Aktorzy zdecydowali się zamieszkać w modnej dzielnicy!

Monika Katarzyna Krupska 24 kwietnia 2018 07:31

Nie obnoszą się ze swoją miłością na ściankach, trudno szukać ich wspólnych okładek. Od 2017 roku tworzą zgraną parę, ale równie dobrze mogą spotykać się dłużej. Olga Bołądź i Sebastian Fabijański choć unikają rozgłosu, to są jedną z bardziej rozchwytywanych par w show-biznesie. 

Jak donosi Party duet aktorski zdecydował się na zakup pierwszego, wspólnego mieszkania. Para wybrała modną dzielnicę - Wilanów, gdzie ceny za metr kwadratowy są bardzo wysokie. Bołądź i Fabijański kupili dwupiętrowy apartament. Jego cena może sięgać nawet miliona złotych.

„Budowa ma się skończyć jeszcze w tym roku. Olga i Sebastian zaczęli też przygotowania do ślubu, więc będzie to dla nich sezon pełen wrażeń” – powiedziała Party znajoma pary.  

1/5
Olga Bołądź, Botoks, nowy film Patryka Vegi
Copyright @Materiały prasowe
1/5

 Olga Bołądź zagrała w Botoksie Patryka Vegi

2/5
Copyright @East News
2/5

Para spotyka się od 2017 roku

3/5
Sebastian Fabijański, Botoks, nowy film Patryka Vegi
Copyright @Materiały prasowe
3/5

Sebastian Fabijański zagrał w Botoksie Patryka Vegi

4/5
Olga Bołądź, Sebastian Fabijański
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO, Bartek Wieczorek/LAF AM
4/5

Duet aktorki unika rozgłosu 

5/5
Olga Bołądź, Sebastian Fabijański
Copyright @eastnews
5/5

Bołądź i Fabijański kupili mieszkanie w Wilanowie

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.