Miranda Kerr
Fot. Instagram @mirandakerr
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Miranda Kerr spodziewa się trzeciego dziecka!

Zaledwie 10 miesięcy temu urodziła syna...

Weronika Kostyra 1 kwietnia 2019 11:38
Miranda Kerr
Fot. Instagram @mirandakerr

Miranda Kerr podzieliła się radosną nowiną, jest w trzeciej ciąży! Modelka Victoria's Secret oraz jej bajecznie bogaty mąż nie posiadają się ze szczęścia. Przyszła mama opublikowała zdjęcia, na których widać już spory ciążowy brzuszek. 35-letnia modelka jest już mamą dwóch synków. Jakiej płci będzie trzecie dziecko?

Trzecie dziecko Mirandy Kerr

Miranda Kerr i jej mąż, młodszy o 8 lat założyciel aplikacji Snapchat Evan Spiegel spotykają się od połowy 2015 roku, a pobrali się 27 maja 2017 roku. 10 miesięcy temu, w maju, powitali na świecie pierwszego wspólnego syna, Harta Spiegela. Niebawem urodzić ma się ich drugie dziecko. Informację oficjalnie potwierdził agent gwiazdy. Nie wiadomo jeszcze jakiej jest płci i jaki jest termin porodu.

Modelka jest już mamą ośmioletniego Flynna ze związku z aktorem Orlando Bloomem. Ich małżeństwo zakończyło się w 2013 roku po zaledwie trzech latach. Utrzymują jednak przyjacielskie stosunki ze względu na syna. Oboje ułożyli sobie życie na nowo i są szczęśliwi w nowych związkach.  

Miranda Kerr
Fot. Instagram @mirandakerr

Miranda Kerr
Fot. Instagram @mirandakerr

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?