Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w roli prowadzącej Dance, dance, dance

To ulubienica Polaków!

Gabriela Czernecka 24 października 2019 10:51
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Nowa prowadząca Dance, dance, dance! Barbarę Kurdej-Szatan zastąpi koleżanka po fachu, Katarzyna Cichopek! Taką informację podał właśnie Super Express. Gwiazda M jak Miłość będzie miała okazję poradzić sobie w nowej roli. Poznajcie szczegóły! 

Katarzyna Cichopek nową prowadzącą Dance, dance, dance  

Jak podaje Super Express, Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi drugiej edycji tanecznego show. W tej roli zastąpi ją jedna z największych gwiazd M jak miłość, Katarzyna Cichopek. „Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki, zaś TVP dba o to, by zaskakiwać, intrygować, ale też dbać o przyzwyczajenia widzów. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowej widowni, jak też przyciągnięcie nowych widzów”, podano w czerwcowym oświadczeniu.

Wówczas zaczęto bacznie przyglądać się Kasi Cichopek, którą zaangażowano niedawno do programu Czar par: „Jedno i drugie. Znam reżysera Szymona Łosiewicza i mam wielki komfort, bo pracowałam już z nim przy innym show. Przeszliśmy ze sobą wiele. Zna się na rzeczy, ufam mu. Ale to jest wielkie wyzwanie”, mówiła Kasia Cichopek w wywiadzie dla magazynu VIVA!.

Aktorka świetnie sprawdziła się w nowym formacie. Nic więc dziwnego, że stacja zdecydowała się wykorzystać jej potencjał: „Dodatkowo jest bardzo lubiana przez widzów i ma pojęcie o tańcu. To najlepszy z możliwych wyborów. W dodatku ma jeszcze „M jak miłość””, tłumaczy osoba z produkcji w rozmowie z Super Expressem

Przypomnijmy, że z dnia na dzień stacja zrezygnowała ze współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan i ta przestała być prowadzącą Dance, dance, danceThe Voice Kids i The Voice of Poland. Przypuszczano, że nagła decyzja stacji ma wiele wspólnego z wygłaszanymi przez gwiazdę poglądami politycznymi. Kurdej-Szatan wspiera środowiska LGBT, popierała też kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na fotel prezydenta Warszawy oraz uczestniczyła w manifestacjach. To podobno miało nie spodobać się władzom stacji i ich decyzja była natychmiastowa. Na swoim Instagramie Barbara Kurdej-Szatan zamieściła oświadczenie pod koniec czerwca: „Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie, ile tylko mogłam! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem”, przyznając, że prowadzenie rozrywkowych programów było dla niej spełnieniem zawodowym. 

„Dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy”, dodała aktorka.

Dotychczas nie było wiadomo, kto ją zastąpi. Teraz do informacji dotarł Super Express, który twierdzi, że Kasia Cichopek jest już w trakcie finalizowania umowy. Ma jednak dodatkowy warunek, który z pewnością ułatwiłby jej pracę na planie: „Nie podpisała jeszcze umowy. Chce, żeby jej mąż również pojawił się w programie i to w roli jurora”, zdradza informator magazynu. Przypomnijmy, że jakiś czas temu z programem zdecydowała się pożegnać Ewa Chodakowska, która pełniła funkcję jurora.  Właśnie w tej roli Kasia Cichopek widziałaby swojego męża, Marcina Hakiela. Czy parę znów będziemy mieli okazję widzieć na naszych ekranach? Dowiemy się już niebawem!  

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.