To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Weronika Kostyra 11 lipca 2019 16:50

Księżna Kate i księżna Meghan zabrały swoje dzieci na mecz polo, w którym udział brali ich mężowie. Podczas kiedy William i Harry brali udział w sportowych zmaganiach, ich żony i dzieci kibicowały im z bezpiecznej odległości. Obie rodziny razem spędzały czas na pikniku na trawie. W swobodnej atmosferze dzieci Kate wprost roznosiła energia, a malutki Archie Harrison odpoczywał na ramionach mamy. To naprawdę urocze!

Dzieci Kate i Meghan bawią się na meczu polo

Zdjęcia rozbrykanych książęcych dzieci już stały się hitem internetu. Tak szczęśliwych i naturalnych przedstawicieli royal family dawno nie widzieliśmy. Tym razem etykieta i zasady królewskiego protokołu ustąpiły miejsca prawdziwej zabawie. Księżna Kate musiała mieć oczy dookoła głowy, aby pilnować swoich pociech. Najmłodszym książę Louis niedawno nauczył się chodzić i wprost rozpiera go energia. Był wszystkiego ciekawy, dlatego mama spędziła dużo czasu na spacerach z nim, a raczej za nim, bo czasami trudno jej było nadążyć za synkiem. Kiedy usiedli już z resztą dzieci, Louis zaczął zabierać jej okulary przeciwsłoneczne i przymierzać je. Zabawne miny, które przy tym robił, są naprawdę słodkie! Charlotte i George także przez cały czas ganiali się i bawili.

Księżna Meghan spędziła popołudnie, trzymając małego Archiego, z którym po raz pierwszy pokazała się publicznie. Widać było, że bratankowie jej męża są bardzo zaciekawieni małym kuzynek i nie mogą się doczekać, aby bawić się razem z nim. Przez cały czas rodzinie z twarzy nie schodziły uśmiechy. Wszyscy cieszyli się, że spędzają czas razem. Ich zachowanie zaprzeczało wszystkim wcześniejszym plotkom o licznych konfliktach w rodzinie królewskiej. Obie księżne zwyczajnie spędziły popołudnie razem i wspólnie zajmowały się dziećmi. 

1/6
Księżna Kate, książę Louis
Copyright @Getty Images
1/6

Książę Louis zabierał mamie okulary przeciwsłoneczne i przymierzał je.

2/6
Księżna Meghan, Archie Harrison, książę George
Copyright @Getty Images
2/6

Książę George nie może się doczekać, by bawić się z małym Archiem Harrisonem.

3/6
Księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę Louis, książę George
Copyright @Getty Images
3/6

Księżna Kate musiała mieć oczy dookoła głowy, aby pilnować swoich pociech.

4/6
Księżna Meghan, Archie Harrison, księżna Kate, książę Louis
Copyright @Getty Images
4/6

Księżna Meghan spędziła popołudnie, trzymając małego Archiego, z którym po raz pierwszy pokazała się publicznie.

5/6
Księżniczka Charlotte
Copyright @Getty Images
5/6

W swobodnej atmosferze dzieci Kate wprost roznosiła energia.

6/6
Księżna Kate, książę Louis
Copyright @Getty Images
6/6

Księżna Kate spędziła dużo czasu na spacerach z księciem Louisem, a raczej za nim, bo czasami trudno jej było nadążyć za synkiem.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.