Damian Duda 7 lutego 2017 12:15
1/15
„Agent-Gwiazdy’’, viva.pl
Copyright @
1/15

Już we wtorek 14 lutego na antenie TVN-u zobaczymy kolejną edycję megahitu „Agent-Gwiazdy’’. Zdjęcia do programu trwały ponad miesiąc. Zobaczcie, kto tym razem powalczy o tytuł „Agenta’’.

 

Program nagrywano w Argentynie, gdzie uczestnicy wspólnie z całą ekipą programu spędzili blisko czterdzieści dni. Stacja TVN podała oficjalną listę uczestników, na której znalazło się aż czternaście nazwisk.

 

„Agent - Gwiazdy 2’’ – szczegóły show

Już wiosną TVN wyemituje drugi sezon show „Agent - Gwiazdy’’. W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Kingę Rusin, która kilka tygodni temu wróciła z Argentyny – w tym roku to właśnie w Ameryce Południowej realizowane były zdjęcia do programu. Prezenterka spędziła ponad miesiąc na planie. Jak udało się nam ustalić, liczba dni zdjęciowych została zwiększona w porównaniu do pierwszej serii – z 28 do 40-stu. Podczas ubiegłorocznych zdjęć Kinga Rusin miała jedynie jeden dzień wolnego, który spędziła z ekipą VIVY! na planie sesji okładkowej.

 

Zobacz też: Czy Kinga Rusin naprawdę przytulała się do geparda na okładce VIVY!? Tylko u nas FILM z sesji w RPA

 

Kręciliśmy codziennie od wczesnych godzin rannych do nierzadko późnych godzin nocnych. Na plan trzeba przyjechać już przygotowanym, żeby można było od razu zacząć zdjęcia. Nigdy wcześniej nie pracowałam w takim systemie: zdjęcia codziennie, przez cztery tygodnie, po kilkanaście godzin dziennie w pełnej gotowości. W dodatku daleko od domu. W takiej sytuacji bardzo ważne jest zgranie ekipy (...).", zdradziła w rozmowie z Romanem Praszyńskim. 

 

Prezenterce dalekie podróże nie są obce, jak niejednokrotnie mówiła, jednym z jej ulubionych gatunków dziennikarskich jest reportaż.

 

„Kocham przyrodę. Uwielbiam podróże", powiedziała. „Bardzo lubię poznawać nowe kultury, zwyczaje i ludzi. Nie mogłam doczekać się wyjazdu’’.

 

Zobaczcie, kto wystąpi w nowej edycji „Agenta’’! 

2/15
Alan Andersz, „Agent-Gwiazdy’’, viva.pl
Copyright @EastNews
2/15

Alan Andersz – polski aktor filmowy i teatralny. Jako ośmiolatek rozpoczął lekcje tańca, dzięki którym był wielokrotnym Mistrza Polski młodzieżowych formacji w stylu latynoamerykańskim. Na małym ekranie zadebiutował w 1999 roku w serialu „Ja, Malinowski’’. Szerszej publiczności znany z roli Patryka w serialu „39 i pół’’.

3/15
Modny Tata, „Agent-Gwiazdy’’, viva.pl
Copyright @Instagram
3/15

Michał Będźmirowski – autor boga „Modny Tata’’. „Przez 30 lat nie wiedziałem co jest w życiu najważniejsze, aż do dnia kiedy wziąłem Go na ręce, kiedy spojrzałem na Niego, kiedy pocałowałem Go, kiedy zostałem Ojcem’’, napisał na swojej stronie.

4/15
Agnieszka Rylik, „Agent-Gwiazd’’, viva.pl
Copyright @EastNews
4/15

Agnieszka Rylik – Mistrzyni świata w boksie zawodowym, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu.
 

5/15
Julita Fabiszewska, „Agent-Gwiazdy’’, viva.pl
Copyright @EastNews
5/15

Julita Fabiszewska – polska piosenkarka i autorka tekstów. Popularność przyniosły jej przeboje „Za każdym razem” i „Nie zatrzymasz mnie”.

6/15
Olga Frycz, „Agent-Gwiazdy’’, viva.pl
Copyright @EastNews
6/15

Olga Frycz – aktorka, córka Jana Frycza.

7/15
Joanna Jędrzejczak, „Agent-Gwiazdy’’, viva.pl
Copyright @Facebook
7/15

Joanna Jędrzejczak – trzykrotna zawodowa mistrzyni świata, dwukrotna mistrzyni europy oraz czterokrotna amatorska mistrzyni świata, trzykrotna mistrzyni europy i pięciokrotna mistrzyni Polski w boksie tajskim.

8/15
Piotr Kędzierski, „Agent-Gwiazdy’’, viva.pl
Copyright @EastNews
8/15

Piotr Kędzierski – urodził się w Warszawie 2 maja 1982 roku.  Prezenter i dziennikarz muzyczny.

9/15
Jarosław Kret
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
9/15

Jarosław Kret – polski dziennikarz telewizyjny. Od września 2011 do stycznia 2014 prowadził i współtworzył na antenie TVP Info cykliczny program pt. "Polska według Kreta".

10/15
Daria Ładocha, „Agent-Gwiazdy’’, viva.pl
Copyright @Instagram
10/15

Daria Ładocha –  blogerka kulinarna, która od dziecięciu lat fascynuje się kuchnią tajską. Swoją pierwszą podróż do Tajlandii odbyła w 2005. Pamięta dokładnie pierwszy posiłek na ulicy.

11/15
Mateusz Maga, „Agent-Gwiazd’’, viva.pl
Copyright @Instagram
11/15

Mateusz Maga – uczestnik polskiej edycji programu „Top Model’’. Od niedawna próbuje swoich sił nie tylko w muzyce. Niedawno światło dzienne ujrzał jego pierwszy singiel „First Kiss’’, który został niezbyt dobrze przyjęty przez słuchaczy.

12/15
Odeta Moro, viva.pl
Copyright @EastNews
12/15

Odeta Moro – była żona Michała Figurskiego. Wydawca i pomysłodawca płyty z bajkami „Bajki w trasie i na czasie’’.

13/15
Tomasz Niecik, „Agent-Gwiazdy’’, viva.pl
Copyright @EastNews
13/15

Tomasz Niecik – polski muzyk związany z gatunkiem disco polo.

14/15
Marek Włodarczyk, Viva! listopad 2004
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
14/15

Marek Włodarczyk – aktor znany z serialu „Kryminalni”.

15/15
Edyta Zając-Rzeźniczak, „Agent-Gwiazdy’’, viva.pl
Copyright @Instagram
15/15

Edyta Zając-Rzeźniczak – modelka, żona piłkarza Jakuba Rzeźniczaka.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.