Księżna Charlene, książę Albert, monakijska rodzina królewska
Fot. Niviere David/ABACAPRESS.COM/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Skandal w monakijskiej rodzinie królewskiej. Książę Albert ma kolejne nieślubne dziecko?!

Nic dziwnego, że jego żona nazywana jest najsmutniejszą księżną świata

Gabriela Czernecka 14 października 2020 08:44
Księżna Charlene, książę Albert, monakijska rodzina królewska
Fot. Niviere David/ABACAPRESS.COM/East News

Książę Albert z Monako ma kolejne nieślubne dziecko? Brazylijka twierdzi, że jej piętnastoletnia córka jest owocem jej romansu z monakijskim księciem. Kobieta jest przekonana, że ma dziecko z księciem Monako i zamierza dowodzić tego w sądzie. Poznajcie szczegóły.

Książę Albert ma nieślubne dziecko?

Nie po raz pierwszy książę Albert osądzany jest o to, że ma nieślubne dziecko. Przypomnijmy, że jeszcze zanim książę Albert i księżna Charlene wzięli ślub, stało się jasne, że nie unikną kryzysu. W 2003 roku przyjaciółka księcia, stewardesa Nicole Coste, urodziła syna i poinformowała Alberta, że to on jest ojcem. Choć początkowo książę nie przyznawał się do potomka, matka Alexandra Coste zgłosiła sprawę do mediów. Dopiero w lipcu 2005 roku, pod koniec okresu żałoby po księciu Rainiera II, książę przyznał, że Aleksander Coste jet jego synem. Szybko okazało się, że to nie było jedyne nieślubne dziecko księcia.

W 2006 roku przedstawiciele monakijskiej rodziny królewskiej oświadczyli, że uznaje on także córkę Jaśminę Grace, owoc romansu z kelnerką Tamarą Rotolo, z którą związany był w latach 90. ubiegłego wieku. Monarcha miał poznać dziewczynkę zaraz po jej narodzinach, ale przez cały ten czas nie przyznawał się do niej. Dziś Jaśmina i Aleksander często goszczą w Monako, jednak nie mają prawa do dziedziczenia tronu.

Dziś kolejna kobieta twierdzi, że ma dziecko z księciem Albertem. Brazylijka i książę Albert mieli poznać się na imprezie w jednym z klubów w Brazylii. „Towarzyszyła Albertowi z Monako w wycieczce po Europie”, mówi jej prawnik. Gdy tylko dowiedziała się, że spodziewa się dziecka, poinformowała o tym księcia, ale ten po otrzymaniu zdjęcia dziewczynki zerwał z nią wszelki kontakt. 

Jak podaje Web24news, przed zwróceniem się do sądu kobieta próbowała za pośrednictwem prawnika skontaktować się z rodziną królewską, ale bez powodzenia. W końcu postanowiła udać się do sądu po formalne uznanie córki, która ma zostać poddana testowi DNA. „Moja klientka przeżywa ważny, ale i bardzo delikatny moment w swoim życiu. Jej piętnastoletnia córka poprosiła ją o ujawnienie, kto jest jej biologicznym ojcem. Zdecydowała się spełnić to życzenie”, mówi prawnik kobiety.  

„Brak uznania, które musi mieć dzięki testowi DNA spowodował głębokie cierpienie dziewczynki, która ma prawo do uznania i ochrony”, zaznacza prawnik. Jak podają zagraniczne media, najprawdopodobniej książę zostanie poddany badaniom DNA w lutym 2021 roku. Czy wynik testu wskaże, że piętnastoletnia dziewczynka jest jego córką? Pozostaje nam cierpliwie czekać na więcej informacji w tej sprawie, ale znając przeszłość księcia niewielu wierzy w to, że kobieta skłonna byłaby kłamać na tem temat...  

Charlene Wittstock, Książę Albert II
Fot. ONS

Charlene Wittstock, Książę Albert II
Fot. ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.