Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Julia Wieniawa pokazała fanom zdjęcie z tatą! Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz?

Czy aktorka jest podobna do ojca?

Weronika Kostyra 21 października 2019 20:51
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Mimo młodego wieku Julia Wieniawa robi zawrotną karierę. Choć na co dzień ma mnóstwo obowiązków i jest zapracowana, wolny czas chętnie spędza z rodziną. Ma bardzo dobry kontakt ze swoimi rodzicami. W weekend świętowała urodziny swojego taty. Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest znanym plastykiem. Czy córka jest do niego podobna?

Kim jest tata Julii Wieniawy?

Z okazji jego urodzin Julia Wieniawa na Instagramie zdjęcie ze swoim tatą. Aktorka złożyła mu jednocześnie życzenia. „Mój tatuś ma urodziny! <3”, napisała. Młoda gwiazda nigdy wcześniej nie publikowała zdjęć taty. Wbrew plotkom są ze sobą blisko. Rodzice Julii Wieniawy nie są razem, rozwiedli się, kiedy Julia była jeszcze małą dziewczynką. Teraz utrzymują dobre relacje. Julia Wieniawa jest mocno związana z mamą, która jest jednocześnie jej menadżerką. „Mam fajną, mądrą mamę i świetnych przyjaciół, oni sprowadzają mnie na ziemię”, mówiła w VIVIE!

Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest znanym plastykiem, a także nauczycielem malarstwa, grafiki i rzeźby. Studiował na ASP w Łodzi i Poznaniu, a pięć lat temu otrzymał Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tata gwiazdy wykłada projektowanie graficzne w  Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie. 

Tata Julii Wieniawy
Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…