Fot. Kurnikowski / AKPA
Z życia gwiazd

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha na wspólnym urlopie w górach. „Będzie co wspominać”

„Wracamy nasyceni pięknymi chwilami”

Marta Nawacka 26 lutego 2023 09:07
Fot. Kurnikowski / AKPA

Jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek i wokalistka, która od kilkudziesięciu lat jest obecna na polskiej scenie muzycznej wybrały się razem w góry. Natalia Kukulska i Małgorzata Socha celebrowały wspólny czas z rodzinami, a uroczymi kadrami podzieliły się w sieci. „Ważne że nie było kwasów towarzyskich tylko cudowna atmosfera i integracja rodzinna”, napisała artystka na swoim Instagramie.

Przyjaźń Natalii Kukulskiej i Małgorzaty Sochy

Natalia Kukulska to bez wątpienia jedna z najdłużej obecnych na polskiej scenie muzycznej wokalistek. Swoją przygodę ze śpiewaniem zaczynała jako dziecko, a jej kariera w dalszym ciągu się rozwija. Prywatnie związana jest z Michałem Dąbrówką, z którym doczekała się trójki dzieci: 21-letniego Jana, 16-letniej Ani i 6-letniej Laury. Małgorzata Socha to obecnie jedna z najbardziej popularnych aktorek, która ma na swoim koncie wiele wspaniałych kreacji aktorskich zarówno w filmach, jak i serialach. Podobnie jak jej koleżanka, również ma trójkę dzieci, a od 2008 roku jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego.

Obie panie łączy prywatnie także prawdziwa przyjaźń. Ich relację zacieśniają również najmłodsze pociechy, które świetnie się ze sobą dogadują i bardzo się lubią. Było to widać również kilka tygodni temu, kiedy Małgorzata Socha i Natalia Kukulska podzieliły się zdjęciami ze wspólnego wyjazdu

Czytaj też: Ewa Błaszczyk w poruszających słowach o córce. Łzy cisną się do oczu. „Ola leży i czeka”

Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska w sesji dla magazynu VIVA!, 2017 rok

Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ

Małgorzata Socha w sesji dla magazynu VIVA!, 2022 rok

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska na wspólnym urlopie

Przyjaciółki lubią spędzać wspólnie czas i postanowiły wybrać się razem ze swoimi rodzinami na krótki urlop w góry. Nie zabrakło narciarskiego szaleństwa, wypoczynku, a także świętowania urodzin wspólnej koleżanki Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej. „Za wspaniały wypad z najlepszą ekipą! Oj szkoda będzie wyjeżdżać z tego zimowego raju…łapiemy ostatnie chwile!”, napisała aktorka pod wspólnym zdjęciem z przyjaciółką. Na Instagramie wokalistki także nie zabrakło relacji z wyjazdu.

„A teraz czas świętować… było co! Nasze zuchy w szkółce narciarskiej @dimbo_ski dostały medale i zjechały popisowo! Wyjazd do @kronplatz zakończyliśmy w słońcu i z bananem na twarzy, no bo po co pisać o lekkich zakwasach… ważne że nie było kwasów towarzyskich tylko cudowna atmosfera i integracja rodzinna. Świętowałyśmy też z @malgosia_socha czterdzieste urodziny naszej koleżanki Małgosi , gdzie? – w gondoli – szaleństwo! Wracamy nasyceni pięknymi chwilami… będzie co wspominać!”, mogliśmy przeczytać na profilu Natalii Kukulskiej.  

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan na uroczym nagraniu z Heniem. Chłopiec skończy niebawem trzy lata!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.