Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Córka Kasi Kowalskiej zaszokowała nagim zdjęciem na Instagramie!

W tak odważnej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy...

Konrad Szczęsny 19 października 2018 14:08
Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ona wie, jak przykuć uwagę mediów. Ola Kowalska uwielbia prowokować, zamieszczając na swoim profilu na Instagramie zdjęcia w odważnych stylizacjach, które eksponują jej biust, płaski brzuch lub pośladki. Tym razem poszła jednak o krok dalej i zaprezentowała się... w pełnej krasie, zakrywając piersi ręką i przybierając pozę, która ukryła te najbardziej intymne miejsca...

Ola Kowalska nago na Instagramie. Prowokujące zdjęcia córki Kasi Kowalskiej

Ta fotografia z pewnością zaszokuje wiele osób. Ola Kowalska przyzwyczaiła co prawda media i obserwujące ją na Instagramie osoby do prowokacji, jednak nigdy jeszcze nie pokazała się w tak odważnej odsłonie. Córka Kasi Kowalskiej na najnowszej fotografii pozuje zupełnie nago, prezentując swoje młodzieńcze wdzięki!

„morning sun, side boob and unbothered me”, podpisała je, co w wolnym tłumaczeniu oznacza: „poranne słońce, pierś z profilu [„side boob” to zwrot nieprzetłumaczalny na język polski] i obojętna ja”.

Pod fotografią prawdopodobnie wyłączona została możliwość komentowania. Można domyślić się, że z powodu obawy Oli o negatywne opinie internautów, którzy wiele razy krytykowali ją za treści, które zamieszcza na Instagramie.

Ola Kowalska i Kasia Kowalska o Instagramie, prowokacji i zdjęciach

Sama Kasia Kowalska w niedawnym wywiadzie z Romanem Praszyńskim przyznała, że różnica między nią a córką polega na tym, że w Oli jest zdecydowanie mniej strachu, uchodzi za osobę pozytywną, lubi bawić się swoim wizerunkiem i nie przejmuje się tym, co napiszą o niej media. Jednak córka gwiazdy zaznaczyła, że z czasem zraziły ją negatywne komentarze, które pod fotografiami zamieszczają osoby postronne.

Ola: Wrzucam coraz mniej. Większości moich przebieranek jednak nie zamieszczam. Zraziła mnie reakcja ludzi. Ich agresywna krytyka. Jestem ostatnią osobą, która napisałaby komuś, że coś jest źle. Wystawiasz – twoja sprawa. Mnie nic do tego. A ludzie potrzebują sączyć jad.

Kasia: A ja mam wrażenie, że Ty się pasiesz krytycznymi spojrzeniami. Nie raz widziałam, jak cieszyły cię w metrze oburzone twoim ubiorem spojrzenia ludzi. Ja marzyłam, żeby się przesiąść do innego wagonu, a Ty kwitłaś.

Ola: Zawsze miałam odporność na krytykę, ale zaczęłam myśleć: „Po co się wystawiać?”. Dlaczego wszystkim tak łatwo przychodzi poniżanie ludzi, nie kumam. Jestem zwykłą dziewczyną z Instagramu, po co mi ten cały hejt? – podkreślały w wywiadzie dla VIVY!.

A czy według Ciebie zamieszczanie tak odważnych zdjęć w sieci jest przesadą czy czymś, co nie powinno budzić większych emocji?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

morning sun, side boob and unbothered me 🖤

Post udostępniony przez Ola Kowalska (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hiding in the toilet

Post udostępniony przez Ola Kowalska (@olahontaz)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.