Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry na uroczym zdjęciu z synkiem Archiem. Ta fotografia rozczula...

Książęca para Sussex podsumowała ostatnie dwanaście miesięcy

Gabriela Czernecka 31 grudnia 2019 21:42
Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

To nie był łatwy rok dla książęcej pary Sussex. Małżeństwo zaliczyło kryzys wizerunkowy - rozpoczęli wojnę z mediami, która nigdy nie opłaca się osobom publicznym. Próbowali zyskać w oczach fanów działalnością charytatywną, otwartością w okazywaniu uczuć, a nawet częściej pokazując narodzonego w maju synka. Rok dobiegł końca, przyszła więc pora na małe podsumowanie. Z tej okazji Harry i Meghan podzielili się z fanami masą fotografii i filmików, w których podsumowują ostatnie dwanaście miesięcy. 

Nowe zdjęcie Archiego 2019

Syn Meghan i Harry'ego skończył właśnie siedem miesięcy. Książęca para Sussex początkowo chciała zapewnić dziecku jak największą prywatność. Chłopiec nie otrzymał oficjalnego tytułu od królowej, co więcej małżeństwo jakiś czas temu informowało, że zamierza nieco usunąć się w cień i wieść życie z dala od  królewskiego dworu. Z tym wiązała się w końcu ich wyprowadzka do Frogmore Cottage. Mimo to Harry i Meghan zapowiedzieli, że zamierzają nadal w pełni wypełniać swoje obowiązki z ramienia królowej. W tym roku odbyli m.in. royal tour po Afryce. 

W tej zagranicznej podróży towarzyszył im oczywiście syn Archie. Chłopiec rzadko pojawia się publicznie, ale Meghan i Harry od czasu do czasu dzielą się z fanami zdjęciami swojego maleństwa. Nic dziwnego, że podsumowując 2019 rok książęca para Sussex zdecydowała się dodać niepublikowane dotąd zdjęcie Archiego. Zobaczcie sami! Czy on nie jest uroczy?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.