Oliwia Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk zachwyca urodą w profesjonalnej sesji zdjęciowej!

Podobna do słynnych rodziców?

Redakcja VIVA! 9 grudnia 2019 12:45
Oliwia Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Oliwia Bieniuk w październiku skończyła 17 lat. Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wkracza w dorosłe życie, i mówi się, że chce zostać aktorką. Nastolatka nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji, czy właśnie taką ścieżkę kariery wybierze, ale chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych – i trudno oderwać od niej wzrok!

Oliwia Bieniuk nowe zdjęcia Instagram

Oliwię Bieniuk często porównuje się do pięknej mamy, Anny Przybylskiej. Fani zmarłej aktorki nie mają wątpliwości, że nastolatka odziedziczyła urodę właśnie po niej – chociaż nie da się ukryć, że dziewczyna przypomina również ojca, Jarosława Bieniuka.

Już kilka miesięcy temu okazało się, że Oliwia poważnie myśli o aktorstwie, jednak to nauka jest jej priorytetem. Nie rozpoczęła jeszcze przygody z filmem, ale chętnie bierze udział w sesjach reklamowych i zdjęciowych – najnowszą opublikowała na swoim Instagramie.

Fani są zachwyceni tym, jak wygląda teraz Oliwia Bieniuk! Obserwatorzy nie szczędzą nastolatce komplementów i ciepłych słów.

Czy rzeczywiście jest podobna do słynnej mamy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

dziękuje za śliczne zdjęcia @front.side.studio 💋

Post udostępniony przez 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆👹 (@oliwia.bieniuk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ciąg dalszy... @front.side.studio

Post udostępniony przez 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆👹 (@oliwia.bieniuk)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.