TYLKO U NAS!

Poważny kryzys w związku Joanny Krupy!

Czy modelka oraz jej nowy partner pójdą na kompromis?

Damian Duda 26 lutego 2018 15:00

Joanna Krupa ma za sobą bardzo ciężki czas. Jednak mimo rozpadu małżeństwa, podniosła się. I, jak twierdzi w rozmowach z dziennikarzami, najtrudniejsze chwile ma już za sobą. Obecnie jest związana z tajemniczym Douglasem, z którym planuje założenie rodziny. Niestety, pojawiły się pierwsze komplikacje. Czy uczucie, które ich połączyło, pomoże w przetrwaniu pierwszego poważnego kryzysu?

Partner Joanny Krupy nie akceptuje... psów

Modelka oraz jej nowy partner szukają domu dla siebie. Nic dziwnego, to będzie ich wymarzone miejsce, w którym planują stworzyć rodzinę. Jednak jak donosi nasz informator, para nie może się dogadać w kluczowej dla gwiazdy kwestii — mowa o zwierzętach prowadzącej Top Model’’. Gwiazda programu Misja Pies’’ nie potrafi wyobrazić sobie sytuacji, w której jej ukochane pupile nie mogą mieszkać razem z nią w nowym apartamencie. Ta sytuacja natomiast nie podoba się partnerowi Joanny. – Douglas i Joanna szukają wspólnego domu. Wiadomo, że gwiazda ma sześć psów i nie wyobraża sobie, żeby nie towarzyszyły jej na co dzień – zdradza nam znajomy pary.

Partner modelki postawił jej ultimatum. — Niestety, ukochany stwierdził, że tylko jeden jego pupil i jeden pupil Joanny powinni przebywać w domu, reszta zwierząt zaś w specjalnie wydzielonym pomieszczeniu/budynku poza nim. To rozwścieczyło Asię, która nie wyobraża sobie takiego rozwiązania. Na tym tle doszło pomiędzy nimi do ostrej kłótni. Tym bardziej że wiadomo, iż będzie z nimi mieszkała jeszcze mama Aśki, Wanda, która opiekuje się czworonogami pod jej nieobecność – mówi osoba z otoczenia modelki.
Myślicie, że modelka oraz jej nowy partner pójdą na kompromis? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.