Oto najmocniejsze wypowiedzi polityka

Konrad Szczęsny 5 lutego 2019 20:49

Dziś jest cenionym politykiem, który właśnie ogłosił nazwę partii, którą firmuje swoim imieniem i nazwiskiem. Wiosna ma być zwiastunem zmian na Wiejskiej oraz w rzeczywistości społeczno-politycznej. Nic dziwnego, jej program jest tak bezkompromisowy i rewolucyjny, jak sam założyciel. Robert Biedroń zawsze mówił to, co myśli. Nie kalkulował i nie zastanawiał się czy szczerość może mu w jakiekolwiek sposób zaszkodzić...

Robert Biedroń o seksie, partnerze i miłości

Półtora roku temu głośno było o wypowiedzi polityka dotyczącej... seksu z partnerem, który uprawiają, gdy się długo nie widzą, ponieważ żyją w związku na odległość.

„Jest nam ciężko, ale dajemy radę. Bywa różnie, ale idziemy przez tę szczęśliwą podróż już 15 lat i mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni. Myślę, że to też łamie pewne stereotypy, że związki na odległość i związki gejowskie są nietrwałe i się rozpadają. Nawet sobie nie wyobrażacie, co się dzieje, gdy się nie widzimy miesiąc lub dwa. Te króliczki z reklamy Duracella odpadają przy nas, gdy się spotykamy. 24 godziny na dobę”, zwierzył się intymnie Robert Biedroń w rozmowie z dziennikarzem Przeambitnych w październiku 2017 roku.

To o tyle ciekawe, że w kwietniu 2015 roku stwierdził, że wcale tak często nie współżyje ze swoim partnerem.

„Jak wygląda podryw w środowisku homo? Ja to robiłem 12 lat temu! Mój chłopak w ogóle nie był w moim typie. Pracowaliśmy w jednej organizacji, pojechaliśmy do Berlina. Jestem coraz słabszym ekspertem od seksu. Mam 39 lat i powoli zaczynam zapominać, co to jest seks. W te klocki nie czuję się tak mocny jak kiedyś. Mój partner jest daleko, okazji do poznawania nowych partnerów jest mało. Czuję się coraz mniej ekspertem. Słyszałem, że u hetero potrzebna jest jakaś gra wstępna, jakieś fiku-miku. Konwenanse chyba grają dużą rolę w związkach hetero, tu chyba musi być cała obudowa i rodzice i znajomi patrzą jak ten związek się rozwija”, stwierdził w rozmowie z serwisem Kafeteria.tv.

Jakimi jeszcze wypowiedziami Robert Biedroń szokował opinię publiczną? Sprawdź w naszej galerii  

1/6
Krzysztof Śmiszek, Robert Biedroń, VIVA! listopad 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/6

„Kiedy odkryłem swoją orientację, pod wpływem presji społecznej chciałem się wyleczyć. Próbowałem eksperymentować z dziewczynami. W szkole średniej miałem z nimi przygody seksualne, jednak przedtem musiałem się upić”, zwierzył się w 2012 roku w Super Expressie.

2/6
Krzysztof Śmiszek, Robert Biedroń, VIVA! listopad 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
2/6

„Po takim kontakcie z kobietą nie mogłem sobie darować, że to zrobiłem, czułem wtedy wielki niesmak. Zadawałem sobie pytania: po co ja to z nią robię, po co ją oszukuję...”, dodał Robert Biedroń w tym samym wywiadzie.

3/6
Krzysztof Śmiszek, Robert Biedroń, VIVA! listopad 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/6

„Polskie społeczeństwo udaje, że nie uprawia seksu. To temat tabu, a przecież wszyscy to robimy ”, stwierdził Robert Biedroń w wywiadzie dla Kafeteria.tv z kwietnia 2015 roku.

4/6
Krzysztof Śmiszek, Robert Biedroń, VIVA! listopad 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
4/6

„Boimy się chodzić za rękę. Byliśmy pobici w Belgii”, zwierzył się Robert Biedroń w tym samym wywiadzie, mówiąc o okazywaniu sobie wraz z partnerem Krzyztofem Śmiszkiem czułości publicznie.

5/6
Krzysztof Śmiszek, Robert Biedroń, VIVA! listopad 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
5/6

„To było dla mnie nowe doświadczenie, bardzo romantyczne – uwodziłeś mnie” - Robert Biedroń o początkach związku z Krzysztofem Śmiszkiem w Elle w 2018 roku.

6/6
Krzysztof Śmiszek, Robert Biedroń, VIVA! listopad 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
6/6

„Fascynuje mnie, że Krzysztof jest gotów mnie tak wspierać. Moja matka jest równie mocno zaangażowana w obserwowanie i komentowanie mojego życia. To są dwie osoby, które wszystko czytają, oglądają, śledzą”, Robert Biedroń w tym samym wywiadzie o partnerze i matce.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.