Weronika Kostyra 17 lipca 2017 10:50
1/4
Miranda Kerr i Evan Spiegel
Copyright @Instagram @mirandakerr
1/4

Miranda Kerr i jej partner, młodszy o 8 lat założyciel aplikacji Snapchat Evan Spiegel pobrali się już niemal dwa miesiące temu, 27 maja. Termin planowanego ślubu utrzymano w tajemnicy do ostatniej chwili i dziennikarze dowiedzieli się o nim po tym, jak para powiedziała sobie „tak”.

 

Ślub Mirandy Kerr

Ceremonia odbyła się w ich rezydencji w Los Angeles w kameralnym gronie – para zaprosiła tylko 50 gości. Uroczystość była utrzymywana w tajemnicy, ale była bardzo elegancka i pełna przepychu. Nawet po fakcie nie ujawniono żadnych szczegółów, nie wiadomo nawet jak ubrana była panna młoda. Jedyną informacją, która wydostała się do mediów, jest plotka, że Miranda zaśpiewała dla swojego męża i zgromadzonych gości romantyczną piosenkę. Dopiero teraz Miranda Kerr pokazała kilka zdjęć z tego wyjątkowego dnia, pokazała też suknię ślubną.

 

Została ona zaprojektowana przez dom mody Dior, a inspiracją była legendarna suknia ślubna Grace Kelly. Bajkowa kreacja wymagała dwóch przymiarek, które zostały nagrane dla magazynu Vogue.

 

Zobacz także: To był królewska ceremonia stulecia! Jak wyglądał bajkowy ślub Grace Kelly i księcia Rainiera z Monako?

 

 

Modelka „Victoria’s Secret” i jej bajecznie bogaty mąż spotykają się od połowy 2015 roku, a w lipcu ubiegłego roku Evan oświadczył się, czym Miranda pochwaliła się na Instagramie, pokazując pierścionek z olbrzymim brylantem. Mówiło się o tym, że poprosił swoją wybrankę o zachowanie czystości aż do ślubu.

 

Kerr jest już mamą sześcioletniego Flynna ze związku z aktorem Orlando Bloomem. Ich małżeństwo zakończyło się w 2013 roku, utrzymują jednak przyjacielskie stosunki ze względu na syna. Mimo to aktor nie otrzymał zaproszenia na ceremonię. Mały Flynn był bardzo podekscytowany ślubem mamy, a Miranda wspomniała niedawno, że chciałaby ponownie zostać mamą. Teraz na pewno będzie na to idealny moment.

 

Zobacz także: Miranda Kerr już po ślubie. W tajemnicy wyszła za mąż za miliardera!

2/4
Miranda Kerr i Evan Spiegel
Copyright @Instagram @mirandakerr
2/4
3/4
Miranda Kerr i Evan Spiegel
Copyright @Instagram @mirandakerr
3/4
4/4
Miranda Kerr i Evan Spiegel
Copyright @Instagram @mirandakerr
4/4

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.