Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Julia Wieniawa pokazała fanom zdjęcie z tatą! Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz?

Czy aktorka jest podobna do ojca?

Weronika Kostyra 21 października 2019 20:51
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Mimo młodego wieku Julia Wieniawa robi zawrotną karierę. Choć na co dzień ma mnóstwo obowiązków i jest zapracowana, wolny czas chętnie spędza z rodziną. Ma bardzo dobry kontakt ze swoimi rodzicami. W weekend świętowała urodziny swojego taty. Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest znanym plastykiem. Czy córka jest do niego podobna?

Kim jest tata Julii Wieniawy?

Z okazji jego urodzin Julia Wieniawa na Instagramie zdjęcie ze swoim tatą. Aktorka złożyła mu jednocześnie życzenia. „Mój tatuś ma urodziny! <3”, napisała. Młoda gwiazda nigdy wcześniej nie publikowała zdjęć taty. Wbrew plotkom są ze sobą blisko. Rodzice Julii Wieniawy nie są razem, rozwiedli się, kiedy Julia była jeszcze małą dziewczynką. Teraz utrzymują dobre relacje. Julia Wieniawa jest mocno związana z mamą, która jest jednocześnie jej menadżerką. „Mam fajną, mądrą mamę i świetnych przyjaciół, oni sprowadzają mnie na ziemię”, mówiła w VIVIE!

Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest znanym plastykiem, a także nauczycielem malarstwa, grafiki i rzeźby. Studiował na ASP w Łodzi i Poznaniu, a pięć lat temu otrzymał Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tata gwiazdy wykłada projektowanie graficzne w  Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie. 

Tata Julii Wieniawy
Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!