Do kogo skierowała ten wpis?

Gabriela Czernecka 9 marca 2018 17:30

Dzień Kobiet 2018 już za nami. Tego wyjątkowego dnia gwiazdy chętnie składały swoim czytelniczkom życzenia. Podobnie uczyniła Beata Tadla, która zamieściła na Instagramie dość mocny i wiele mówiący wpis. Czy to jej komentarz do plotek o rozstaniu z Jarosławem Kretem?

Dzień Kobiet: wpis Beaty Tadli na Instagramie

Na Instagramie Beaty Tadli pojawił się w Dniu Kobiet mocny i znaczący wpis. Dzienikarka zacytowała słowa pisarza, Williama Goldinga:

„Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna”.

Swoje zdjęcie skomentowała: „Dziewczyny dużo uśmiechu! Każdego dnia i mimo wszystko!”.  Internauci w pierwszej chwili myśleli, że wpis dziennikarki z cytatem pisarza został skierowany przede wszystkim do Jarosława Kreta. Czy faktycznie?

2. Odcinek Tańca z Gwiazdami: Beata Tadla i Jan Kliment we fokstrocie 

W najnowszym wywiadzie, którego udzieliła Super Expressowi na temat szumu, jaki trwa wokół niej i Jarosława Kreta, Beata Tadla mówi wprost: „Wypowiadam się wyłącznie o jednym show, czyli o Tańcu z gwiazdami”, po czym szybko dodała:

„jeśli ktokolwiek myśli, że swoje prywatne życie oddałabym specom od promocji, to jest w wielkim błędzie. Ludzie od PR Polsatu naprawdę nie są mało inteligentni. Odbiorcy pojawiających się treści też. Proszę o to, by oceniano wyłącznie mój taniec, moją pracę”.

Beatę Tadlę będziemy mogli podziwiać dziś w drugim odcinku Tańca z Gwiazdami. Dziennikarka wraz z Jankiem Klimentem zatańczy fokstrota. Na sali treningowej  Beacie Tadli udało się pokonać swoje bariery: „Janek szybko wyjaśnił mi, na czym polegają emocje w tańcu, że jest to teatr, choć wiadomo, że kamera wiele obnaża. Udawać się nie da. Taniec trzeba zrozumieć i pokochać, żeby móc przebrnąć przez program na żywo, w którym nie ma powtórki, nie ma drugiej szansy”, powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Jak Beata Tadla poradzi sobie w tym tańcu? Dowiemy się już dziś wieczorem!  

1/5
Beata Tadla i Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
1/5

Już dziś wieczorem drugi odcinek Tańca z Gwiazdami. Beata Tadla i Jan Kliment, czyli para nr 1, wykonają fokstrota. Jak na razie nie wiadomo, jaki taniec wykonają Jarosław Kret i Lenka Kliment. Para w poprzednim odcinku była zagrożona, więc tym razem pogodynek, by nie odpaść z programu musi się wykazać! 

2/5
Beata Tadla i Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
2/5

Choć od kilku dni media żyją rozstaniem Beaty Tadli i Jarosława Kreta, sam pogodynek zaprzeczył jednak tym doniesieniom: „Jesteśmy dorosłymi ludźmi. Od pięciu lat żyję w szczęśliwym związku z Beatą, związku, którego wyjątkowość polega na tym, że dajemy sobie dużo swobody i przestrzeni na prywatność”.

3/5
Beata Tadla i Jarosław Kret
Copyright @Olga Majrowska
3/5

Niedawne słowa Jarosława Kreta potwierdzałoby jego najnowsze zdjęcie na Instagramie, na którym prezenter pogody poinformował, że wraz z Beatą Tadlą współdzielą garderobę.

4/5
Beata Tadla i Jarosław Kret
Copyright @Olga Majrowska
4/5

„Wypowiadam się wyłącznie o jednym show, czyli o Tańcu z gwiazdami. Występ w tym programie daje mi sporo energii i dużo szczęścia. I jeśli ktokolwiek myśli, że swoje prywatne życie oddałabym specom od promocji, to jest w wielkim błędzie”, powiedziała Beata Tadla w rozmowie z Super Expressem.

5/5
Beata Tadla i Jarosław Kret
Copyright @Olga Majrowska
5/5

Dziś wieczorem drugi odcinek Tańca z Gwiazdami. Jak na parkiecie poradzą sobie Beata Tadla i Jarosław Kret?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.