Piotr Gąsowski, 2021 rok
Fot. Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Piotr Gąsowski hucznie świętował 60. urodziny. Korona króla wieczoru należała jednak do jednego z jego gości... 

Goście byli pod niemałym wrażeniem, gdy widzieli taneczne wyczyny 91-letniego ojca aktora!

Maria Elas 17 kwietnia 2024 12:02
Piotr Gąsowski, 2021 rok
Fot. Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News

Piotr Gąsowski właśnie skończył 60 lat! Z tej okazji urządził imprezę w teatrze, na którą zaprosił swoich przyjaciół ze świata aktorskiego, telewizyjnego i celebryckiego. Nie mogło zabraknąć tam jego wieloletnich przyjaciół czy byłych partnerek, z którymi wciąż łączą go przyjazne relacje. Chociaż ten wieczór w teorii należał do niego, najwięcej uwagi przykuł jednak jeden z zaproszonych przez niego gości: 91-letni ojciec aktora, prof. Włodzimierz Gąsowski! 

Piotr Gąsowski świętował 60. urodziny. Jego 91-letni ojciec skradł całą uwagę gości

Piotr Gąsowski od niedawna znów pojawia się w znanym od lat widzom programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, którego wcześniej był prowadzącym. W najnowszej, jubileuszowej edycji show zasiada jednak w fotelu jurora. Jednak nie tylko „Twoja twarz...” świętuje jubileusz: sam Piotr Gąsowski właśnie skończył 60. rok życia! Z tej okazji swoich przyjaciół i rodzinę zaprosił do Teatru Capitol. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele zdjęć i filmików z imprezy. Wiemy, że pojawiła się na niej cała rzesza gwiazd: nie zabrakło Magdy Steczkowskiej i Majki Jeżowskiej, które zaśpiewały na scenie, a także Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska-Dowbor, Anna Dereszowska, Anna Korcz czy nawet byłe partnerki aktora: Hanna Śleszyńska oraz Anna Głogowska

Najwięcej uwagi przykuł jednak najstarszy gość wieczoru: Włodzimierz Gąsowski. 91-letni profesor początkowo zasiadał w dużym fotelu tuż obok syna. Później jednak dał się ponieść wesołej atmosferze i muzyce i ruszył na parkiet! Zapomniał nawet o lasce, z którą zazwyczaj się porusza: w tamtym momencie liczyła się dla niego tylko dobra zabawa!  W sieci pojawiło się wiele filmików upamiętniających te chwile. 

Zobacz także: Piotr Gąsowski wspiera ojca i pielęgnuje więź z nim. Kilka lat temu aktor pożegnał ukochaną mamę

60. urodziny Piotra Gąsowskiego, zrzut ekranu
Fot. instagram.com

Piotr i Włodzimierz Gąsowscy, 60. urodziny Piotra Gąsowskiego, zrzut ekranu Instastories

60. urodziny Piotra Gąsowskiego, zrzut ekranu
Fot. instagram.com

Włodzimierz Gąsowski, 60. urodziny Piotra Gąsowskiego, zrzut ekranu Instastories 

Przyjaciele o Piotrze Gąsowskim

Włodzimierz Gąsowski również wygłosił przemówienie, w którym wspomniał lata młodzieńcze syna. Piotr Gąsowski nie zapomniał, by wielokrotnie podkreślić, jak wdzięczny jest za swojego ojca i jak wiele dla niego zrobił. „Jestem dumny z mojej rodziny. Cieszę się, że was mam, kochani. Cieszę się, tatuś, że jesteś. Masz 91 lat. Jesteś autorytetem dla nas i naszych dzieci” mogliśmy usłyszeć na nagraniu. 

Sam solenizant również otrzymał od zgromadzonych moc życzeń. „Dużo gości, prezenty, kwiaty, artystyczne występy i moc wzruszeń! Piotr ma niezwykłą moc. Umie w niewytłumaczalny sposób jednoczyć wokół siebie ludzi. Szczery, uczynny, bezpretensjonalny, przyjacielski, o sztywnym kręgosłupie. [...] Cieszę się, że jestem w grupie Gąsa” pisała po imprezie na Instagramie Anna Korcz. 

Joanna Koroniewska napisała zaś: „Życzymy Ci Gąsu tego wszystkiego, na co najbardziej zasługujesz! Nie wiemy, czego potrzebujesz najbardziej, ale fantastyczną rodzinę i przyjaciół już masz, więc może obłędnej kariery, kasy, no i zdrowia!”.  

Sprawdź również: Łączy ich zażyła relacja, snują plany na przyszłość. Jaka relacja łączy Bartosza Żukowskiego i Małgorzatę Pieńkowską?

60. urodziny Piotra Gąsowskiego, zrzut ekranu
Fot. instagram.com

Majka Jeżowska, Magda Steczkowska, 60. urodziny Piotra Gąsowskiego, zrzut ekranu Instastories

60. urodziny Piotra Gąsowskiego, zrzut ekranu
Fot. instagram.com

60. urodziny Piotra Gąsowskiego, zrzut ekranu Instastories

60. urodziny Piotra Gąsowskiego, zrzut ekranu
Fot. instagram.com

Piotr Gąsowski, 60. urodziny Piotra Gąsowskiego, zrzut ekranu Instastories

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.