księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ojciec Meghan nigdy nie pozna swojego wnuka?

Księżna obawia się jego złego wpływu na Archiego...

Weronika Kostyra 3 lipca 2019 14:53
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Relacje księżnej Meghan i jej rodziny nie należą do udanych. Jest blisko ze swoją matką, ale z ojcem i przyrodnim rodzeństwem w ogóle nie utrzymuje kontaktu. Tuż po ogłoszeniu zaręczyn z księciem Harrym zaczęli oni chętnie udzielać wywiadów, w których niepochlebnie wyrażali się na temat Meghan i zdradzali sekrety z jej prywatnego życia. Obecnie w ogóle nie biorą udziału w jej życiu. Po tym jak wielokrotnie nadużyli cierpliwości i zaufania księżnej, nie chce ona, żeby jej syn miał kontakt z krewnymi.

Syn Meghan nie pozna dziadka?

Obie strony kilka razy starały się odbudował relację, lecz nigdy się to nie udało. Po narodzinach Archiego ojciec Meghan skomentował to za pośrednictwem gazety The Sun. „Niech Bóg pobłogosławi to dziecko, a ja życzę mu zdrowia i szczęścia. Gratuluję mojej czarującej córce Meghan Markle i księciu Harry’emu. Boże, chroń Królową”, napisał Thomas Markle.

Niestety Meghan nie ufa już swojej rodzinie. Jest przekonana, że ojcu, przyrodniemu bratu i przyrodniej siostrze zależy  jedynie na korzyściach, jakie mogą wyciągnąć z jej pozycji. Do tej pory jedynym członkiem jej rodziny, który poznał małego Archiego jest jej mama, Doria Ragland. Wiele wskazuje na to, że tak już pozostanie.

Brytyjskie media donoszą, że księżna Meghan zamierza odciąć swojego syna od kontaktów z jej rodziną. Chce, by Archie miał w życiu jedynie pozytywne wzorce. Dlatego poza matką nie zaprosiła nikogo z rodziny na chrzciny pierwszego dziecka. Boi się kłopotów, jakie mogliby sprawić oraz tego, że mogą mieć zły wpływ na jej syna. Zamiast tego otaczać ich będzie rodzina księcia Harry’ego, z którą łączą ją dużo lepsze relacje. Szczególnie książę Karol zastępuje jej ojca i jest wspaniałym dziadkiem dla Archiego. „W nim widzi ojca”, powiedział informator magazynu Daily Mail. 

Archie, syn księcia Harry'ego i księżnej Meghan
Fot. Instagram @sussexroyal

Ojciec Meghan Markle, Thomas Markle, ojciec księżnej Meghan
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.