KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Louis już chodzi i stroi miny, a George chce bawić się z małym Archiem...

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Weronika Kostyra 11 lipca 2019 16:50

Księżna Kate i księżna Meghan zabrały swoje dzieci na mecz polo, w którym udział brali ich mężowie. Podczas kiedy William i Harry brali udział w sportowych zmaganiach, ich żony i dzieci kibicowały im z bezpiecznej odległości. Obie rodziny razem spędzały czas na pikniku na trawie. W swobodnej atmosferze dzieci Kate wprost roznosiła energia, a malutki Archie Harrison odpoczywał na ramionach mamy. To naprawdę urocze!

Dzieci Kate i Meghan bawią się na meczu polo

Zdjęcia rozbrykanych książęcych dzieci już stały się hitem internetu. Tak szczęśliwych i naturalnych przedstawicieli royal family dawno nie widzieliśmy. Tym razem etykieta i zasady królewskiego protokołu ustąpiły miejsca prawdziwej zabawie. Księżna Kate musiała mieć oczy dookoła głowy, aby pilnować swoich pociech. Najmłodszym książę Louis niedawno nauczył się chodzić i wprost rozpiera go energia. Był wszystkiego ciekawy, dlatego mama spędziła dużo czasu na spacerach z nim, a raczej za nim, bo czasami trudno jej było nadążyć za synkiem. Kiedy usiedli już z resztą dzieci, Louis zaczął zabierać jej okulary przeciwsłoneczne i przymierzać je. Zabawne miny, które przy tym robił, są naprawdę słodkie! Charlotte i George także przez cały czas ganiali się i bawili.

Księżna Meghan spędziła popołudnie, trzymając małego Archiego, z którym po raz pierwszy pokazała się publicznie. Widać było, że bratankowie jej męża są bardzo zaciekawieni małym kuzynek i nie mogą się doczekać, aby bawić się razem z nim. Przez cały czas rodzinie z twarzy nie schodziły uśmiechy. Wszyscy cieszyli się, że spędzają czas razem. Ich zachowanie zaprzeczało wszystkim wcześniejszym plotkom o licznych konfliktach w rodzinie królewskiej. Obie księżne zwyczajnie spędziły popołudnie razem i wspólnie zajmowały się dziećmi. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.