Kim jest Ricardo Mollo, starszy o 20 lat mąż artystki?

Konrad Szczęsny 19 maja 2024 18:30

Koniec roku ma wyjątkowe znaczenie dla Natalii Oreiro, ponieważ właśnie w Sylwestra wyszła za mąż. Kilka miesięcy temu aktorka świętowała 22. rocznicę ślubu z muzykiem Ricardo Mollo, a ich związek był naprawdę burzliwy... Pobrali się po zaledwie pół roku znajomości, w kompletnej tajemnicy. O uroczystości nie wiedzieli nawet ich bliscy. Później mierzyli się z plotkami, dotyczącymi domniemanej zdrady. Wytykano im również dużą różnicę wieku. Na przekór wszystkim udowodnili, że miłość zwycięży!

Artykuł aktualizowany 19.05.2024 r.

Natalia Oreiro o mężu: kim jest Ricardo Mollo?

Rocardo Mollo to argentyński muzyk, wokalista i gitarzysta rockowej formacji Divididos. Przed tym, jak ślubował sakramentalne „tak” gwieździe „Zbuntowanego anioła”, był żonaty z... piosenkarką Ericą Garcią. Jednak związek nie przetrwał próby czasu.

Natalię Oreiro poznał w 2000 roku. Gdy wyszło na jaw, że się spotykają, wybuchł obyczajowy skandal. Wszystko dlatego, że Ricardo Mollo jest starszy od aktorki aż o 20 lat.  Na przekór wszystkim błyskawicznie podjęli decyzję, że chcą ze sobą spędzić resztę życia. Po zaledwie pół roku para powiedziała sakramentalne „tak”. O ślubie nie wiedział nikt z ich bliskich, nawet rodzice.

Oreiro i Mollo pobrali się na pokładzie statku u wybrzeży brazylijskiej wyspy Fernando de Noronha. Ich świadkami byli urzędnik stanu cywilnego i marynarze, którzy uwiecznili wszystko na wideo. Kilkanaście dni poźniej, po powrocie do Buenos Aires, nowożeńcy zorganizowali kolację dla bliskich. O tym, że są już małżeństwem, pochwalili się, wyświetlając film z ceremonii.

Od tamtego momentu minęły 22 lata. Gwiazda „Zbuntowanego Anioła” przyznaje, że receptą na udany związek jest silna nić porozumienia, która ich łączy i to, że mają podobne priorytety.

„Nie jesteśmy tylko mężem i żoną, ale także towarzyszami życia. Choć jestem kobietą pewną siebie, bywam naiwna i często boję się wszystkiego. Ricardo wierzy we mnie bardziej niż ktokolwiek i rozumie mnie jak nikt inny. W wielu kwestiach mamy podobne zdanie, ale czasami dochodzi między nami do spięć. W większości przypadków z mojej winy”, mówiła szczerze Natalia Oreiro o swojej relacji z mężem w jednym z wywiadów.

Kryzys w związku Natalii Oreiro i Ricardo Mollo

Jeśli wierzyć mediom, czarne chmury nad ich związkiem pojawiły się kilka lat temu, kiedy Natalia pracowała na planie serialu „Entre Canibales”, w którym grała główną rolę. To właśnie tam, w 2015 roku, piękna gwiazda poznała aktora Benjamina Vicuna, z którym podobno wdała się w płomienny romans.

W jednym z późniejszych wywiadów Oreiro zdementowała te doniesienia mówiąc, że są nieprawdziwe i bardzo krzywdzące. Tuż po wyznaniu media przestały rozpisywać się na temat domniemanych romansów, a nawet rzekomego rozwodu pary.

Natalia Oreiro: czy ma dzieci? Syn gwiazdy

Para cały czas jest razem. 26 stycznia 2012 roku powitali na świecie pierwsze dziecko. Synkowi, który się urodził, nadali imię Merlín. Natalia i Ricardo chronią jego prywatność, nie pokazując nigdy całej twarzy na zdjęciach, które publikują na Instagramie, jednak od czasu do czasu zamieszczają piękne fotografie, które rozczulają fanów latynoskiej gwiazdy.

Rodzinne zdjęcia Natalii Oreiro możesz zobaczyć w galerii.  

1/6
Natalia Oreiro, Ricardo Mollo, MTV Video Music Awards Latinoamerica 2002
Copyright @Getty Images
1/6

Natalia Oreiro i Ricardo Mollo na gali rozdania MTV Video Music Awards Latinoamerica w 2002 roku, dwa lata po tym, jak się poznali.

2/6
Ricardo Mollo, mąż Natalii Oreiro
Copyright @Instagram @nataliaoreiro_oficial
2/6

Natalia Oreiro podkreśla, że mąż jest dla niej ogromny wsparciem i podporą.

3/6
Natalia Oreiro, syn Merlín Mollo Oreiro
Copyright @Instagram @nataliaoreiro_oficial
3/6

W 2012 roku Natalia Oreiro urodziła syna, któremu wraz z mężem nadali imię Merlín.

4/6
Natalia Oreiro, syn Merlín Mollo Oreiro
Copyright @Instagram @nataliaoreiro_oficial
4/6

Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców. Pełne czułości zdjęcia z nim publikują od czasu do czasu na Instagramie.

5/6
Natalia Oreiro, syn Merlín Mollo Oreiro
Copyright @Instagram @nataliaoreiro_oficial
5/6

Syn Natalii Oreiro i Ricardo Molli jest już nastolatkiem!

6/6
Natalia Oreiro, syn Merlín Mollo Oreiro
Copyright @Instagram @nataliaoreiro_oficial
6/6

Związek Natalii Oreiro i Ricardo Molli był bardzo burzliwy. Jednak 31 grudnia 2023 roku świętowali 22. rocznicę ślubu!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.