EN_00934485_0016, Krzysztof Krawczyk, 2010 rok, Odszedł Krzysztof Krawczyk, niezwykły artysta
Fot. Jan BIELECKI/East News
o TYM SIĘ MÓWI

Swoje ostatnie słowa Krzysztof Krawczyk skierował do żony. Jak brzmiały?

Krzysztof Krawczyk zdążył pożegnać się z żoną...

Gabriela Czernecka 7 kwietnia 2021 08:55
EN_00934485_0016, Krzysztof Krawczyk, 2010 rok, Odszedł Krzysztof Krawczyk, niezwykły artysta
Fot. Jan BIELECKI/East News

Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat 5 kwietnia 2021 roku. Ostatnie chwile spędził u boku ukochanej żony Ewy Krawczyk. To ona wezwała karetkę, gdy tylko zaczął źle się czuć. Dziś ujawniono, jak brzmiały ostatnie słowa artysty…

Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka. Jak brzmiały?

Smutną wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka przekazał jego menadżer, Andrzej Kosmala. Artysta zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Informacja o odejściu muzyka mocno wstrząsnęła fanami gwiazdy. Kilka dni wcześniej Krzysztof Krawczyk przebywał w szpitalu w związku z zakażeniem koronawirusem. Choć poddał się szczepieniu, nie udało mu się uniknąć choroby. Na bieżąco jednak informował swoich fanów o postępie leczenia i wszystko wskazywało na to, że stan jego zdrowia poprawia się. Lekarze pozwolili mu nawet na Wielkanoc powrócić do domu. Dzięki temu Krzysztof Krawczyk święta wielkanocne mógł spędzić w towarzystwie żony. Niestety w poniedziałek jego stan zdrowia zaczął się pogarszać. 

Zobacz: Był żonaty trzy razy. Krzysztof Krawczyk szczęście odnalazł jednak dopiero u boku Ewy

Krzysztof Krawczyk od lat zmagał się z problemami zdrowotnymi. PRzeszedł operację biodra, cierpiał na arytmię serca: „Krawczyk miał kilka chorób współistniejących. Od pewnego czasu miał problemy z sercem, a dokładnie migotanie przedsionków. Miał również problemy z płucami i oddychaniem”, powiedział menadżer artysty w rozmowie z Faktem

Krzysztof Krawczyk ostatnie słowa skierował do żony

Ostatnie chwile życia Krzysztof Krawczyk spędził w towarzystwie ukochanej żony. Razem spędzili niemal czterdzieści lat i w ostatnich dniach również byli nierozłączni. „Ewa jest w szoku. Wierzyła, że Krzysztof wróci do zdrowia”, wyznał menadżer Krzysztofa Krawczyka. 

Przed śmiercią Krzysztof Krawczyk zdążył pożegnać się z żoną. To właśnie do niej wypowiedział swoje ostanie słowa. Zdobył się na piękne wyznanie. Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka ujawnił Super Express: „Moja kochana laleczka” - tak miał zwrócić się do ukochanej. 

Jak widać, do ostatniej chwili zapewniał ją o swoim uczuciu... 

Krzysztof Krawczyk ostatnie słowa
Fot. Wojciech Olszanka/East News

Krzysztof Krawczyk żona
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?