Andrzej Krawczyk, Krzysztof Krawczyk, brat Krzysztofa krawczyka nie żyje
Fot. Facebook Krzysztof Krawczyk
POŻEGNANIE

Brat Krzysztofa Krawczyka nie żyje. Andrzej Krawczyk odszedł w wieku 70 lat

Informację o jego śmierci przekazała rodzina

Olga Figaszewska 7 maja 2021 13:31
Andrzej Krawczyk, Krzysztof Krawczyk, brat Krzysztofa krawczyka nie żyje
Fot. Facebook Krzysztof Krawczyk

Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka. Odszedł w wieku 70 lat. O jego śmierci poinformowała rodzina artysty. Kilka tygodni temu Ewa Krawczyk wyznała, że Andrzej Krawczyk jest w ciężkim stanie.

Andrzej Krawczyk nie żyje. Brat Krzysztofa Krawczyka miał 70 lat

To kolejny cios dla rodziny. Informację o śmierci Andrzeja Krawczyka przekazano w piątek, 7 maja. „Dzisiaj zmarł brat Krzysztofa Krawczyka. Śp. Andrzej Krawczyk. Artysta-malarz. Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina”, napisano na oficjalnej stronie wokalisty.

W kwietniu Ewa Krawczyk w apelu do Mariana Lichtamana informowała, że rodzina mierzy się z trudnymi chwilami. Wdowa po artyście wyznała, że Andrzej Krawczyk ma poważne problemy zdrowotne i znajduje się w ciężkim stanie. Mężczyzna nie wiedział nawet o śmierci brata.

„W tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze!”, pisała Ewa Krawczyk. 

Zobacz też: Minął miesiąc od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Wdowa po muzyku uczciła pamięć o mężu

Kim był Andrzej Krawczyk?

Andrzej Krawczyk, młodszy brat Krzysztofa Krawczyka swoją przyszłość związał ze sztuką. Był artystą-malarzem. Łączyła ich wyjątkowa więź... 

Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia. 

Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krzysztofa Śp.Andrzej Krawczyk Artysta-malarz Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Piątek, 7 maja 2021

Czytaj też:  Swoje ostatnie słowa Krzysztof Krawczyk skierował do żony. Jak brzmiały

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.