zaczynamy myśleć o wyprawce dla naszej małej królewny: o łóżeczku, wózeczku, o imieniu... To jest chyba najpiękniejszy okres, taki rozmarzony oczekiwaniem i przygotowaniami... Nasza mała księżniczko czekamy na Ciebie!”.

Choć mówi się, że córki zazwyczaj „zabierają” matkom urodę, Joanna Moro wygląda naprawdę kwitnąco. Nie dziwi fakt, że już wcześniej publikowała na Instagramie odważne zdjęcia, ukazujące ją podczas wypoczynku na plaży. Mimo tego że spotkała się wówczas z krytyką, wyjaśniła: „Wiele kobiet i (mężczyzn też) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Piszę o tym i daję kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myślę jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi jakimi jesteśmy”.

Teraz gwiazda pokazała kolejne kontrowersyjne ujęcie. Artystka pozuje na nim w hiszpańskim parku Natural de Corralejo, na tle rozległych połaci piaszczystych wydm oraz dziewiczych plaż, ubrana w skąpe bikini, które doskonale uwydatnia ciążowe krągłości.

Prawda, że zachwyca?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani Namaste - z hinduskiego gest powitalny!!! Dobrego dnia ! Już tylko 2 dni i weekend 💃🕺🏽🎀🎉

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Joanna Moro
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.