Fot. Instagram: natalia.kukulska
z życia gwiazd

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha razem na urlopie. Przyjaciółki pokazały, jak spędzają czas

Córki gwiazd zapozowały do wspólnego zdjęcia!

Marcjanna Maryszewska 21 stycznia 2023 07:36
Fot. Instagram: natalia.kukulska

Styczeń to czas wyjazdów oraz odpoczynku, o czym Natalia Kukulska i Małgorzata Socha doskonale wiedzą. Jak się okazuje, przyjaciółki spędzają urlop w górach! Zapierającymi dech w piersi ujęciami podzieliły się jakiś czas temu w mediach społecznościowych. Te widoki robią wrażenie. Uwagę przykuwa również wspólne zdjęcie córek gwiazd — dziewczynkom nie można odmówić uroku!

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha razem na urlopie

O tym, że obie panie łączy serdeczna przyjaźń, wiadomo od wielu lat. Zbliżyło ich to samo miejsce zamieszkania, podobny termin porodu oraz trudne doświadczenia. To rok 2016 zadecydował o tym, że stały się sobie naprawdę bliskimi osobami. Dziś Natalia Kukulska i Małgorzata Socha pozostają niemal nierozłączne i nie raz brylowały razem na branżowych imprezach — choć zawodowo, zdawać by się mogło, wcale nie łączy je tak wiele!

CZYTAJ TAKŻE: Dominika Gwit powitała na świecie wyczekiwanego synka! Teraz otworzyła się w sprawie porodu

Teraz obie panie zdecydowały się wybrać razem z dziećmi oraz grupą znajomych w góry. Piękne ujęcia, które opublikowały w mediach społecznościowych, robią naprawdę ogromne wrażenie.

Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, 26.09.2019

Fot. Kurnikowski / AKPA

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha pokazały wspólne zdjęcia z urlopu

Aktorka jako pierwsza udostępniła kilka zdjęć z wypadu. Widoki niczym z pocztówki zachwyciły internautów. „Mały break w drodze na szczyt” - czytamy w opisie na Instagramie Małgorzaty Sochy. Zdecydowanie więcej pokazała natomiast jej przyjaciółka, która nie tylko zaserwowała fanom niesamowite krajobrazy, ale również zdecydowała się opublikować więcej prywatnych wspomnień.

„Ewidentna wygrana od losu! Cudny, wartościowy czas ze świetną ekipą, dziećmi, świeżym powietrzem, cudnymi widokami, wymarzoną pogodą i przepysznym jedzeniem. Czego chcieć więcej?”, napisała pod serią ujęć. Na jednym z nich widzimy ją razem z przyjaciółką, inne przedstawiają całą grupę ich przyjaciół — a jeszcze kolejne ukazuje ich córeczki, które zapozowały nawet do wspólnej fotografii! 

Zobaczcie inne zdjęcia opublikowane przez Natalię Kukulską i Małgorzatę Sochę. Tymczasem życzymy spokojnego wypoczynku!  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Katarzyna Bosacka jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Najmłodsza pociecha wkrótce skończy 10 lat! 

Fot. Instagram: natalia.kukulska

Fot. Instagram: natalia.kukulska

Fot. Instagram: natalia.kukulska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.