Joanna Krupa, Krupa u Wojewódzkiego, Kuba Wojewódzki, Krupa cytaty, Main Topic
Fot. Instagram @joannakrupa
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa niczym Snoop Dogg rapująca w teledysku?! Zobaczcie o co chodzi z wyjątkową akcją CHWDP

Sabina Zięba 14 stycznia 2018 20:00
Joanna Krupa, Krupa u Wojewódzkiego, Kuba Wojewódzki, Krupa cytaty, Main Topic
Fot. Instagram @joannakrupa

Kilka dni temu Joanna Krupa wywołała falę komentarzy po tym, jak na Instagramie opublikowała krótki filmik w nowej fryzurze. Modelka pokazała się w nim we francuskich warkoczach w których od lat możemy oglądać m. in. amerykańskiego rapera Snoop Dogga. Okazuje się, że skojarzenie jest słuszne, bo piękna blondynka postanowiła zaangażować się w wyjątkową akcję nagrywając hip-hopowy numer!

Polecamy też: TYLKO U NAS! Joanna Krupa nagrywa debiutancki singiel. Zobacz zdjęcia ze studia i planu teledysku. „Asia rozważa zgłoszenie go do krajowych eliminacji przed Eurowizją 2018”

Akcja CHWDP

Joanna Krupa w przeciągu ostatnich miesięcy angażuje się w wiele wyjątkowych projektów. Oprócz modelingu, zadebiutowała w serialu, a teraz nagrała swój pierwszy utwór!

Polecamy też: Joanna Krupa zostanie aktorką! W jakiej produkcji zobaczymy znaną modelkę?

Całość odbywa się pod źle kojarzącym się w Polsce skrótem CHWDP. Krupa w koszulce z tym hasłem pojawiła się w programie Saturday Night Life oraz w Dzień Dobry TVN. Modelka z tego powodu po raz kolejny wzbudziła spore kontrowersje, jednak okazuje się, że podobnie jak było z rozbieraną sesją dla PETA, wszystko odbywa się w szczytnym celu. Jak sama wyjaśniała w wywiadzie dla WP: Hasło CHWDP bardzo brzydko się kojarzy w Polsce, ale w naszej wersji jest super i oznacza Chcę Wam Dać Psa. To nie będzie jednorazowa akcja. Niedługo ruszy sprzedaż t-shirtów z hasłem CHWDP, z którego dochód przeznaczymy na remont schronisk dla piesków. Planuję też uruchomić własną fundację i robić co jakiś czas takie charity projects z teledyskami i piosenkami. Nie jestem piosenkarką, ale dzięki takim klipom jak ten, ludzie zwrócą uwagę na naszą akcję i pomogą. A to jest najważniejsze”.

Na potrzeby tego numeru Joanna przybrała pseudonim J Kru, natomiast towarzysząca jej Helena Ganjalyan - Hel G. Obie w teledysku pokazały się również w odpowiednio dopasowanych strojach marki Koka, której założycielem jest znany polski raper Pezet. Całość ma oczywiście zabawny wydźwięk, ale promuje bardzo ważną akcję społeczną. Naszym ulubionym wersem jest: „Łatwiej psa niż faceta wychować, codziennie można to samo gotować”. A waszym? Posłuchajcie! Co myślicie o tym utworze?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.