Natalia Szroeder
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Szroeder uchodzi za ideał piękna. W rzeczywistości sama boryka się z...

Aż trudno w to uwierzyć!

Rafał Kowalski 15 grudnia 2018 07:02
Natalia Szroeder
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Sześć lat temu Natalia Szroeder na dobre zaistniała na polskiej scenie muzycznej. Od tamtej pory wokalistka uchodzi nie tylko za bardzo zdolną wokalistkę, ale i przez wielu uważana jest za ideał piękna. 23-latka faktycznie na imprezach prezentuje nieskazitelną cerę i modne stylizacje. Sama jednak nie lubi w sobie kilku rzeczy…

Natalia Szroeder o swoich kompleksach

W rozmowie z Super Expressem wokalistka wyznała, że mimo licznych komplementów wcale nie czuje się wyjątkowo. Uważa, że taką samą urodę ma wiele jej rówieśniczek. „Takich dziewczyn podobnych do mnie jest bardzo dużo. Mam tego świadomość, że wszystkie jesteśmy piękne. To, że jestem na scenie na pewno nie czyni mnie piękniejszą”, powiedziała Szroeder dziennikarzom.

Poza tym, co dla wielu może być zaskoczeniem, gwiazda zdradziła, że jest w jej wyglądzie kilka rzeczy, które nieustannie jej przeszkadzają. „Też walczę z pryszczami i z tym, żeby nie robił mi się drugi podbródek. I też walczę z tym, żeby mi się nie zrobiło sadełko na brzuchu. Akurat teraz faktycznie schudłam, ale generalnie walczę z tym. Przed kamerami potrafimy zrobić tak, żeby to nie było widoczne”, wyznała wokalistka.

Jesteśmy dumni, że kolejna polska gwiazda powiedziała kilka zdań, dzięki którym młode dziewczyny nie będą dla siebie tak surowe. W erze Instagrama, na którym każde zdjęcie jest perfekcyjne łatwo zapomnieć o tym, że każdy z nas ma jakieś niedoskonałości. Najlepiej świadomie pracować nad nimi albo je… polubić. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?