Fot. Kurnikowski / AKPA
niezwykłe relacje

Natalię Kukulską i Małgorzatę Sochę łączy bliska więź! Takie przyjaźnie w show-biznesie to prawdziwa rzadkość

Artystki poznały się dzięki córkom!

Marcjanna Maryszewska 26 stycznia 2023 19:47
Fot. Kurnikowski / AKPA

Zdawałoby się, że obie pochodzą z dwóch zupełnie różnych światów — Natalia Kukulska od lat podbija branżę muzyczną, podczas gdy Małgorzata Socha zachwyca z ekranów jako aktorka. Łączy je jednak więcej, niż mogłoby się wydawać, a swoją przyjaźń zawdzięczają córkom w podobnym wieku! Dziś gwiazdy nie mogą bez siebie żyć. Takie relacje w celebryckim środowisku to naprawdę rzadkość... Panie spędzają dużo czasu razem, wspierają się, a niedawno zdecydowały się na wspólny wyjazd w góry. Poznajcie kulisy tej pięknej przyjaźni!

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha są przyjaciółkami. Jak się poznały?

Gdy Małgorzata Socha debiutowała jako 18-latka na planie „Złotopolskich", cztery lata starsza Natalia Kukulska była już wielką gwiazdą. Z pewnością zdarzyło im się minąć gdzieś na branżowych imprezach, lecz relacja między nimi zawiązała się dopiero ponad dekadę później. O dziwo jednak nie połączyło ich brylowanie na ściankach czy wspólni znajomi… Celebrytki poznały się w nieco bardziej przyziemnych okolicznościach.

Natalia Kukulska razem ze swoim mężem Michałem Dąbrówką od ponad dwóch dekad mieszkają w podwarszawskim Komorowie. Przeprowadzili się tam, gdyż artystka chciała być blisko swojego taty. Małgorzata Socha oraz jej mąż wkrótce zaczęli budować dom w tej samej okolicy. Do swojej pięknej willi, zaledwie kilometr od posiadłości piosenkarki wprowadzili się w 2013 roku. Czy przypadkowe zamieszkanie w sąsiedztwie to ostateczny przepis na udaną przyjaźń? Okazuje się, że nie do końca!

Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, 26.09.2019

Fot. Kurnikowski / AKPA

Małgorzata Socha, Michał Piróg, Natalia Kukulska, 7.06.2016

Fot. Kurnikowski / AKPA

Najbardziej zbliżyły się do siebie dopiero w 2016 roku — okazało się wówczas, że obie nie tylko spodziewają się dziecka, ale również mają zbliżone terminy porodu! Początek 2017 roku przyniósł artystom kolejne powody do radości. Natalia Kukulska 5 stycznia powitała drugą córkę Laurę. Nieco ponad dwa tygodnie później Małgorzata Socha została mamą małej Barbary. Pociechy przechodziły razem przez pierwsze etapy edukacji, a mamy poszły w ich ślady i również zostały przyjaciółkami!

CZYTAJ TAKŻE: Tomasz Sekielski jest tatą nastoletnich Julii i Łukasza. Takie mają relacje... Czy zawsze był obecnym ojcem?

„Jesteśmy sąsiadkami. Nasza relacja zrodziła się naturalnie z przyjaźni naszych córek, które chodzą razem do przedszkola. Mamy bardzo bliski kontakt i wiele wspólnych tematów do rozmów. Łączy nas też podobna wrażliwość”, mówiła Natalia Kukulska w rozmowie z Plejadą. Z kolei w wywiadzie z reporterką JastrząbPost przyznała, że takie przyjaźnie w show-biznesie to naprawdę rzadkość, lecz ona zawsze może liczyć na wsparcie swojej sąsiadki. „Z Małgosią Sochą wiele mnie łączy [...] cieszę się, że w tej branży są takie osoby, z którymi można ludzką nić porozumienia znaleźć”, wyznała wówczas artystka. 

Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, 26.09.2019

Fot. Kurnikowski / AKPA

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska — wspólne zdjęcia

Od tamtego czasu na profilach obu gwiazd bardzo często możemy oglądać, jak spędzają razem czas. Nigdy nie brakuje im pretekstów do spotkań oraz wyjazdów na ferie, majówki czy weekendy. Wspierają się przy tym i doskonale rozumieją, a publikowane zdjęcia są najlepszym dowodem na to, że panie doskonale bawią się w swoim towarzystwie!

Jeden z pierwszych publicznych wyrazów przyjaźni dały trzy lata temu, kiedy to sieć podbiły fotografie z urodzinowej zabawy w klimacie lodowego zamku, jaką zorganizowały swoim córeczkom. „Tak się bawimy z @malgosia_socha pod pretekstem naszych 3-letnich jubilatek: Basi i Laury! Było na czym oko zawiesić i co bezkarnie podjeść. Wszystko w lodowym, baśniowym klimacie”, czytaliśmy na profilu piosenkarki, która opublikowała zdjęcia z pociechami oraz przyjaciółką.

Parę miesięcy później zdecydowały się na wspólny odpoczynek na Mazurach. Fani byli zachwyceni ich przyjaźnią oraz tym, że w show-biznesie wciąż jest miejsce na tak wyjątkowe i szczere relacje. „Bliskie spotkania, przyjaciele, rodzina, widoki, ognisko, wspólne gotowanie polowe, kalambury... I bohaterskie kąpiele, bo temperatura wody nie rozpieszczała, ale jaka satysfakcja! Mazury znów mnie zaczarowały. PS. W nawiązaniu do „Żony bębniarza” - Małgosia Socha nie tylko wygląda pięknie w mojej piwnicy i pełnym rynsztunku”, napisała zaczepnie Natalia Kukulska.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Syn Łukasza Nowickiego i Haliny Mlynkovej skończył 19 lat! Tak wygląda dziś Piotr

Ostatnio zdjęcia gwiazd ponownie zachwyciły internautów! Tym razem Natalia Kukulska i Małgorzata Socha zabrały ze sobą córki, którym zawdzięczają swoją przyjaźń. Basia i Laura mają już sześć lat, a zdjęcia, na którym zapozowały razem na tle gór, z miejsca podbiło internet! 

Wiedzieliście, że panie są ze sobą tak blisko?  

Źródło: Pomponik.pl, Plejada.pl, Dziendobry.tvn.pl

Fot. Instagram: natalia.kukulska

Córki Natalii Kukulskiej oraz Małgorzaty Sochy: Laura i Basia

Fot. Instagram: natalia.kukulska

Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, 26.09.2019

Fot. Kurnikowski / AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.