O TYM SIĘ MÓWI

Mocny wpis Beaty Tadli z okazji Dnia Kobiet: „Cokolwiek dasz kobiecie, ona...”

Do kogo skierowała ten wpis?

Gabriela Czernecka 9 marca 2018 17:30

Dzień Kobiet 2018 już za nami. Tego wyjątkowego dnia gwiazdy chętnie składały swoim czytelniczkom życzenia. Podobnie uczyniła Beata Tadla, która zamieściła na Instagramie dość mocny i wiele mówiący wpis. Czy to jej komentarz do plotek o rozstaniu z Jarosławem Kretem?

Dzień Kobiet: wpis Beaty Tadli na Instagramie

Na Instagramie Beaty Tadli pojawił się w Dniu Kobiet mocny i znaczący wpis. Dzienikarka zacytowała słowa pisarza, Williama Goldinga:

„Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna”.

Swoje zdjęcie skomentowała: „Dziewczyny dużo uśmiechu! Każdego dnia i mimo wszystko!”.  Internauci w pierwszej chwili myśleli, że wpis dziennikarki z cytatem pisarza został skierowany przede wszystkim do Jarosława Kreta. Czy faktycznie?

2. Odcinek Tańca z Gwiazdami: Beata Tadla i Jan Kliment we fokstrocie 

W najnowszym wywiadzie, którego udzieliła Super Expressowi na temat szumu, jaki trwa wokół niej i Jarosława Kreta, Beata Tadla mówi wprost: „Wypowiadam się wyłącznie o jednym show, czyli o Tańcu z gwiazdami”, po czym szybko dodała:

„jeśli ktokolwiek myśli, że swoje prywatne życie oddałabym specom od promocji, to jest w wielkim błędzie. Ludzie od PR Polsatu naprawdę nie są mało inteligentni. Odbiorcy pojawiających się treści też. Proszę o to, by oceniano wyłącznie mój taniec, moją pracę”.

Beatę Tadlę będziemy mogli podziwiać dziś w drugim odcinku Tańca z Gwiazdami. Dziennikarka wraz z Jankiem Klimentem zatańczy fokstrota. Na sali treningowej  Beacie Tadli udało się pokonać swoje bariery: „Janek szybko wyjaśnił mi, na czym polegają emocje w tańcu, że jest to teatr, choć wiadomo, że kamera wiele obnaża. Udawać się nie da. Taniec trzeba zrozumieć i pokochać, żeby móc przebrnąć przez program na żywo, w którym nie ma powtórki, nie ma drugiej szansy”, powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Jak Beata Tadla poradzi sobie w tym tańcu? Dowiemy się już dziś wieczorem!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.