ile zarabiaja meghan i harry
Fot. Samir Hussein / Contributor / Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Przyrodnia siostra Meghan Markle przepowiada koniec jej małżeństwa z księciem Harrym. Będzie rozwód?

„Nic nie było uczciwe”

Aleksandra Andrzejak 17 marca 2021 06:57
ile zarabiaja meghan i harry
Fot. Samir Hussein / Contributor / Getty Images

Meghan Markle i książę Harry pojawili się w wywiadzie u Oprah już ponad tydzień. Mimo to komentarze na temat ich wystąpienia nie cichną. Przyrodnia siostra Meghan również zabrała głos. 

Meghan Markle i książę Harry u Oprah

Meghan Markle i książę Harry w wywiadzie u Oprah wyjawili wiele tajemnic na temat swojego życia na królewskim dworze. Szum wokół ich wystąpienia nie cichnie. Znany prezenter Piers Morgan stracił pracę w porannym programie Good Morning Britain po tym jak zaatakował Sussexów na wizji. Ojciec Meghan zaszantażował publicznie córkę. Teraz głos zabrała także jej przyrodnia siostra - Samatha Markle. 

ile zarabiaja meghan i harry
Fot. Handout / Handout / Getty Images

Przyrodnia siostra Meghan Markle wróży rozwód Sussexów

Samatha i Meghan nie mają ze sobą kontaktu od ponad 15 lat. Mimo to przyrodnia siostra Meghan postanowiła wyrazić swoją opinię na temat wywiadu Sussexów u Oprah. „Widzę, że skończy się to rozwodem, chyba że otrzymają obszerne doradztwo i zgodzą się pracować nad uczciwością, przepraszaniem wszystkich, których skrzywdzili w trakcie tych dwóch lat” - powiedziała Samatha w wywiadzie dla TMZ.

siostra meghan o jej zwiazku
Fot. Inside Edition/Ferrari Press/East News

Samatha Markle uważa, że związek jej przyrodniej siostry z księciem Harrym od początku był nieuczciwy. „Nic w tym wszystkim nie było uczciwe, a szkody wyrządzone rodzinie królewskiej są ogromne” - wyznała. Dodała też kilka ostrych słów na temat samego księcia: „Może już to kwestionuje. Musi, jeśli ma działający płat czołowy. On nie ma 12 lat. Był w wojsku, musi mieć poczucie: wszystko, co mi powiedziałaś było kłamstwem”. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.