Tak Meghan manipuluje Harrym
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Ojciec Meghan Markle też chce udzielić wywiadu Oprah Winfrey. Opowie historię córki z własnej perspektywy?

Thomas Markle przekazał dziennikarce błagalny list

Aleksandra Andrzejak 29 marca 2021 09:57
Tak Meghan manipuluje Harrym
Fot. Getty Images

Ojciec Meghan Markle chce opowiedzieć historię córki i jej męża z własnej perspektywy. Wręczył Oprah Winfrey błagalny list, w którym prosi o wysłuchanie. 

Ojciec Meghan Markle: relacje z córką

Thomas Markle nie ma dobrych relacji z córką. Meghan w wywiadzie u Oprah postanowiła opowiedzieć o swojej relacji z ojcem. Wyznała, że nie mają kontaktu. Przypomniała także rozmowę z ojcem sprzed kilku lat. Kiedy Thomas zaprzeczył, że kontaktował się z prasą. Co okazało się jednak nieprawdą. Sytuacja poróżniła Meghan z ojcem.

Po emisji wywiadu Sussexów u Oprah, Thomas Meghan złożył jednak córce propozycję, która przypominała publiczny szantaż. „Jeśli nie otrzymam od nich wiadomości, napiszę inną historię dla prasy. Kiedy zdecydują się ze mną porozmawiać, ja przestanę rozmawiać z mediami” - zagroził Markle. Teraz sam chce udzielić wywiadu słynnej dziennikarce.

thomas markle chce wywiadu u oprah winfrey
Fot. IMP FEATURES/East News

Thomas Markle chce wywiadu u Oprah

Thomas Markle osobiście wybrał się do Montecito w Kalifornii gdzie mieszka Oprah Winfrey. Podjął desperacką próbę nawiązania z nią kontaktu. Napisał list, w którym prosi o przeprowadzenie z nim wywiadu.

thomas markle chce wywiadu u oprah
Fot. IMP FEATURES/East News

„Thomas dostarczył Oprah list, prosząc ją o skontaktowanie się z nim, aby mógł opowiedzieć swoją wersję historii. To nie była notatka dla Meghan i Harry’ego, była przeznaczona dla Oprah. Thomas obejrzał wywiad, który z nimi przeprowadziła, i uważa, że ​​zasługuje na szansę, by także zabrać głos” - podaje magazyn The Sun.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.