O NIEJ JEST GŁOŚNO

Miranda Kerr spodziewa się trzeciego dziecka!

Zaledwie 10 miesięcy temu urodziła syna...

Weronika Kostyra 1 kwietnia 2019 11:38
Miranda Kerr
Fot. Instagram @mirandakerr

Miranda Kerr podzieliła się radosną nowiną, jest w trzeciej ciąży! Modelka Victoria's Secret oraz jej bajecznie bogaty mąż nie posiadają się ze szczęścia. Przyszła mama opublikowała zdjęcia, na których widać już spory ciążowy brzuszek. 35-letnia modelka jest już mamą dwóch synków. Jakiej płci będzie trzecie dziecko?

Trzecie dziecko Mirandy Kerr

Miranda Kerr i jej mąż, młodszy o 8 lat założyciel aplikacji Snapchat Evan Spiegel spotykają się od połowy 2015 roku, a pobrali się 27 maja 2017 roku. 10 miesięcy temu, w maju, powitali na świecie pierwszego wspólnego syna, Harta Spiegela. Niebawem urodzić ma się ich drugie dziecko. Informację oficjalnie potwierdził agent gwiazdy. Nie wiadomo jeszcze jakiej jest płci i jaki jest termin porodu.

Modelka jest już mamą ośmioletniego Flynna ze związku z aktorem Orlando Bloomem. Ich małżeństwo zakończyło się w 2013 roku po zaledwie trzech latach. Utrzymują jednak przyjacielskie stosunki ze względu na syna. Oboje ułożyli sobie życie na nowo i są szczęśliwi w nowych związkach.  

Miranda Kerr
Fot. Instagram @mirandakerr

Miranda Kerr
Fot. Instagram @mirandakerr

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.