Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE; Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Monika Richardson ostro o małżeństwie ze Zbigniewem Zamachowskim: „Nie znosił obecności moich dzieci”

Dziennikarka zdradziła intymne szczegóły relacji z aktorem

Damian Brillowski 29 grudnia 2021 11:01
Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE; Szymon Szcześniak/LAF AM

Monika Richardson wraca pamięcią do małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. Mimo że od ich rozstania minęło już kilka dobrych miesięcy dziennikarka nadal żywi żal do byłego partnera. W niedawnym wywiadzie opowiedziała ze szczegółami, jak wyglądało małżeństwo ze znanym aktorem. Padły gorzkie słowa. 

Monika Richardson gorzko o małżeństwie ze Zbigniewem Zamachowskim

Monika Richardson zdecydowała się udzielić wywiadu tygodnikowi „Twoje Imperium”, w którym podsumowała mijający rok. Temat głównie dotyczył jej nieudanego małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. „Nie zamknęłam się w domu, nie schowałam się pod kocem i nie opłakiwałam długo swojego ostatniego małżeństwa, chociaż musiałam otrząsnąć się z szoku, jaki zafundował mi mąż - wkrótce były już mąż. Paradoksalnie zakończenie małżeństwa wyzwoliło we mnie pokłady decyzyjności i kreatywności, jakich nie miałam przez ostatnie dziesięć lat. Przypuszczalnie dlatego, że w związku grałam drugie skrzypce”, stwierdziła w rozmowie z tygodnikiem.

Dziennikarka wyznała, że bardzo kochała męża a nawet wybaczyła mu romans, byle tylko ocalić małżeństwo. Jednak na nic to się zdało, gdyż aktor postanowił na dobre zakończyć ich relację. „Bardzo go kochałam i wielkodusznie postanowiła wybaczyć mu zdradę (…). Mężczyźni rzadko umieją przepraszać. Może boją się żyć z poczuciem winy, że nawalili? U mojego wkrótce już byłego męża mechanizm wyparcia zawsze działał bez zarzutu. Jestem pewna, że jeszcze nieraz usłyszę, że byłam nieznośna i zła”, przyznała. 

Czytaj także: Monika Richardson gorzko o relacji ze Zbigniewem Zamachowskim! „Byłam złodziejką męża”

najgłośniejsze rozstania 2021 roku
Fot. TRICOLORS/East News

Zbigniew Zamachowski, Monika Richardson, Polskie Nagrody Filmowe Orły 2020, Warszawa, 02.03.2020 rok

Dzieci Moniki Richardson przeżyły traumę przez Zbigniewa Zamachowskiego 

Monika Richardson opowiedziała też jakie relacje panowały między nią a dziećmi małżonka oraz jakie Zbigniew miał nastawienie do jej pociech. Okazuje się, że w ich domu nie było za dobrze, gdyż dzieci Moniki przeszły traumę mieszkając z aktorem. „Z dziećmi Zbyszka nie zagrało, a on sam nie znosił obecności moich dzieci. (…) Wydawało mi się, że mając czwórkę dzieci, będzie wiedział, co to znaczy: dzieci w domu. Niestety, nie wiedział. A Tomek i Zosia przeszli traumę”, ujawniła.

Jak się okazuje Monika Richardson wciąż pozostaje żoną Zbigniewa Zamachowskiego. Kobiecie nie spieszy się, ani do rozwodu, ani do czwartego małżeństwa. „Nie spieszę się do czwartego małżeństwa. Chyba że kolega Zamachowski będzie miał ochotę wziąć ślub. Wtedy spotkamy się w sądzie”, oznajmiła. 

O swoim nowym ukochanym Konradzie Wojterkowskim, dziennikarka wypowiada się w samych superlatywach. Jak twierdzi z nowym partnerem może porozmawiać o wszystkim. „Jest silnym, ale łagodnym człowiekiem, z którym życie jest po prostu dobre. Jest do bólu uczciwy, lojalny i otwarcie komunikuje problemy. Z nim nie ma tematów tabu ani żadnych trudnych kwestii, które w innych związkach zamiotłoby się pod dywan. Konrad nie jest śliwką fałszywką, czego nie mogę powiedzieć o niektórych moich mężach”, podsumowała.

Pozostaje pytanie, jak na te rewelacje zareaguje Zbigniew Zamachowski?  

Czytaj także: Monika Richardson chwali się nową miłością. Kto jest jej wybrankiem?

Monika Richardson, Konrad Wojterkowski, Warszawa, 22.10.2021 rok, Armani Exchange event w FHouse Warsaw
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Monika Richardson, Konrad Wojterkowski, Armani Exchange event w FHouse Warsaw, Warszawa, 22.10.2021 rok,

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.