Z ŻYCIA GWIAZD

Szybki ślub, domniemana zdrada... Oto burzliwa historia miłości Natalii Oreiro i jej męża

Kim jest Ricardo Mollo, starszy o 20 lat mąż artystki?

Konrad Szczęsny 2 stycznia 2021 07:53

Koniec roku ma wyjątkowe znaczenie dla Natalii Oreiro, ponieważ właśnie w Sylwestra wyszła za mąż. W tym roku aktorka świętowała 19. rocznicę ślubu z muzykiem Ricardo Mollo, a ich związek był naprawdę burzliwy... Pobrali się po zaledwie pół roku znajomości, w kompletnej tajemnicy. O uroczystości nie wiedzieli nawet ich bliscy. Później mierzyli się z plotkami, dotyczącymi domniemanej zdrady. Wytykano im również dużą różnicę wieku. Na przekór wszystkim udowodnili, że miłość zwycięży!

Natalia Oreiro o mężu: kim jest Ricardo Mollo?

Rocardo Mollo to argentyński muzyk, wokalista i gitarzysta rockowej formacji Divididos. Przed tym, jak ślubował sakramentalne „tak” gwieździe „Zbuntowanego anioła”, był żonaty z... piosenkarką Ericą Garcią. Jednak związek nie przetrwał próby czasu.

Natalię Oreiro poznał w 2000 roku. Gdy wyszło na jaw, że się spotykają, wybuchł obyczajowy skandal. Wszystko dlatego, że Ricardo Mollo jest starszy od aktorki aż o 20 lat.  Na przekór wszystkim błyskawicznie podjęli decyzję, że chcą ze sobą spędzić resztę życia. Po zaledwie pół roku para powiedziała sakramentalne „tak”. O ślubie nie wiedział nikt z ich bliskich, nawet rodzice.

Oreiro i Mollo pobrali się na pokładzie statku u wybrzeży brazylijskiej wyspy Fernando de Noronha. Ich świadkami byli urzędnik stanu cywilnego i marynarze, którzy uwiecznili wszystko na wideo. Kilkanaście dni poźniej, po powrocie do Buenos Aires, nowożeńcy zorganizowali kolację dla bliskich. O tym, że są już małżeństwem, pochwalili się, wyświetlając film z ceremonii.

Od tamtego momentu minęło 19 lat. Gwiazda „Zbuntowanego Anioła” przyznaje, że receptą na udany związek jest silna nić porozumienia, która ich łączy i to, że mają podobne priorytety.

„Nie jesteśmy tylko mężem i żoną, ale także towarzyszami życia. Choć jestem kobietą pewną siebie, bywam naiwna i często boję się wszystkiego. Ricardo wierzy we mnie bardziej niż ktokolwiek i rozumie mnie jak nikt inny. W wielu kwestiach mamy podobne zdanie, ale czasami dochodzi między nami do spięć. W większości przypadków z mojej winy”, mówiła szczerze Natalia Oreiro o swojej relacji z mężem w jednym z wywiadów.

Kryzys w związku Natalii Oreiro i Ricardo Mollo

Jeśli wierzyć mediom, czarne chmury nad ich związkiem pojawiły się kilka lat temu, kiedy Natalia pracowała na planie serialu „Entre Canibales”, w którym grała główną rolę. To właśnie tam, w 2015 roku, piękna gwiazda poznała aktora Benjamina Vicuna, z którym podobno wdała się w płomienny romans.

W jednym z późniejszych wywiadów Oreiro zdementowała te doniesienia mówiąc, że są nieprawdziwe i bardzo krzywdzące. Tuż po wyznaniu media przestały rozpisywać się na temat domniemanych romansów, a nawet rzekomego rozwodu pary.

Natalia Oreiro: czy ma dzieci? Syn gwiazdy

Od tamtej pory minęło pięć lat. Para cały czas jest razem. 26 stycznia 2012 roku powitali na świecie pierwsze dziecko. Synkowi, który się urodził, nadali imię Merlín. Natalia i Ricardo chronią jego prywatność, nie pokazując nigdy całej twarzy na zdjęciach, które publikują na Instagramie, jednak od czasu do czasu zamieszczają piękne fotografie, które rozczulają fanów latynoskiej gwiazdy.

Rodzinne zdjęcia Natalii Oreiro możesz zobaczyć w galerii ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!