TYLKO U NAS!

To nowa miłość Julii Wieniawy?! Wiemy, co łączy aktorkę z przystojnym Jeremim

Wokalista szczerze o ich bliskiej relacji

Konrad Szczęsny 23 września 2019 17:46

Odkąd Julia Wieniawa rozstała się miesiąc temu z Baronem, jej życie uczuciowe ponownie stało się tematem licznych publikacji i salonowych plotek. Łączono ją m.in. z wokalistą młodego pokolenia, który bierze udział w bieżącej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jeremim Sikorskim. Jaka jest prawda na temat ich relacji? 20-latek ujawnił to w rozmowie z nami!

Julia Wieniawa i Jeremi Sikorski są parą?

Okazuje się, że wbrew temu, co niedawno pisano o domniemanym uczuciu, łączącym Julię Wieniawę i Jeremiego, ich relacja jest czysto platoniczna. 

„Poznaliśmy się jako gimnazjaliści. Julka miała 14, a ja 13 lat. Chodziliśmy wspólnie do szkoły musicalowej, w której pracowaliśmy nad musicalem „Chicago”. Julka od zawsze była bardzo ambitną i pracowitą osobą, od razu złapaliśmy wspólny język i zaczęliśmy się przyjaźnić”, wyjaśnia w rozmowie z nami Jeremi Sikorski.

Dodaje także, że właśnie z uwagi na długoletnią znajomość zdecydował się zaangażować aktorkę do swojego pierwszego teledysku.

„Wkrótce zacząłem prace nad swoim debiutanckim singlem „Bez Niej Nie Byłoby Nas”, szukałem dziewczyny która zagrałaby główną rolę w teledysku. Moją pierwszą myślą była Julka. Ona zgodziła się i tak powstał clip do mojego pierwszego singla, który do tej pory wyświetlono 6 milionów razy”, wspomina 20-latek.

Opisał również emocje, które towarzyszyły im w dniu premiery klipu.

„Siedzieliśmy razem w domu Julki i czekaliśmy z entuzjazmem przedszkolaków czekających na św. Mikołaja na premierę klipu w telewizji. Była to dla nas ogromna radość oglądać siebie na dużym ekranie: https://www.instagram.com/p/ndQbRnsn92/?igshid=3z0n0gbja4uk”, mówi nam.

Kim jest Jeremi Sikorski? Instagram, wiek, wzrost Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ma 20 lat, ale jego artystycznie CV robi duże wrażenie. Jeremi Sikorski urodził się 20 kwietnia 1999 w Warszawie. Już w wieku 7 lat nawiązał współpracę z Teatrem Roma, gdzie wystąpił m.in. w spektaklach Akademia Pana Kleksa oraz Aladyn Jr

Przełom przyszedł jednak w 2013 roku, gdy podpisał pierwszy kontrakt płytowy. Debiutacki singiel Jeremiego Sikorskiego ukazał się na rynku w kwietniu 2014 roku, zaś pierwszy album rok później, w marcu. W listopadzie 2016 roku premierę miał drugi krążek Odetchnij (nagrany wspólnie z bratem Arturem), zaś rok temu w październiku trzeci, zatytułowany Soon. W bieżącym sezonie można oglądać go na ekranach telewizorów w uwielbianym przez widzów show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Jednak Jeremi Sikorski to nie tylko wokalista i aktor. To także utalentowany muzyk. Może poszczycić się umiejętnością gdy na altówce, gitarze i fortepianie.

Internauci często zastanawiają się, jak wysoki jest 20-latek. Jego wzrost jest naprawdę imponujący: Jeremi mierzy aż 192 centymetry!

Mimo młodego wieku, może poszczycić się dużą rzeszą fanów. Profil jeremisikorski na Instagramie śledzi 394 tysięcy osób! Z kolei fanpage jeremisikorskiofficialfanpage na Facebooku ponad 100 tysięcy osób.

O życiu prywatnym Jeremiego wiadomo niewiele.

W galerii możesz zobaczyć jego wspólne zdjęcia z Julią Wieniawą  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.