Tomasz Makowiecki, Ewelina Flinta, Paweł Nowak
Fot. Autor zdjęcia: Prończyk
Z ŻYCIA GWIAZD

Paweł Nowak 20 lat temu podbił serca telewidzów w „Idolu". Zobaczcie jak dzisiaj wygląda!

Zmienił się nie do poznania

Karol Sowa 25 października 2022 15:51
Tomasz Makowiecki, Ewelina Flinta, Paweł Nowak
Fot. Autor zdjęcia: Prończyk

Jego uśmiech i energię pamiętają wszyscy. Paweł Nowak był najmłodszym uczestnikiem pierwszej edycji „Idola”. Telewidzowie pamiętają zwłaszcza jego wykonanie utworu pod tytułem „Imię deszczu” Gabriela Fleszara. Już od najmłodszych lat wiedział jaką drogą chce iść. Jak z biegiem lat się zmienił? Nie porzucił wielkiej pasji, jaką jest muzyka! 

Paweł Nowak - kariera, Idol, koncerty

Paweł Nowak miał zaledwie 16 lat, kiedy zdecydował, że spróbuje swoich sił w jednym z najsłynniejszych programów tamtych czasów. To właśnie „Idol” wypromował wiele znanych artystów, którzy do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością. 

Młody chłopak zachwycił jurorów swoim głosem. Pełen podziwu był Kuba Wojewódzki, który po latach wspomniał o Pawle w swojej autobiografii. Stwierdził tam, że podczas jego występu miał ciarki na całym ciele. Nie można zapomnieć, że nagranie z występem ówczesnej gwiazdy „Idola” zostało dodane na platformę YouTube. Pod materiałem wideo możemy przeczytać wiele pozytywnych komentarzy: „Ta wersja w Pawła wykonaniu jest lepsza... Brawo Paweł”, „Dzisiaj w tych trudnych czasach, ten cudny głos anioła porusza serce i daje nadzieję na lepsze jutro...” czy „Najlepsze wykonanie tej piosenki jakie istnieje!”, pisali ludzie pod nagraniem.  

CZYTAJ TEŻ: Wygrała X Factora, zniknęła z show-biznesu. Tak dziś wygląda życie Klaudii Gawor

Alicja Janosz, Paweł Nowak, Mirosław Skonieczny, Robert Leszczyński, Dariusz Dąbrowski
Fot. Autor zdjęcia: Prończyk

Paweł Nowak
Fot. Autor zdjęcia: Niemiec

Przypomnijmy, że Paweł Nowak zajął w programie 6 miejsce. Kiedy zakończył tamten etap, miał okazję zaśpiewać z zespołem Za Friko. Ulubieniec widzów jednak nigdy się nie poddał. Zawsze kontynuował swoją pasję. W internecie jest kilka nagrań z koncertów. Na przestrzeni tych wszystkich lat muzyka zawsze mu towarzyszyła.  

Co dzisiaj robi Paweł Nowak? 

Wokalista obecnie jest związany z grupą Stars Roxette Tribute Band. To właśnie tam rozwija skrzydła i z Tacjaną Wojtkowską, czyli dwukrotną laureatką „Szansy na sukces” śpiewa piosenki słynnego szwedzkiego zespołu - Roxette. Paweł od czasu do czasu wraca pamięcią do wydarzeń z programu, w którym uczestniczył. Na swoim Instagramie zamieszka zdjęcia z uczestnikami.  

Warto dodać, że obecnie Paweł Nowak ma 36 lat i już nie przypomina nastolatka, który podbił serca telewidzów! 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:  Maciej Gleba Florek wygrał 1. edycję You Can Dance. Jak dziś wygląda życie tancerza?

Jakub Rutnicki, Paweł Nowak
Fot. Autor zdjęcia: Niemiec

Tomasz Makowiecki, Ewelina Flinta, Paweł Nowak
Fot. Autor zdjęcia: Prończyk

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.