• VIVA!ART
  • VIVA!MODA
  • VIVA!LIFESTYLE
  • VIVA!MAN
  • VIVA!PEOPLE POWER
  • VIVA!ITAKA
  • MAGAZYN VIVA!
viva
viva
viva
  • Gwiazdy
  • Ludzie
  • Moda
  • Uroda
  • Styl życia
  • Kultura
  • Wideo
  • Nasze akcje
  • VIVA!ART
  • VIVA!MODA
  • VIVA!LIFESTYLE
  • VIVA!MAN
  • VIVA!PEOPLE POWER
  • VIVA!ITAKA
  • MAGAZYN VIVA!
player placeholder
  1. Viva.pl
  2. Ludzie
  3. Newsy
  4. Po niemal dwóch miesiącach Miranda Kerr pokazała swoje ślubne zdjęcia. Wyglądała zjawiskowo!

Po niemal dwóch miesiącach Miranda Kerr pokazała swoje ślubne zdjęcia. Wyglądała zjawiskowo!

Miranda Kerr i Evan Spiegel

Instagram @mirandakerr

Weronika Kostyra
poniedziałek, 17 lipca 2017 10:50
Obserwuj nas w Google

Galeria (4 zdjęcia)

1 / 4
Miranda Kerr i Evan Spiegel

Instagram @mirandakerr

Miranda Kerr i Evan Spiegel

Miranda Kerr i jej partner, młodszy o 8 lat założyciel aplikacji Snapchat Evan Spiegel pobrali się już niemal dwa miesiące temu, 27 maja. Termin planowanego ślubu utrzymano w tajemnicy do ostatniej chwili i dziennikarze dowiedzieli się o nim po tym, jak para powiedziała sobie „tak”.

Ślub Mirandy Kerr

Ceremonia odbyła się w ich rezydencji w Los Angeles w kameralnym gronie – para zaprosiła tylko 50 gości. Uroczystość była utrzymywana w tajemnicy, ale była bardzo elegancka i pełna przepychu. Nawet po fakcie nie ujawniono żadnych szczegółów, nie wiadomo nawet jak ubrana była panna młoda. Jedyną informacją, która wydostała się do mediów, jest plotka, że Miranda zaśpiewała dla swojego męża i zgromadzonych gości romantyczną piosenkę. Dopiero teraz Miranda Kerr pokazała kilka zdjęć z tego wyjątkowego dnia, pokazała też suknię ślubną.

Została ona zaprojektowana przez dom mody Dior, a inspiracją była legendarna suknia ślubna Grace Kelly. Bajkowa kreacja wymagała dwóch przymiarek, które zostały nagrane dla magazynu Vogue.

Zobacz także: To był królewska ceremonia stulecia! Jak wyglądał bajkowy ślub Grace Kelly i księcia Rainiera z Monako?

Modelka „Victoria’s Secret” i jej bajecznie bogaty mąż spotykają się od połowy 2015 roku, a w lipcu ubiegłego roku Evan oświadczył się, czym Miranda pochwaliła się na Instagramie, pokazując pierścionek z olbrzymim brylantem. Mówiło się o tym, że poprosił swoją wybrankę o zachowanie czystości aż do ślubu.

Kerr jest już mamą sześcioletniego Flynna ze związku z aktorem Orlando Bloomem. Ich małżeństwo zakończyło się w 2013 roku, utrzymują jednak przyjacielskie stosunki ze względu na syna. Mimo to aktor nie otrzymał zaproszenia na ceremonię. Mały Flynn był bardzo podekscytowany ślubem mamy, a Miranda wspomniała niedawno, że chciałaby ponownie zostać mamą. Teraz na pewno będzie na to idealny moment.

Zobacz także: Miranda Kerr już po ślubie. W tajemnicy wyszła za mąż za miliardera!

2 / 4
img2GTS10-1c05f90

Instagram @mirandakerr

img2GTS10-1c05f90

Miranda Kerr i Evan Spiegel

Zobacz także: Miranda Kerr już po ślubie. W tajemnicy wyszła za mąż za miliardera!

3 / 4
imgvp5wTH-287508a

Instagram @mirandakerr

imgvp5wTH-287508a

Miranda Kerr i Evan Spiegel

Zobacz także: Miranda Kerr już po ślubie. W tajemnicy wyszła za mąż za miliardera!

4 / 4
imgOQcaUG-075cd20

Instagram @mirandakerr

imgOQcaUG-075cd20

Miranda Kerr i Evan Spiegel

Zobacz także: Miranda Kerr już po ślubie. W tajemnicy wyszła za mąż za miliardera!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.

Miranda Kerr Evan Spiegel

Redakcja poleca

Stylowe Skórzane Loafersy
Ecco
Stylowe Skórzane Loafersy
Idealne Na Co Dzień
Zobacz
Z Kwasem Szikimowym i Galusowym
Clarena
Z Kwasem Szikimowym i Galusowym
Biotic Booster
Zobacz
M Perfect Cover B.B Cream
Missha
M Perfect Cover B.B Cream
Koreański Bestseller
Zobacz
Klapki z Miękkiego Zamszu
Marc O'Polo
Klapki z Miękkiego Zamszu
Najwyższa Jakość
Zobacz
REKLAMA

Zobacz także

Anna Lewandowska
Newsy
Anna Lewandowska pokazała prywatne kadry. Takie słowa skierowała do męża
Joanna Jarmołowicz, 4.01.2022.
Newsy
Joanna Jarmołowicz pierwszy raz pokazała ukochaną. Padły mocne słowa o hejterach
Natsu, Wojciech Kucina
Newsy
Natsu i Wojciech Kucina już zdecydowali. Influencerka oficjalnie ogłosiła, co stanie się za dwa tygodnie
Książę Harry i Meghan Markle
Newsy
Biograf rodziny królewskiej ujawnił prawdziwy powód powrotu Harry’ego i Meghan do Wielkiej Brytanii
Skolim
Newsy
Fanka rzuciła telefonem w Skolima. Wokalista nie wytrzymał i zareagował ze sceny
Hayden Panettiere i jej matka Lesley Vogel
Newsy
Nie miała kontaktu z córką przed jej śmiercią. Matka Hayden Panettiere przerwała milczenie. Mówi o „toksycznej osobie”
Jan Frycz
Newsy
Jest decyzja w sprawie pogrzebu Jana Frycza. Ministerstwo potwierdza
Ida Nowakowska, Viva! Mama 1/2021 rok
Newsy
Ida Nowakowska poprowadzi „halo tu polsat”. U jej boku pojawi się jedna z największych gwiazd stacji
Małgorzata Socha, Viva! 22/2025
Newsy
Małgorzata Socha ze łzami w oczach mówi o dzieciach. Rozłąka mocno ją poruszyła
Tomasz Fornal, Maria Jeleniewska
Newsy
Jeleniewska w końcu powiedziała to o Fornalu. Fani mogą być zaskoczeni
Książę Harry i Meghan Markle
Newsy
Brytyjskie media żyją decyzją Sussexów. Po sześciu latach wszystko się zmienia. Harry i Meghan szykują powrót z dziećmi
Wieniawa
Newsy
Julia Wieniawa pokazała, co działo się przed występem z Bocellim. Strach niemal ją zatrzymał
Janina Dowbor, Joanna Koroniewska.
Newsy
Joanna Koroniewska nie kryje emocji. Jej córka zadebiutowała u boku mamy
Michał Wiśniewski, Anna Świątczak, Etiennette Wiśniewska, Vivienne Wiśniewska
Newsy
Michał Wiśniewski wyjechał z córką z Polski. Tak wygląda jego średnia pociecha
Joanna Jarmołowicz, Warszawa 31.07.2026.
Newsy
Joanna Jarmołowicz dokonała coming outu. U jej boku jest wyjątkowa osoba. „Przestałam się wstydzić”
Hayden Panettiere Appearing On 'Tamron Hall'
Newsy
Po śmierci Hayden Panettiere jej matka wskazała na niego. „Próbowaliśmy się go pozbyć”

Akcje

Hanna Żudziewicz, Viva! 12/2024 Jacek Jeschke, Viva! 12/2024
Taniec, emocje i blask gwiazd. GOLDEN STARS TROPHY by Żudziewicz & Jeschke już 22 sierpnia!
Współpraca reklamowa
Wyprawka technologiczna 2.0. Jak wyposażyć ucznia i nie zbankrutować?
Współpraca reklamowa
BREUNINGER
Modowe eksperymenty na jesień, czyli stylowy powrót do biura
Współpraca reklamowa
Hotel Mercure Poznań Centrum
Miejsce, w którym narodziła się tradycja świętowania Dnia Babci
Współpraca reklamowa
wystawa Nabiści 2_fot. MŁK
Francuscy buntownicy w Łazienkach Królewskich. Ponad 90 arcydzieł do obejrzenia na wystawie „Nabiści. Prorocy nowej sztuki”
Współpraca reklamowa
PZU Rafał Majka
Bezpiecznie na rowerze. O odpowiedzialności na drodze rozmawiamy z Rafałem Majką
Współpraca reklamowa
IMG_3365
Okrągły stół KnowHer. Pięć praktyczek biznesu o tym, czego dziś naprawdę potrzebują przedsiębiorczynie
Współpraca reklamowa
HerPrivateHell_SophieThatcher_01
Wychowała się wśród mormonów, dziś wbrew rodzicom gra w filmach grozy. Sophie Thatcher w horrorze „Jej piekło” chwalą wszyscy
Współpraca reklamowa
Le Gosse
Co sprawia, że kolacja zostaje z nami na długo? Chefowie FineDiningWeek® o sztuce mistrzowskich momentów
Współpraca reklamowa
Młoda kobieta na plaży z butelką fizz&go
Co zabrać na plażę? Małe rzeczy, które robią dużą różnicę podczas wakacji
Współpraca reklamowa
viva
  • O nas
  • Reklama
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Moje zgody
  • Newsletter

Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.

©BURDA MEDIA POLSKA SP. Z O. O. 2026

Party.pl Glamour.pl Cocolita.pl Mamotoja.pl Mojegotowanie.pl National-geographic.pl Polki.pl Kobieta.pl Przyslijprzepis.pl Elle.pl Wizaz.plStory.pl

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.