Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Paweł Małaszyński spędza wakacje z żoną Joanną. Romantyczne zdjęcie zachwyciło fanów

Aktor opublikował „karteczkę z wakacji”

Ksenia Krasko 3 sierpnia 2021 12:55
Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Paweł Małaszyński jest nie tylko cenionym aktorem – znany między innymi z filmu „Katyń”, seriali „Magda M.”, „Oficer” i „Czas honoru” – ale i utalentowanym muzykiem. Wokalista zespołu Cochise kończy prace nad swoją siódmą płytą, a premierę „The World Upside Down” zaplanowano na październik. I chociaż aktor jest stale obecny na portalach społecznościowych, rzadko dzieli się szczegółami życia prywatnego. Dla wakacyjnego, bardzo romantycznego zdjęcia z ukochana żoną, zrobił jednak wyjątek.

Żona Pawła Małaszyńskiego - kim jest Joanna Chitruszko?

Joanna Chitruszko i Paweł Małaszyński są parą jeszcze od czasów liceum, ale znają się znacznie dłużej, bo od czasów przedszkola. „Śliczna i delikatna blondynka nad talerzem mlecznej zupy”, wspominał ich pierwsze spotkanie w wywiadzie dla magazynu „Pani”. Chodzili razem do szkoły, i właśnie wtedy narodziło się między nimi uczucie. „Zapamiętałem wiatr, brązową sukienkę i ogień we włosach”, mówił w jednym z wywiadów.

Niemal dwadzieścia lat temu, w sierpniu 2002 roku, wzięli ślub. Wychowują nastoletniego syna Jeremiasza (urodzony w 2004 roku) i córeczkę Leę (przyszła na świat w 2014 roku). Joanna Chitruszko jest tancerką i choreografem, a także dyrektorką festiwalu tańca „Kalejdoskop”. Rozwija swoją karierę w Białymstoku.

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko - historia miłości
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Artysta nigdy nie ukrywał, że bliscy są dla niego najważniejsi. „Rodzina to najlepsze, co mi się mogło w tym przedziwnym życiu przydarzyć i nic nigdy nie będzie ważniejsze. W zetknięciu z trudnymi okolicznościami zawsze przedkładam dobro osób, które kocham, nad własne”, mówił w wywiadzie VIVY! w 2017 roku.

Zobacz też: Paweł Małaszyński szczerze wyznaje: „prowadzę nieustającą walkę z moimi demonami”. Aktor podzielił się przykrym, ale trafnym przemyśleniem

Paweł Małaszyński na wakacyjnym zdjęciu z żoną Joanną

Para rzadko pojawia się razem publicznie i unika nadmiernego zainteresowania, dlatego Paweł Małaszyński zaskoczył fanów wspólnym zdjęciem z ukochaną. Opublikował na swoim Instagramie „karteczkę z wakacji”, bardzo romantyczną fotografię znad morza, i opisał ją wierszem. „W Uniesieniu Wyczerpani, / Zazębieni i w Przenośni. / Na planecie Zależności / W Surowości, Łagodności, / Wyszeptałem Imię Twe”, czytamy.

Wielbiciele aktora nie szczędzą zakochanym komplementów. „Piękna z Was para”, „Piękna ta karteczka z wakacji. Miłość zawsze jest ponad wszystko i wszystko buduje” – komentują.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

Paweł Małaszyński na zdjęciu z żoną. Kim jest Joanna Chitruszko?
Fot. VIPHOTO/East News

Paweł Małaszyński w sesji magazynu VIVA! w 2017 roku

Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?