Fot. IOTR WYGODA/EAST NEWS
z życia gwiazd

Paulina Przybysz jest mamą dwóch córek. Z okazji 10. urodzin jednej z nich opublikowała piękne zdjęcie

Nieczęsto pokazuje tak prywatne chwile

Marcjanna Maryszewska 17 maja 2022 13:18
Fot. IOTR WYGODA/EAST NEWS

Paulina Przybysz jest mamą dwóch córek Matyldy (na zdjęciu głównym) i Rity. Wokalistka pokazała właśnie archiwalne zdjęcie z młodszą z nich. Dziewczynka niedawno skończyła 10 lat, wkraczając tym samym powoli w wiek nastoletni. Dumna mama do bardzo osobistego zdjęcia dodała wyjątkowy opis. To rzadkość, aby artystka dzieliła się z fanami tak prywatnymi momentami ze swojego życia, lecz tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Tak postanowiła uczcić urodziny swojej pociechy. 

Paulina Przybysz. Kariera

Paulina Przybysz jest młodszą siostrą Natalii Przybysz. Jako 9-latki zdobyły Grand Prix festiwalu Morda. Wspólnie utworzyły zespół Cebion, a jako nastolatki założyły zespół Sistars. Grupa przestała istnieć w 2006 roku, ale do tego czasu mogła pochwalić się licznymi sukcesami. Siostry wydały dwie, świetnie sprzedające się płyty, z czego jedna z nich wyróżniony Fryderykiem w kategorii Produkcja muzyczna roku. Ponadto wystąpiły na Eurowizji i w Opolu jeszcze przed oficjalnym rozpadem.

Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Natalia i Paulina Przybysz, 03.03.2012 Warszawa

Po zakończeniu działalności sióstr 21-letnia wówczas Paulina zaczęła nagrywać solo jako Pinnawela, a dziś pracuje z kilkoma składami równocześnie. Spełnia się w grupie Rita Pax, w duecie Minimal z Markiem Pędziwiatrem, a także jest wokalistką producenta Sonar Soula.

Czytaj także: Córka Nataszy Urbańskiej idzie w ślady mamy! Kalina musiała jednak spełnić warunek rodziców...

Paulina Przybysz pokazała osobiste zdjęcie z córką. Jest mamą dwójki dzieci

Paulina Przybysz, równie udane co życie zawodowe, ma także swoje życie prywatne. Doczekała się dwójki pociech - 12-letniej Matyldy oraz 10-letniej Rity. Wokalistka skrzętnie chroni swojego życia prywatnego, dlatego mediom nieznany jest jej życiowy partner, z którym wychowuje córki. One również nieczęsto pojawiają się w mediach społecznościowych, dlatego gdy zdecydowała się upublicznić stare zdjęcie z młodszą Ritą, wywołało to niemałe poruszenie. 

Dumna mama miała ku temu dobry powód. Rita obchodziła wówczas 10. urodziny! Urocze zdjęcie z pociechą trafiło na Instagrama gwiazdy, która opisała je poruszającymi słowami.

„Dokładnie o tej porze 10 lat temu urodziła się moja druga córka, nie wiem jak to się stało że młodsze dziecko ma już dwucyfrowy wiek. This is amazing, dzień matki po drugiej stronie oceanów był chyba wczoraj, nasz nadchodzi, ja czuję go dzisiaj. Lovely Rita Teresa galopuj przez życie śmiało.”   

Sprawdź również: Paulina Krupińska pokazała nowe zdjęcia synka. Mały Jędrek skończył 5 lat!

Córki Pauliny Przybysz

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.