Kim jest Ricardo Mollo, starszy o 20 lat mąż artystki?

Konrad Szczęsny 2 stycznia 2021 07:53

Koniec roku ma wyjątkowe znaczenie dla Natalii Oreiro, ponieważ właśnie w Sylwestra wyszła za mąż. W tym roku aktorka świętowała 19. rocznicę ślubu z muzykiem Ricardo Mollo, a ich związek był naprawdę burzliwy... Pobrali się po zaledwie pół roku znajomości, w kompletnej tajemnicy. O uroczystości nie wiedzieli nawet ich bliscy. Później mierzyli się z plotkami, dotyczącymi domniemanej zdrady. Wytykano im również dużą różnicę wieku. Na przekór wszystkim udowodnili, że miłość zwycięży!

Natalia Oreiro o mężu: kim jest Ricardo Mollo?

Rocardo Mollo to argentyński muzyk, wokalista i gitarzysta rockowej formacji Divididos. Przed tym, jak ślubował sakramentalne „tak” gwieździe „Zbuntowanego anioła”, był żonaty z... piosenkarką Ericą Garcią. Jednak związek nie przetrwał próby czasu.

Natalię Oreiro poznał w 2000 roku. Gdy wyszło na jaw, że się spotykają, wybuchł obyczajowy skandal. Wszystko dlatego, że Ricardo Mollo jest starszy od aktorki aż o 20 lat.  Na przekór wszystkim błyskawicznie podjęli decyzję, że chcą ze sobą spędzić resztę życia. Po zaledwie pół roku para powiedziała sakramentalne „tak”. O ślubie nie wiedział nikt z ich bliskich, nawet rodzice.

Oreiro i Mollo pobrali się na pokładzie statku u wybrzeży brazylijskiej wyspy Fernando de Noronha. Ich świadkami byli urzędnik stanu cywilnego i marynarze, którzy uwiecznili wszystko na wideo. Kilkanaście dni poźniej, po powrocie do Buenos Aires, nowożeńcy zorganizowali kolację dla bliskich. O tym, że są już małżeństwem, pochwalili się, wyświetlając film z ceremonii.

Od tamtego momentu minęło 19 lat. Gwiazda „Zbuntowanego Anioła” przyznaje, że receptą na udany związek jest silna nić porozumienia, która ich łączy i to, że mają podobne priorytety.

„Nie jesteśmy tylko mężem i żoną, ale także towarzyszami życia. Choć jestem kobietą pewną siebie, bywam naiwna i często boję się wszystkiego. Ricardo wierzy we mnie bardziej niż ktokolwiek i rozumie mnie jak nikt inny. W wielu kwestiach mamy podobne zdanie, ale czasami dochodzi między nami do spięć. W większości przypadków z mojej winy”, mówiła szczerze Natalia Oreiro o swojej relacji z mężem w jednym z wywiadów.

Kryzys w związku Natalii Oreiro i Ricardo Mollo

Jeśli wierzyć mediom, czarne chmury nad ich związkiem pojawiły się kilka lat temu, kiedy Natalia pracowała na planie serialu „Entre Canibales”, w którym grała główną rolę. To właśnie tam, w 2015 roku, piękna gwiazda poznała aktora Benjamina Vicuna, z którym podobno wdała się w płomienny romans.

W jednym z późniejszych wywiadów Oreiro zdementowała te doniesienia mówiąc, że są nieprawdziwe i bardzo krzywdzące. Tuż po wyznaniu media przestały rozpisywać się na temat domniemanych romansów, a nawet rzekomego rozwodu pary.

Natalia Oreiro: czy ma dzieci? Syn gwiazdy

Od tamtej pory minęło pięć lat. Para cały czas jest razem. 26 stycznia 2012 roku powitali na świecie pierwsze dziecko. Synkowi, który się urodził, nadali imię Merlín. Natalia i Ricardo chronią jego prywatność, nie pokazując nigdy całej twarzy na zdjęciach, które publikują na Instagramie, jednak od czasu do czasu zamieszczają piękne fotografie, które rozczulają fanów latynoskiej gwiazdy.

Rodzinne zdjęcia Natalii Oreiro możesz zobaczyć w galerii 

1/6
Natalia Oreiro, Ricardo Mollo, MTV Video Music Awards Latinoamerica 2002
Copyright @Getty Images
1/6

Natalia Oreiro i Ricardo Mollo na gali rozdania MTV Video Music Awards Latinoamerica w 2002 roku, dwa lata po tym, jak się poznali.

2/6
Ricardo Mollo, mąż Natalii Oreiro
Copyright @Instagram @nataliaoreiro_oficial
2/6

Natalia Oreiro podkreśla, że mąż jest dla niej ogromny wsparciem i podporą.

3/6
Natalia Oreiro, syn Merlín Mollo Oreiro
Copyright @Instagram @nataliaoreiro_oficial
3/6

W 2012 roku Natalia Oreiro urodziła syna, któremu wraz z mężem nadali imię Merlín.

4/6
Natalia Oreiro, syn Merlín Mollo Oreiro
Copyright @Instagram @nataliaoreiro_oficial
4/6

Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców. Pełne czułości zdjęcia z nim publikują od czasu do czasu na Instagramie.

5/6
Natalia Oreiro, syn Merlín Mollo Oreiro
Copyright @Instagram @nataliaoreiro_oficial
5/6

Syn Natalii Oreiro i Ricardo Molli skończy za kilkanaście dni osiem lat. 

6/6
Natalia Oreiro, syn Merlín Mollo Oreiro
Copyright @Instagram @nataliaoreiro_oficial
6/6

Związek Natalii Oreiro i Ricardo Molli był bardzo burzliwy. Jednak 31 grudnia 2019 roku świętowali 18. rocznicę ślubu!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…