ile zarabiaja meghan i harry
Fot. Samir Hussein / Contributor / Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Przyrodnia siostra Meghan Markle przepowiada koniec jej małżeństwa z księciem Harrym. Będzie rozwód?

„Nic nie było uczciwe”

Aleksandra Andrzejak 17 marca 2021 06:57
ile zarabiaja meghan i harry
Fot. Samir Hussein / Contributor / Getty Images

Meghan Markle i książę Harry pojawili się w wywiadzie u Oprah już ponad tydzień. Mimo to komentarze na temat ich wystąpienia nie cichną. Przyrodnia siostra Meghan również zabrała głos. 

Meghan Markle i książę Harry u Oprah

Meghan Markle i książę Harry w wywiadzie u Oprah wyjawili wiele tajemnic na temat swojego życia na królewskim dworze. Szum wokół ich wystąpienia nie cichnie. Znany prezenter Piers Morgan stracił pracę w porannym programie Good Morning Britain po tym jak zaatakował Sussexów na wizji. Ojciec Meghan zaszantażował publicznie córkę. Teraz głos zabrała także jej przyrodnia siostra - Samatha Markle. 

ile zarabiaja meghan i harry
Fot. Handout / Handout / Getty Images

Przyrodnia siostra Meghan Markle wróży rozwód Sussexów

Samatha i Meghan nie mają ze sobą kontaktu od ponad 15 lat. Mimo to przyrodnia siostra Meghan postanowiła wyrazić swoją opinię na temat wywiadu Sussexów u Oprah. „Widzę, że skończy się to rozwodem, chyba że otrzymają obszerne doradztwo i zgodzą się pracować nad uczciwością, przepraszaniem wszystkich, których skrzywdzili w trakcie tych dwóch lat” - powiedziała Samatha w wywiadzie dla TMZ.

siostra meghan o jej zwiazku
Fot. Inside Edition/Ferrari Press/East News

Samatha Markle uważa, że związek jej przyrodniej siostry z księciem Harrym od początku był nieuczciwy. „Nic w tym wszystkim nie było uczciwe, a szkody wyrządzone rodzinie królewskiej są ogromne” - wyznała. Dodała też kilka ostrych słów na temat samego księcia: „Może już to kwestionuje. Musi, jeśli ma działający płat czołowy. On nie ma 12 lat. Był w wojsku, musi mieć poczucie: wszystko, co mi powiedziałaś było kłamstwem”. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.