Konrad Szczęsny 15 lutego 2017 20:45
1/6
Agent Gwiazdy, TVN, Kinga Rusin, gwiazdy Agenta, Main Topic
Copyright @Materiały prasowe/TVN
1/6

We wtorek 14 lutego stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek drugiej serii „Agenta Gwiazdy”, który tym razem kręcony był w Argentynie. Udział w nim biorą sportowcy, osobistości ze świata show-biznesu i telewizji oraz celebryci, a dokładniej: Jarosław Kret, Mateusz Maga, Olga Frycz, Joanna Jędrzejczyk, Piotr Kędzierski, Jula, Marek Włodarczyk, dziennikarka kulinarna Daria Ładocha, Michał Będźmirowski "Modny Tata", Edyta Rzeźniczak-Zając, Agnieszka Rylik, Odeta Moro oraz Tomasz Niecikowski i Alan Andersz. Co działo się w pierwszym odcinku show?

 

Nie zabrakło kłótni, początków konfliktów i postaci, o których zapewne w kolejnych tygodniach będzie się dużo pisało. Sprawdźcie w naszej galerii, czym zaskoczyli widzów uczestnicy programu!

 

Zobacz też: Czy Kinga Rusin naprawdę przytulała się do geparda na okładce VIVY!? Tylko u nas FILM z sesji w RPA

2/6
Agent Gwiazdy, TVN, Kinga Rusin, gwiazdy Agenta
Copyright @Materiały prasowe/TVN
2/6

Jedną z pierwszych konkurencji były wyścigi na terytorium Salinas Grandes - dwóch wyschniętych jezior na północnym-zachodzie Argentyny. Uczestnicy musieli jeździć po nich samochodem i w wytyczonych punktach przejmować od siebie koperty. Wcześniej podzieleni zostali oczywiście na dwie drużyny. Następnie odbył się pierwszy test wiedzy o uczestnikach. Najsłabiej wypadli w nim Alan Andersz, Tomasz Niecik, Mateusz Maga i Michał Będźmirowski. Za karę musieli spędzić noc w opuszczonej chacie na pustyni. Było to o tyle trudne, że temperatura w tym miejscu spada w nocy... w okolice zera! Już wtedy między uczestnikami doszło do poważnych spięć.

 

Polecamy też: Argentyna to jeszcze nic. Zobaczcie, co się działo, gdy Kinga Rusin pojechała z „Agentem” do Afryki

 

 

3/6
Agent Gwiazdy, TVN, Kinga Rusin, gwiazdy Agenta
Copyright @Materiały prasowe/TVN
3/6

Okazało się, że aktor Alan Andersz i wokalista disco polo Tomasz Niecik za sobą nie przepadają.

 

„Nie będę zamulał. Starałem się troszkę rozluźnić atmosferę. Poważnym to się w trumnie leży. Nie ukrywam, że bylem duszą towarzystwa”, stwierdził ten drugi.

 

Pierwszy z kolei dał widzom do zrozumienia, że nie przepada za gwiazdorem wykonującym na koncertach polską muzykę taneczną.

 

Nie wytrzymuję nerwowo. Myślałem, że go uduszę. Nie chciałbym z nim spędzić ani sekundy swojego prywatnego czasu”, zadeklarował.

 

Tomasz Niecik nie pozostał mu dłużny.

 

Nie nadajemy na jednych falach. Może chodzi o to, że disco-polo nie słucha? To dla mnie gówniarz, strzeliłbym mu w ryja”, stwierdził wokalista disco polo.

 

Polecamy też: Argentyna to jeszcze nic. Zobaczcie, co się działo, gdy Kinga Rusin pojechała z „Agentem” do Afryki

 

 

4/6
Agent Gwiazdy, TVN, Kinga Rusin, gwiazdy Agenta
Copyright @Materiały prasowe/TVN
4/6

Drugiego dnia uczestnicy show musieli wykonać zadanie wytrzymałościowe. Dobrani w pary zawodnicy mieli za zadanie przejechać rowerem na zmianę wyznaczoną trasę w górach, na wysokości kilku tysięcy metrów. Z zadaniem po raz kolejny nie radził sobie najlepiej Mateusz Maga oraz wokalistka Jula, która podczas wykonywania zadania prawie zemdlała i konieczna była interwencja ratowników medycznych.

 

Polecamy też: Kinga Rusin kontra Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazdy TVN konkurują w prowadzieniu podróżniczego show

5/6
Agent Gwiazdy, TVN, Kinga Rusin, gwiazdy Agenta
Copyright @Materiały prasowe/TVN
5/6

Co gorsza, konkurencja miała również drugą część, wymagającą od celebrytów nie tylko dobrej pamięci, lecz także wiedzy historycznej. Podczas zapamiętywania królów poległ aktor Alan Andersz, który został przydzielony do pary z Joanną Jędrzejczyk. Wzbudziło to podejrzenia Agnieszki Rylik, dla której zastanawiającym było, że chwalący się uprawianiem crossfitu Alan miał problem z jazdą na rowerze, a później zawiódł w konkurencji, która wymagała jedynie minimalnego skupienia.

„On się dziwnie zachowywał. Aśka zasuwała 7 kilometrów, Alan trójkę zrobił. Po 300 metrach zdychał”, skomentowała.

 

Polecamy też: VIVA! też robiła okładki bez retuszu. Zobacz jak wyglądały na nich polskie gwiazdy

6/6
Agent Gwiazdy, TVN, Kinga Rusin, gwiazdy Agenta
Copyright @Materiały prasowe/TVN
6/6

Najsłabszy w pierwszym odcinku okazał się „Modny Tata”, czyli Michał Będźmirowski. To on odpadł z programu. Jednak, co zauważyło wielu widzów, być może powróci on do programu, podobnie jak w pierwszej edycji Antek Królikowski.

 

Polecamy też: Kinga Rusin wyruszyła z „Agentem” do Argentyny i już podbiła Instagrama. Zobacz wyjątkowe zdjęcia

 

 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.