Joanna Moro
Fot. Instagram @joannamoro.official
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Moro prezentuje ciążowe krągłości w bikini!

Zobaczcie, jak wygląda

Sabina Zięba 29 listopada 2019 18:00
Joanna Moro
Fot. Instagram @joannamoro.official

Dwa miesiące temu Joanna Moro ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Szczęśliwa mama Mikołaja i Jeremiego, tym razem powita na świecie córeczkę. Sama mówiła: „Czuję się doskonale, jesteśmy zdrowi, cieszymy się, że rodzina wkrótce się powiększy”. Widać, że ciąża jej sprzyja i sprawia wiele radości, gdyż gwiazda publikuje w mediach społecznościowych wiele zdjęć ukazujących jej zaokrąglone kształty. Najnowsza fotografia jest naprawdę odważna!

Joanna Moro w bikini w ciąży

Aktorka jest obecnie w siódmym miesiącu. Gdy już znała płeć, poinformowała swoich fanów: „Powoli w mojej chłopięcej na razie rodzinie zaczynamy myśleć o wyprawce dla naszej małej królewny: o łóżeczku, wózeczku, o imieniu... To jest chyba najpiękniejszy okres, taki rozmarzony oczekiwaniem i przygotowaniami... Nasza mała księżniczko czekamy na Ciebie!”.

Choć mówi się, że córki zazwyczaj „zabierają” matkom urodę, Joanna Moro wygląda naprawdę kwitnąco. Nie dziwi fakt, że już wcześniej publikowała na Instagramie odważne zdjęcia, ukazujące ją podczas wypoczynku na plaży. Mimo tego że spotkała się wówczas z krytyką, wyjaśniła: „Wiele kobiet i (mężczyzn też) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Piszę o tym i daję kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myślę jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi jakimi jesteśmy”.

Teraz gwiazda pokazała kolejne kontrowersyjne ujęcie. Artystka pozuje na nim w hiszpańskim parku Natural de Corralejo, na tle rozległych połaci piaszczystych wydm oraz dziewiczych plaż, ubrana w skąpe bikini, które doskonale uwydatnia ciążowe krągłości.

Prawda, że zachwyca?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani Namaste - z hinduskiego gest powitalny!!! Dobrego dnia ! Już tylko 2 dni i weekend 💃🕺🏽🎀🎉

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Joanna Moro
Fot. East News

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.