Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Zamachowska w ogniu krytyki: „Masz aż takie parcie na szkło?”, piszą fani

Dlaczego padła ofiarą hejterów?

Gabriela Czernecka 31 marca 2018 14:15
Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Monika Zamachowska w ogniu krytyki internautów. Wraz z mężem Zbigniewem Zamachowskim w okresie świątecznym udali się na groby najbliższych. Prezenterka postanowiła pochwalić się tym w sieci. Internautom się to nie spodobało. Zamachowską zalała fala hejtu! 

Monika Zamachowska w ogniu krytyki

W Wielki Piątek Monika Zamachowska zdecydowała się odwiedzić groby swoich bliskich oraz bliskich swojego męża. Dziennikarka pochwaliła się tym w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się fotografia grobu, na których para miała okazję postawić znicz. Prezenterka odwiedziła nagrobki dziadków, ale także ojca Zbigniewa Zamachowskiego i jego dziecka.

Przypomnijmy, ze w 1991 roku aktor musiał pożegnać swojego synka, Jana. Chłopiec był owocem związku z pierwszą żoną, Anną Komornicką. Do tej pory Zbigniew Zamachowski nie opowiadał o swojej tragedii. Zrobiła to w jego imieniu jego trzecia żona, Monika. „Gdy jeździmy razem na cmentarz i patrzę na grób, w którym leżą razem ojciec, dziadek i synek Zbyszka z pierwszego małżeństwa, widzę, jak głęboko to w nim siedzi”, powiedziała w jednym z wywiadów.

Instagram Moniki Zamachowskiej: zdjęcie nagrobków

Teraz dziennikarka pokazała zdjęcie grobu. Aktor nie miał łatwego dzieciństwa, ale nie lubi o tym rozmawiać. Regularnie odwiedza za to cmentarz pod Łodzią. Od kiedy związał się z dziennikarką, jeździ tam również ona. Takiego zdjęcia na Instagramie Moniki Zamachowskiej nikt się spodziewał. 

„Moi ukochani dziadkowie z Kalisza. Tata i synek Zbyszka w Brzezinach. R.I.P. #wielkipiątek #pamiętamy #zprochupowstałeśwprochsięobrócisz”, napisała pod zdjęciem Monika Zamachowska. Nie wszystkim się to spodobało. „Masz aż takie parcie na szkło?”, piszą obserwatorzy gwiazdy, którzy bardzo krytycznie podeszli do publikacji takich informacji w sieci. Internauci nie rozumieją, dlaczego dziennikarka zdradza tak intymne historie związane z życiem męża.

Z pewnością Zbigniew Zamachowski nie spodziewał się, że tak prywatne zdjęcie wycieknie do mediów.... 

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.