TYLKO U NAS!

Ola Kowalska o porównaniach do Rihanny i swoim kontrowersyjnym stylu!

Co ją inspiruje i kiedy zaczęła się jej miłość do mody?

Konrad Szczęsny 26 sierpnia 2018 14:58

Ma 21 lat, wyrazistą osobowość i nietuzinkowy styl. Z tego też powodu niektórzy porównują ją do zachodnich gwiazd, takich jak Rihanna czy Kylie Jenner. Ola Kowalska opowiedziała nam, skąd wzięła się w niej pasja do mody i dlaczego uważa, że w inspirowaniu innych najważniejsza jest odwaga w byciu sobą!

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, o miłości do mody, Londynie i inspiracjach

Studiuje projektowanie mody w Londynie i nie ukrywa, że jednocześnie jest to jej największa pasja. Kiedy Ola Kowalska zaczęła interesować się tą dziedzinę sztuki? Bez wahania odpowiada: – Gdy byłam jeszcze dzieckiem. Zainteresowania modowe zawdzięcza babci, która przygotowywała dla niej najbardziej wymyślne kostiumy przy różnych okazjach.

Kto inspiruje córkę Kasi Kowalskiej i dlaczego spośród zagranicznych wokalistek najbardziej podziwia Rihannę? Co uważa za najważniejszą cechę, jeśli chodzi o dokonywanie modowych wyborów? Czy swoją przyszłość wiąże z Londynem, w którym obecnie studiuje? 

Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz, oglądając nasz materiał wideo  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?