TVN
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Premiera mrocznego serialu Motyw już dzisiaj!

Co wiemy o nowej produkcji TVN z gwiazdorską obsadą?

Ida Marszałek 3 marca 2020 20:15
TVN
Fot. Materiały prasowe

Tydzień temu TVN oficjalnie zaprezentował nam swoją wiosenną ramówkę. Oprócz nowych prowadzących Dzień Dobry TVN, stacja zapowiedziała aż cztery nowe seriale: Kod Genetyczny, Chyłkę i Szadź oraz szczególnie wyczekiwany mroczny serial kryminalny Motyw. Do tej pory można było go zobaczyć na platformie Player.pl, jednak dokładnie dziś odbędzie się jego premiera telewizyjna! Czego możemy się spodziewać po najnowszej produkcji TVN?

Serial "Motyw" fabuła

Akcja serialu toczy się we współczesnym Gdańsku, ale również za pomocą retrospekcji przenosi się do lat 80. Najważniejszym elementem fabuły jest morderstwo oraz tytułowy motyw, którego znalezienie jest kluczem do rozwiązania zagadki zbrodni. Małżeństwo Luizy i Maksa pada ofiarą strzelaniny w gdańskiej restauracji. Pierwszą podejrzaną jest Czarna - ich pracownica, która nagle usiłuje wyjechać z kraju. Gdy zostaje aresztowana, zrzuca odpowiedzialność na Luizę. Mroczna przeszłość poszczególnych bohaterów powoli zaczyna wychodzić na jaw. Okazuje się, że mógł łączyć ich burzliwy trójkąt miłosny...

Serial "Motyw" obsada

W serialu występują najbardziej znane nazwiska polskiego show-biznesu. W rolę Luizy wcieliła się Małgorzatę Kożuchowską, Czarną zagrała Agnieszkę Grochowską, a Maksa - Andrzej Konopka. W roli prowadzącego sprawę komisarza Pawła Szulca zobaczymy Michała Czarneckiego. Poza nimi w serialu wystąpią także: Magdalenę Walach, Olgę Bołądź oraz Adama Ferencego!

Za produkcję odpowiada DGA Studio oraz twórcy tak popularnych seriali jak: Niania, Diagnoza czy Druga Szansa. Autorami scenariusza są: Tomasz Titkow, Joanna Titkow oraz Ewa Popiołek.  Nadzór kreatywny nad serialem objęła Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz - scenarzystka Pod powierzchnią czy Diagnozy. Natomiast za reżyserię odpowiada sam Paweł Maślona twórca znakomitego Ataku paniki

Serial "Motyw" zwiastun

Jak czytamy na oficjalnej stronie DDTVN Małgorzata Kożuchowska jest zachwycona swoim nowym projektem oraz rolą: 

"Obłędny serial kryminalny. To jest postać nieodgadniona i trudno ją załatwić prostymi hasłami, czy jest dobra, czy nie. Kiedyś była policjantką. Kobieta kameleon, kobieta zagadka" - zdradziła aktorka.

Premiera serialu odbędzie się już za chwilę, o 21:30! 

Plakat serialu Motyw:

TVN
Fot. Materiały prasowe

TVN
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!