Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała, VIVA! 25/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O TYM SIĘ MÓWI

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska zachwycili na czerwonym dywanie. Aktorka pokazała się w nowej odsłonie

Trudno było oderwać od niej wzrok

Olga Figaszewska 13 lipca 2022 07:59
Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała, VIVA! 25/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Są nierozłączni. Tworzą fantastyczny duet w życiu zawodowym i prywatnym. Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska należą do grona najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Rzadko mówią o życiu prywatnym i strzegą prywatności. Teraz pojawili się na premierze filmu „Na chwilę, na zawsze”. Od zakochanych trudno było oderwać wzrok!

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała razem na czerwonym dywanie

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała w poniedziałek byli gośćmi na premierze filmu „Na chwilę, na zawsze”. Aktor znalazł się w obsadzie produkcji, a także debiutował jako współautor scenariusza.  

Małżonkowie prezentowali się zjawiskowo. Artysta  wystąpił w czarnym garniturze, T-shircie w tym samym kolorze i białych tenisówkach. Z kolei Zuzanna Grabowska wybrała na to wyjątkowe wydarzenie czarny kombinezon, a całość stylizacji dopełniały pomarańczowe buty i brokatowa torebka. Ukochana Pawła Domagały zachwyciła nową fryzurą. Zuzanna Grabowska skróciła  i wyprostowała włosy. Uśmiech nie schodził z twarzy zakochanych. 

Czytaj też: Tak poznali się Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska: „Profesorowie nas parowali, bo byliśmy do siebie podobni”

Zuzanna Grabowska, Paweł Domagała, Premiera filmu Na chwilę, na zawsze 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Zuzanna Grabowska, Paweł Domagała, Premiera filmu Na chwilę, na zawsze, 2022

Zuzanna Grabowska, Paweł Domagała, 2022, premiera filmu
Fot. VIPHOTO/East News

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała – jak się poznali?

Poznali się Akademii Teatralnej w Warszawie i od tamtej pory są nierozłączni. „Spodobał mi się (śmiech). Paweł zawsze był pogodny, radosny, to w nim lubię. Na scenie wznosi się na wyżyny, ale w domu jest optymistą. A życie składa się głównie z banalnej codzienności”, mówiła artystka w VIVIE! w 2021 roku. „My akurat poznaliśmy się na studiach aktorskich. Statystyki pokazują, że najwięcej małżeństw rodzi się właśnie tam. Spełniamy więc normy”, dodawał Paweł Domagała.

Połączyła ich pasja i zawodów. Mają podobne poczucie humoru i patrzą w jednym kierunku. Cały czas pracują nad wspólnymi rzeczami. ,,Robiliśmy Kabaret na Koniec Świata. Razem stworzyliśmy teledysk do utworu „Czasami”, w którym zagrałam, za chwilę będę reżyserować najnowszy teledysk Pawła. Przed nami wielki wspólny projekt serialowy. Często nas pytają, czy dobrze nam się razem pracuje. Odpowiedź brzmi – tak. Mamy podobną estetykę, poza tym wiem, kiedy odpuścić. Paweł też to czuje", mówiła nam Zuzanna Grabowska w grudniu 2021 roku. Dla artystycznej pary najważniejsza jest rodzina. Wspólnie doczekali się dwóch cudownych pociech, córeczek – Hani i Basi.

Popularność w żadnym stopniu nie wpływa na relację Zuzanny Grabowskiej i Pawła Domagały.  „Pochodzę z rodziny, gdzie większość osób ma coś wspólnego z dziedzinami artystycznymi, więc dla mnie to jest normalne”, mówiła córka Andrzeja Grabowskiego przed kamerą viva.pl w grudniu 2021 roku. „Tylko z zewnątrz się wydaje, że popularność coś zmienia. Ale nasze życie wygląda jak życie każdego”, dodawała.

Zuzannie Grabowskiej i Pawłowi Domagale życzymy wiele szczęścia i radości.  

Sprawdź też: Tak poznali się Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska: „Profesorowie nas parowali, bo byliśmy do siebie podobni”. W ich domu przeważa kobieca energia

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała, VIVA! 25/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała, VIVA! 25/2021

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała, VIVA! 25/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała, VIVA! 25/2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…