Weronika Kostyra 17 lipca 2017 10:50
1/4
Miranda Kerr i Evan Spiegel
Copyright @Instagram @mirandakerr
1/4

Miranda Kerr i jej partner, młodszy o 8 lat założyciel aplikacji Snapchat Evan Spiegel pobrali się już niemal dwa miesiące temu, 27 maja. Termin planowanego ślubu utrzymano w tajemnicy do ostatniej chwili i dziennikarze dowiedzieli się o nim po tym, jak para powiedziała sobie „tak”.

 

Ślub Mirandy Kerr

Ceremonia odbyła się w ich rezydencji w Los Angeles w kameralnym gronie – para zaprosiła tylko 50 gości. Uroczystość była utrzymywana w tajemnicy, ale była bardzo elegancka i pełna przepychu. Nawet po fakcie nie ujawniono żadnych szczegółów, nie wiadomo nawet jak ubrana była panna młoda. Jedyną informacją, która wydostała się do mediów, jest plotka, że Miranda zaśpiewała dla swojego męża i zgromadzonych gości romantyczną piosenkę. Dopiero teraz Miranda Kerr pokazała kilka zdjęć z tego wyjątkowego dnia, pokazała też suknię ślubną.

 

Została ona zaprojektowana przez dom mody Dior, a inspiracją była legendarna suknia ślubna Grace Kelly. Bajkowa kreacja wymagała dwóch przymiarek, które zostały nagrane dla magazynu Vogue.

 

Zobacz także: To był królewska ceremonia stulecia! Jak wyglądał bajkowy ślub Grace Kelly i księcia Rainiera z Monako?

 

 

Modelka „Victoria’s Secret” i jej bajecznie bogaty mąż spotykają się od połowy 2015 roku, a w lipcu ubiegłego roku Evan oświadczył się, czym Miranda pochwaliła się na Instagramie, pokazując pierścionek z olbrzymim brylantem. Mówiło się o tym, że poprosił swoją wybrankę o zachowanie czystości aż do ślubu.

 

Kerr jest już mamą sześcioletniego Flynna ze związku z aktorem Orlando Bloomem. Ich małżeństwo zakończyło się w 2013 roku, utrzymują jednak przyjacielskie stosunki ze względu na syna. Mimo to aktor nie otrzymał zaproszenia na ceremonię. Mały Flynn był bardzo podekscytowany ślubem mamy, a Miranda wspomniała niedawno, że chciałaby ponownie zostać mamą. Teraz na pewno będzie na to idealny moment.

 

Zobacz także: Miranda Kerr już po ślubie. W tajemnicy wyszła za mąż za miliardera!

2/4
Miranda Kerr i Evan Spiegel
Copyright @Instagram @mirandakerr
2/4
3/4
Miranda Kerr i Evan Spiegel
Copyright @Instagram @mirandakerr
3/4
4/4
Miranda Kerr i Evan Spiegel
Copyright @Instagram @mirandakerr
4/4

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.